(ÖSD) Vai A1 sertifikāts ir pieņemts Vācijas konsulātā?

> Forumi > Koplietošana par Vācijas A1 eksāmenu, A2, B1, Vācijas KPDS, KPSS un citiem Vācijas eksāmeniem > (ÖSD) Vai A1 sertifikāts ir pieņemts Vācijas konsulātā?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    huseyincanturk
    apmeklētājs

    Ģimenes atkalapvienošanai man ir nepieciešams A1 sertifikāts. Tāpēc es devos uz Adanas slavenākajiem svešvalodu kursiem Kökdil un pieteicos. Tikai persona, pēc kuras es pieteicos, man teica, ka man nav nepieciešams doties uz eksāmenu uz Gētes Ankaras štatu. Tā kā ÖSD ir vienošanās, es kārtošu eksāmenu vietā, kur es kārtošu kursu, citiem vārdiem sakot, saknes valodā. Pieņemsim, ka es kārtoju eksāmenu, par kuru es biju ieinteresēts saknes valodā, un saņēmu savu sertifikātu .. Vai konsulāts radīs problēmas? Tātad, vai ir nepieciešams saņemt sertifikātu no Gētes institūta? Konsulāta vietnē ÖSD saka, ka ar to var noslēgt līgumu, bet nāksim, visi pērk Gētedenu. Vai ir kāds, kurš nesaņem sertifikātu no Goeth un saņem sertifikātu no kursiem ar ÖSD un dodas uz konsulātu?

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Selamun aleykum

    Dokumentu sarakstā, kas pieprasīts ģimenes atkalapvienošanai Vācijā, ir raksts
    'Pierādījums vācu, Eiropas kopīgās valodas pamatzināšanām
    Saskaņā ar kritērijiem vismaz A1 līmenī (http://www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1
    četri elementi, kas saistīti ar valodas prasmi (izpratne, runāšana, lasīšana un rakstīšana)
    vāki. Pretendenta lēmums par to, kā un kur iegūt vācu valodas zināšanas
    dod. Tomēr A1 valodas sertifikāts ir jāizsniedz pilnvarotai iestādei. Turcijā
    Gētes institūta “Start Deutsch 1” (http://www.goethe.de) un austriešu valodas diploms
    (ÖSD) "Grundstufe Deutsch 1" (http://www.osd.at) Tas ir pieņemts. Oriģinālvalodas sertifikāts
    jāiesniedz. Iepriekš minētā valodas sertifikāta, vīzas iesniegšana
    nozīmē, ka valodas prasmes sertifikāts procesā tiks pieņemts automātiski.
    nenāk. '

    Es domāju, lai kas šeit būtu rakstīts, sekojiet tam. Neriskējiet ar darbu vispār.

    selametle

    Ģimenes atkalapvienošanai man ir nepieciešams A1 sertifikāts. Tāpēc es devos uz Adanas slavenākajiem svešvalodu kursiem Kökdil un pieteicos. Tikai persona, pēc kuras es pieteicos, man teica, ka man nav nepieciešams doties uz eksāmenu uz Gētes Ankaras štatu. Tā kā ÖSD ir vienošanās, es kārtošu eksāmenu vietā, kur es kārtošu kursu, citiem vārdiem sakot, saknes valodā. Pieņemsim, ka es kārtoju eksāmenu, par kuru es biju ieinteresēts saknes valodā, un saņēmu savu sertifikātu .. Vai konsulāts radīs problēmas? Tātad, vai ir nepieciešams saņemt sertifikātu no Gētes institūta? Konsulāta vietnē ÖSD saka, ka ar to var noslēgt līgumu, bet nāksim, visi pērk Gētedenu. Vai ir kāds, kurš nesaņem sertifikātu no Goeth un saņem sertifikātu no kursiem ar ÖSD un dodas uz konsulātu?

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Meistara piešķirtā sertifikāta nosaukums ir telc. Es mācījos vācu valodu citos kursos un tur kārtoju eksāmenu. Telc ir uzrakstīts manis saņemtā sertifikāta augšpusē, tāpēc tas ir tāds pats kā goethena izsniegtais sertifikāts. Ja es nezinu nepareizi, Österreiches sprachdiplom un istaba, ko viņi sauc par Ösd, ir derīga.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.