LŪDZU, PIRMS LASI ŠEIT, NEVAR ATVĒRT TEMATI

> Forumi > Jautājumi un atbildes par vācu valodas nodarbībām > LŪDZU, PIRMS LASI ŠEIT, NEVAR ATVĒRT TEMATI

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks
    KĀ RADĪTIES

    * TĒMAS NOSAUKUMĀ NEKAD NELIETOJIET NEVIENUS VĀRDUS, PIEMIEM, ĻOTI – STEIDZAMS – PALĪDZĪBA – LŪDZU – SKATIES ŠEIT – VAI VAR APSKATĪT?

    * TĒMAS NOSAUKUMĀ NELIETOJIET NEKĀDAS NOZĪMES, KĀ PUNKTUS, KOMMA UN JAUTĀJUMUS

    * JŪSU PRIEKŠMETAS TĒMAI IR JĀBŪT ĪSAM KOPSAVILKUMAM PAR JŪSU ZIŅOJUMU UN VIENMĒR JĀSniedz ideja par savu ziņojumu.

    * KATRAM JAUTĀJUMAM IR JĀĀBŪT ATSEVIŠĶAI TĒMAI, NEVILCINĀTIES ATKLĀT TĒMU.

    * NERAKSTIET PRIEKŠMETA NOSAUKUMU LIELĀS BURTBURSTOS

    ahmad
    Dalībnieks

    Ja jūs pats ņemat sāpīgu, lieliem burtiem rakstītu piemēru, es viņam pastāstīju par šiem jautājumiem.

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Atvainojiet, mans draugs, es vairs nerakstīšu ;)

    baturay_
    Dalībnieks

    Es to ņemšu vērā

    aysunnn
    Dalībnieks

    Sveiki, es esmu jauns dalībnieks, es vēl nezinu, kā izmantot šo kursu, tas ir ļoti sarežģīti. Vai jūs man palīdzēsiet?

    ispari uz
    Dalībnieks

    Sveiki, es gribu jautāt, vai jūs varat sniegt sarakstu ar vietām, kur tiek izmantots darbības vārds sein.

    bezcerīgi
    Dalībnieks

    Kas par puišiem? Es nevaru sākt tēmu.

    grizli
    Dalībnieks

    Es domāju, ka tam vajadzētu būt vislabākajam :)

    cerība kreiso roku
    Dalībnieks

    Dārgie draugi, es vēlos iegūt informāciju no jums, es izveidoju ģimenes savienību Vācijā, bet manas sievas sesijā man ir bērns 1 gadu, viņa tur piedzima 3 gadu vecumā, mans vīrs strādā un ir māja uz 1 gadu.

    cerība kreiso roku
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es vēlos iegūt informāciju no jums, es izveidoju ģimenes savienību Vācijā, bet manas sievas sesijā man ir bērns 1 gads, viņa tur piedzima 3 gadu vecumā, mans vīrs strādā, ir māja , Es domāju, ka viņi veic 1 gada sesiju, vai jums ir problēma?

    merxnumx
    Dalībnieks

    Es gribu atvērt tēmu, bet neizdevās. Vai jūs varat sniegt informāciju par to, kā tas atvērts?

    merxnumx
    Dalībnieks

    Entschuldigung... ich habe gefunden aplausi :)

    türkkız
    Dalībnieks

    Sveiki, es esmu jauns dalībnieks, es vēl nezinu, kā izmantot šo kursu, tas ir ļoti sarežģīti. Vai jūs man palīdzēsiet?

    Laipni lūdzam, mēs gaidām jūs kafejnīcā German :haha:

    adaizm ir
    Dalībnieks

    Sveiki, es esmu jauns dalībnieks, es vēl nezinu, kā izmantot šo kursu, tas ir ļoti sarežģīti. Vai jūs man palīdzēsiet?

    Paplašiniet savu vārdu krājumu... Lejupielādējiet daudzus vācu dialogus kā MP failus savā mobilajā tālrunī un klausieties ar austiņām.

    Sāciet ar ikdienas vajadzību modeļu iegaumēšanu
    piemēram, man to vajag (ich brauche) vai, lūdzu, atnesiet man glāzi ūdens) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    bija kostets (cik daudz naudas) ich komme aus der türkei (es nāku no tītara) woher kommen sie (no kurienes jūs nākat)

    vienkāršām ikdienas jaunām paziņām vai pamata frāzēm.

    veiksmi

    nilakk
    Dalībnieks

    Paldies par brīdinājumu. Es apsvēršu :)

Tiek rādītas 14 atbildes — no 1 līdz 14 (kopā — 14)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.