Teksta taga man ir nepieciešams daudz skolotājs teica pareizi. Paldies jau iepriekš

> Forumi > Vācijas foruma spēles un vācu prakse > Teksta taga man ir nepieciešams daudz skolotājs teica pareizi. Paldies jau iepriekš

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    mamirecep
    Dalībnieks

    Tu man esi ļoti vajadzīgs. Es paskaidrošu savu 1 dienu, un es būšu ļoti priecīgs, ja jūs veicat tulkojumu vācu valodā. Es paskaidroju. Es pamodos 7.30 no rīta. Man ir brokastis pēc pamošanās. Es varu iet skolā vēlāk. Skolas sākums pulksten 8.20:8. Es pametu skolu pēc 7 stundām. Tad es vakariņoju pulksten 8. Pēc ēšanas es mācos no 10 līdz 10 nodarbībām. Es skatos datorā no 11 līdz XNUMX, tad es guļu. Lūdzu, palīdziet man šodien

    https://www.dogrupara.com/

    nejir
    Dalībnieks

    Tu man esi ļoti vajadzīgs. Es paskaidrošu savu 1 dienu, un es būšu ļoti priecīgs, ja jūs veicat tulkojumu vācu valodā. Es paskaidroju. Es pamodos 7.30 no rīta. Man ir brokastis pēc pamošanās. Es varu iet skolā vēlāk. Skolas sākums pulksten 8.20:8. Es pametu skolu pēc 7 stundām. Tad es vakariņoju pulksten 8. Pēc ēšanas es mācos no 10 līdz 10 nodarbībām. Es skatos datorā no 11 līdz XNUMX, tad es guļu. Lūdzu, palīdziet man šodien

    Nepieciešama palīdzība, pārveidojot savu programmu, vai ne?

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.