Sesijas problēma

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Draugi, es dažu iemeslu dēļ sāku šķiršanās periodu pirms 6 mēnešiem, un tāpēc, ka viņš nerūpējās par bērniem, es parakstīju Vollmacht saviem bērniem un pulksten 3 aizvedu uz Turciju.

    Šodien es devos uz ģimenes māju, paņēmu 3 gadu sesiju, kuru paņēmu no citas pilsētas, aizbildinoties ar adreses maiņu, un viņi sniedza 6 mēnešu sesiju un atveda bērnus, viņi teica, ka atgriezīsimies 3 gadu sesiju, tas nav nelikumīga, un es katru mēnesi restorānā mini klubu nodarbojos par 400, sūtot to saviem bērniem, es pašlaik velmēju katlu, liekot man ietaupīt naudu, par kuru domāju. Vai viņi var nosūtīt

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Bērni ir Vācijas pilsoņi, un, sakot, lai atved jugedamt, viņi saka, ka mēs jums palīdzēsim, īsi sakot, viņi vēlas, lai es atvedu bērnus.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveicināti, es nezinu jūsu bērnu vecumu, ja šķiet, ka viņu pieskata, vediet viņus uz darbu. Iegūstiet valdības subsīdijas par naudu, vismaz rūpējieties par saviem bērniem, nevis ar dzīvesvietas problēmu. Viņu bērnu nākotne šeit būs labāka. Komentēt. Es izvairos to darīt, es nevēlos jūs sajaukt, ja jūs neesat tādā stāvoklī, lai pieskatītu bērnus, viņi ņems bērnus, kad jūs tos atvedīsit, viņi jūs pieskatīs. Ja es būtu tu, bērni ir ļoti mazi. Ja nē, es to atvestu šeit un pats par to rūpētos. Jūs to atstājāt Turcijai nepieciešamības dēļ, es esmu vienīgais. Es kā bērna tēvs nespēju mēnešiem ilgi tikt šķirts no sava bērna. Es sākšu, ja nepieciešams. Viņš saka, ka es vai nu atgrieztos Vācijā ar savu bērnu, vai arī izskatītos kā makaroni Vācijā. Mans mērķis nav tevi tiesāt, es esmu pārliecināts, ka viņi Turcijā par tevi labi rūpējas, bet tavam bērnam ir nepieciešama viņa māte un tēvs, nav naudas, bet Dievs palīdz, lai tevi nepaņem. Mans pazemīgais viedoklis

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Sveicināti, es nezinu jūsu bērnu vecumu, ja šķiet, ka viņu pieskata, vediet viņus uz darbu. Iegūstiet valdības subsīdijas par naudu, vismaz rūpējieties par saviem bērniem, nevis ar dzīvesvietas problēmu. Viņu bērnu nākotne šeit būs labāka. Komentēt. Es izvairos to darīt, es nevēlos jūs sajaukt, ja jūs neesat tādā stāvoklī, lai pieskatītu bērnus, viņi ņems bērnus, kad jūs tos atvedīsit, viņi jūs pieskatīs. Ja es būtu tu, bērni ir ļoti mazi. Ja nē, es to atvestu šeit un pats redzētu. Jūs to atstājāt Turcijai nepieciešamības dēļ, es esmu vienīgais. Es kā bērna tēvs nespēju mēnešiem ilgi tikt šķirts no sava bērna. Es sākšu, ja nepieciešams. Viņš saka, ka es vai nu atgrieztos Vācijā ar savu bērnu, vai arī izskatītos kā makaroni Vācijā. Mans mērķis nav tevi tiesāt, es esmu pārliecināts, ka viņi Turcijā par tevi labi rūpējas, taču tavam bērnam ir nepieciešama viņa māte un tēvs, nav naudas, bet Dieva palīdzība netiek ņemta. Mans pazemīgais viedoklis

    Ko jūs domājat, mans skolotāj, maniem bērniem ir tāda problēma kā vervēšana. Es katru mēnesi viņiem sūtu 800 eiro. Māte ļoti labi par viņiem rūpējas, es saņemu visu, vienu 6, 5 un 1 gadus vecu mazuļu, es gribu Viņiem pagaidām jāpārtrauc. Lielākajai daļai ir sliktas asinis. Pagaidām nedomāju to atvest, ļaujiet viņiem saprast līkni, un tad mēs redzēsim vēlāk, mana sieva ir slima un es esmu noguris, un es izšķiros tagad

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Jums ir gadu vecs bērns, citi var būt vecāki, bet viņi domā, ka jūs nevarat rūpēties par šiem bērniem, jo ​​esat viņus aizvedis uz Turciju, kā jūs to darāt tieši tagad (pareizi). Jūs sakāt, kā viņi to pieņem, bet viņi to pieņem, māte, slima, Dievs tevi dziedina, tu nevari par viņiem rūpēties un tev viņi ir garām, neatkarīgi no tā, cik tev ir bērnu, jo bērnu šeit nav, tu esat šeit, lūdzieties, viņi jūs nav sajūsminājuši. Pārtrauciet 6 mēnešu sesiju. Neņemiet nost, kā jau teicu, ikviena dzīve ir sava. Es skatos uz saviem vārdiem kā tēvs. Mani nevar atdalīt no mana bērna, tu to izturies, halal. Lai notiek. Jūs atkal runājat par to pašu, es teicu gul. Tie izskatās kā 1000 eiro mēnesī. Brīnišķīgi tas nav svarīgi.

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Jums ir gadu vecs bērns, citi var būt vecāki, bet viņi domā, ka jūs nevarat rūpēties par šiem bērniem, jo ​​esat viņus aizvedis uz Turciju, kā jūs to darāt tieši tagad (pareizi). Jūs sakāt, kā viņi to pieņem, bet viņi to pieņem, māte, slima, Dievs dod dziedināšanu, jūs nevarat par viņiem rūpēties un jūs tos nokavējāt neatkarīgi no tā, cik bērnu jums ir, jo bērnu šeit nav, jūs esat šeit jūs lūdzaties, viņi jūs nav sajūsminājuši. Pārtrauciet 6 mēnešu sesiju. Neņemiet nost, kā jau teicu, ikviena dzīve ir sava. Es skatos uz saviem vārdiem kā tēvs. Mani nevar atdalīt no mana bērna, tu to izturies, halal. Lai notiek. Jūs atkal runājat par to pašu, es teicu gul. Tie izskatās kā 1000 eiro mēnesī. Brīnišķīgi tas nav svarīgi.

    Es saņēmu vollmach no savas sievas, es nevaru meklēt, jo man ir psiholoģiska problēma

    Es nevarēju parūpēties par iemeslu bērnu ņemšanai, un valsts teica, ka tas to noņems no viņa rokām, un viņš teica, ka tas skar bērnus, es neticēju tam, kad es teicu, ka nesitīšu viņus, un viņš atstāju vietu, kur strādāju, un atstāju to zīmītē, es to uzreiz paņēmu.

    Pagājušajā nedēļā viņi teica, ka atvediet bērnus pie manis un ļaujiet man sniegt jūsu sesiju, es to nepieņēmu, es teicu, ejam 6 mēnešus, es teicu, ka dodam to 3 mēnešus. Pēc pirmajiem 6 mēnešiem tas bija teica, ka 6 mēnešiem tika dota necerēta. Es pārcelšos

    Pēc viņu domām, vai viņi var teikt atlaist? Es tikos ar darba vietu, viņi parādīs pilnībā, tad vai tās var būt pārmaiņas? Esmu precējusies 4 gadus.

    miokologa
    Dalībnieks

    Jugenamt ir atbildīgs par visiem Vācijā dzīvojošajiem bērniem. Jūsu bērni ir Vācijas pilsoņi, turklāt jūs saņemat bērnudārzu 3 bērniem. Jūs sūtāt šo naudu uz Turciju. Nē, jūs teicāt, ka viņiem vajadzētu redzēt kultūru, nežēlību utt., Tie ir attaisnojumi. arī dzīve Vācijā, izglītība ir daudz labāka par tītaru. Bērni ne māte, ne tēvs. Ja es būtu Jugenamt, es ņemtu bērnus no jums un atdotu viņiem pflegefamily vai aizvestu jūs uz Turciju. Lūdzieties, ka viņi nav jūs atlaiduši.

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Jugenamt ir atbildīgs par visiem Vācijā dzīvojošajiem bērniem. Jūsu bērni ir Vācijas pilsoņi, turklāt jūs saņemat bērnudārzu 3 bērniem. Jūs sūtāt šo naudu uz Turciju. Nē, jūs teicāt, ka viņiem vajadzētu redzēt kultūru, nežēlību utt., Tie ir attaisnojumi. arī dzīve Vācijā, izglītība ir daudz labāka par tītaru. Bērni ne māte, ne tēvs. Ja es būtu Jugenamt, es ņemtu bērnus no jums un atdotu viņiem pflegefamily vai aizvestu jūs uz Turciju. Lūdzieties, ka viņi nav jūs atlaiduši.

    Abi Vallaha Anlamiyorum benim aldigimdan benim neden haberim yok

    Es nedabūju naudu, es gāju pēc tam, kad to paņēmu, es teicu, jo sieva man to neteica, un bērns paņēma naudu un izlīdzēja sev, viņa to nopirka no šīs saules.

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Jugenamt ir atbildīgs par visiem Vācijā dzīvojošajiem bērniem. Jūsu bērni ir Vācijas pilsoņi, turklāt jūs saņemat bērnudārzu 3 bērniem. Jūs sūtāt šo naudu uz Turciju. Nē, jūs teicāt, ka viņiem vajadzētu redzēt kultūru, nežēlību utt., Tie ir attaisnojumi. arī dzīve Vācijā, izglītība ir daudz labāka par tītaru. Bērni ne māte, ne tēvs. Ja es būtu Jugenamt, es ņemtu bērnus no jums un atdotu viņiem pflegefamily vai aizvestu jūs uz Turciju. Lūdzieties, ka viņi nav jūs atlaiduši.

    Šķiet, ka stāvoklis, ka saņēmāt ļoti tukšu komentāru, jūs labi baro

    Es vairs nesaņemu nekādu palīdzību no valsts, īsāk sakot, vispirms uzdodiet jautājumu, nevis tā uzbrūkiet

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Kā jūs zināt, kā vainot šo vīrieti tā?

    Jugenamt ir atbildīgs par visiem Vācijā dzīvojošajiem bērniem. Jūsu bērni ir Vācijas pilsoņi, turklāt jūs saņemat bērnudārzu 3 bērniem. Jūs sūtāt šo naudu uz Turciju. Nē, jūs teicāt, ka viņiem vajadzētu redzēt kultūru, nežēlību utt., Tie ir attaisnojumi. arī dzīve Vācijā, izglītība ir daudz labāka par tītaru. Bērni ne māte, ne tēvs. Ja es būtu Jugenamt, es ņemtu bērnus no jums un atdotu viņiem pflegefamily vai aizvestu jūs uz Turciju. Lūdzieties, ka viņi nav jūs atlaiduši.

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Kā jūs zināt, kā vainot šo vīrieti tā?

    Nepareizs skolotājs runā

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Lielākā daļa. Skaists. Don, paliec ar saviem bērniem Turcijā, atrodi darbu, strādā, aizver savu Vācijas grāmatu. Kad bērni izaugs Vācijas pilsoņi, viņi paši izlemj, kur dzīvos. Nopietni, es dažreiz nevaru saprast dažas lietas, bijusī sieva man. Ja viņš saka, ka nevēlas ņemt mūsu bērnu, es neapstāšos ne uz minūti un pievērsīšos tr. Tev ir nevis viens, bet trīs bērni, brāli. Ko tu dari, ej pie saviem bērniem, viņi paliek bez mammas

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Lielākā daļa. Skaists. Don, paliec ar saviem bērniem Turcijā, atrodi darbu, strādā, aizver savu Vācijas grāmatu. Kad bērni izaugs Vācijas pilsoņi, viņi paši izlemj, kur dzīvos. Nopietni, es dažreiz nevaru saprast dažas lietas, bijusī sieva man. Ja viņš saka, ka nevēlas ņemt mūsu bērnu, es neapstāšos ne uz minūti un pievērsīšos tr. Tev ir nevis viens, bet trīs bērni, brāli. Ko tu dari, ej pie saviem bērniem, viņi paliek bez mammas

    Mana skolotāja, es tiekos ar sievieti, viņa pieņem manus bērnus, viņa pieņem jugedam, viņa domā, ka būs labi, kad būsim precējušies.

    Simdilik biraz para topluyorum calisiyorum bi restauranta ve orda konumum iyi guzelde para kazaniyorum insallah bu sene icinde evlenip getiricem cocuklari

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Mans brālis ir bezpalīdzīgs, es saprotu, kā tas ir kādam, kuru tikko satikāt. Savus bērnus tu uzticēsi katra dzīvībai, bet pasaku skaidri, tu tik daudz rakstīji, no tevis saprotu, ka tev rūp Vācija vairāk nekā tavi bērni, nav apvainošanās. Šķiet, ka viņš ir tas, ko es teicu

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Mans brālis ir bezpalīdzīgs, es saprotu, kā tas ir kādam, kuru tikko satikāt. Savus bērnus tu uzticēsi katra dzīvībai, bet pasaku skaidri, tu tik daudz rakstīji, no tevis saprotu, ka tev rūp Vācija vairāk nekā tavi bērni, nav apvainošanās. Šķiet, ka viņš ir tas, ko es teicu

    Nav tā, skolotāj, es te pelnu un katru nedēļu bērniem un ģimenei sūtu 200 300 eiro.Ja braucu uz Turciju, ja saņemu 100 liras, konts skaidrs.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Es nezinu, brāl, tava dzīve ir grūta situācija, lai Dievs tev palīdz

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 29)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.