Seyahat sigortası hakkında…

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Trapper
    Dalībnieks

Arkadaşlar ben pazar günü almanyaya gidiyorum..bunun için bir seyahat sigortası yaptırma zorunluluğum varmı…?? birde pasaport gecişinde pul parası varmış 15 lira..bunu havaalanında alabilirmiyim yoksa maliyeyemi giidip alıcam..yardımlrınız için teşekkürler..

tugce_doerj ir
    Dalībnieks

pulu havaalanindan alabilirsin.ben oradan almistim. aile birlesimi ile geliyorsan seyahat sigortasina ihtiyac yok. turistik geliyorsan sigorta gerekiyor..

Trapper
    Dalībnieks

pulu havaalanindan alabilirsin.ben oradan almistim. aile birlesimi ile geliyorsan seyahat sigortasina ihtiyac yok. turistik geliyorsan sigorta gerekiyor..

hımm..anladım teşekkürler..uçak gece.. gerci o pul alınan yer  7/24 acıktır dimi…?

tugce_doerj ir
    Dalībnieks

ben almistim ilk gelirken buraya.zaten 1 kere aliyorsun.oturumunu aldiktan sonra gerek kalmiyor bir daha o pula. ben sanirim 12 gibi binmistim ucaga.yani saat 9.5 gibi acikti da cok gec saatte acik olurmu bilmiyorum.acik olmasi lazim.

Trapper
    Dalībnieks

ben almistim ilk gelirken buraya.zaten 1 kere aliyorsun.oturumunu aldiktan sonra gerek kalmiyor bir daha o pula. ben sanirim 12 gibi binmistim ucaga.yani saat 9.5 gibi acikti da cok gec saatte acik olurmu bilmiyorum.acik olmasi lazim.

tmm..hallettim…işimi şansa brakmadım ziraat bankasından temn ettim..tesekkür ederim yardımların için arkadaşım..eyvallah..

tugce_doerj ir
    Dalībnieks

okey:) hayirli yolculuklar

Trapper
    Dalībnieks

okey:) hayirli yolculuklar

eyvallah.. okey:)

screamxnumx
    Dalībnieks

;))))

Tiek rādītas 7 atbildes — no 1 līdz 7 (kopā — 7)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.