saņemt nenoteiktu sesiju bez B1

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    sanseyy
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Vācijā dzīvoju jau 7 gadus. Esmu precējusies ar Vācijas pilsoni turku, mums ir divi bērni un viņi ir Vācijas pilsoņi. Strādāju par IT ļoti labā vācu uzņēmumā un labi pelnu. Diemžēl nez kāpēc nevarēju iegūt B1 sertifikātu. Šo iemeslu dēļ viņi nodrošina pastāvīgu 1 gada sesiju. Man nav laika iet uz kursiem utt. Vai man ir iespēja to nodot advokātam? Vai arī kas man jādara?

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Labdien, es iesniedzu savu pilsonības pieteikumu 6 gadu beigās un viņi to nosūtīja atpakaļ, jo trūka tikai 1 dokumenta. Vai viņi vēlas jaunu, jo formula1 dokuments Turcijā ir vecs? Kad iepriekš pieteicos uz nenoteiktu laiku, tad dokumentu trūkuma dēļ nedeva. Es domāju, ka tas notiks arī ar jums. Ja jūs nenesat nosacījumus, viņi noteikti nedod. Ja godīgi, nedomāju, ka ar juristu to atrisinās.

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Jūs gaidāt 1 mēnesi, lai saņemtu termiņu no ārzemnieku biroja, un paiet 3 mēneši, lai atnāktu karte, vēlreiz nofotografējieties, aizpildiet pieteikuma anketu, tā ir sarežģīta situācija. Daudz problēmu. Atkārtošanās periods beidzas, atkal tie paši darījumi, man ir b1, bet man iedod 1 gadu un 1 gadu, jo esmu bezdarbnieks.

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    B1 neesi tu. Tas ir vissvarīgākais no oriģinālajiem dokumentiem. B1 prasība ar integrāciju.

    aras.xnumx
    Dalībnieks

    Sveiki b1 cik mēnešus jūs pabeidzāt kuru štatu

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Sveiki b1 cik mēnešus jūs pabeidzāt kuru štatu

    B1 nav grūti, cik gadus tu dzīvo Vācijā? Ja mācīsies eksāmenam 1 mēnesi, tad labi pavadīsi laiku. Nepārcenties. Nopirku uzreiz pēc 1 gada nodzīvošanas. Nav no kā baidīties b1. Jau tagad youtube ir daudz informācijas, satura un eksāmena tēmu. Atbrīvojies no tā pēc iespējas ātrāk 😇.

    Nesibe no
    Dalībnieks

    B1 nav grūti, cik gadus tu dzīvo Vācijā? Ja mācīsies eksāmenam 1 mēnesi, tad labi pavadīsi laiku. Nepārcenties. Nopirku uzreiz pēc 1 gada nodzīvošanas. Nav no kā baidīties b1. Jau tagad youtube ir daudz informācijas, satura un eksāmena tēmu. Atbrīvojies no tā pēc iespējas ātrāk 😇.

    Bavārijas štatā

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Darbinieks Ausländerbehörde var uzņemties iniciatīvu un atrast pietiekamu jūsu vācu valodu un dot sesiju uz nenoteiktu laiku, taču pastāv 1% varbūtība. Jums nav jāiet uz B1 kursu, jūs varat mācīties tieši internetā un kārtot eksāmenu, jums nav iespējas pateikt, ka jums nav laika. Ja vēlaties mācīties katru dienu 1 stundu , eksāmenam būsi gatavs pēc 2 vai 3 nedēļām.Nesaprotu kas ar advokātu vainas, Vācijā nav likuma un jurista, netērējiet naudu.

    volkanxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Vācijā dzīvoju jau 7 gadus. Esmu precējusies ar Vācijas pilsoni turku, mums ir divi bērni un viņi ir Vācijas pilsoņi. Strādāju par IT ļoti labā vācu uzņēmumā un labi pelnu. Diemžēl nez kāpēc nevarēju iegūt B1 sertifikātu. Šo iemeslu dēļ viņi nodrošina pastāvīgu 1 gada sesiju. Man nav laika iet uz kursiem utt. Vai man ir iespēja to nodot advokātam? Vai arī kas man jādara?

    Sveicieni,
    Draugi ir minējuši dažas lietas, es vēlētos piebilst dažas lietas.
    Pirmkārt, Vācijā liela loma ir tā virsnieka iniciatīvai, kurš kārto tavus papīrus, diemžēl daļa cilvēku aizķeras ar ziņām par savu darbu.
    Ja jūs stājaties virsnieka priekšā, zinot jūsu likumīgās tiesības, jūs visos veidos esat vadībā ar 1:0.
    Nezinu, kā ir ar jaunākajiem tiesiskajiem regulējumiem.. Vajag laicīgi veikt kādu izpēti, bet ko lielākā daļa nezina; Vācijā nav tādas lietas kā kursa prasības.

    Līdz ar to sertifikātu pilnveidojot var iegūt tikai nokārtojot b1 eksāmenu.

    Vācijas pilsonības iegūšanas laikā teica, ka jāiziet integrācijas kurss, bet es teicu nē, tas nav obligāts, es pats mācīšos un kārtošu eksāmenu, un tā arī izdarīju. ...

    Tātad, ja jūs uzticaties savai vācu valodai, ja varat runāt virsnieka priekšā un runāt vāciski, kad viņš sapratīs, ka esat virs sava b1 līmeņa, viņš nevarēs jums lūgt dokumentu. likumā ir rakstīts skaidri un gaiši!

    Ja jūsu vācu valoda nav šajā līmenī, varat doties uz VHS un reģistrēties tuvākajam eksāmena datumam un iegūt b1, neapmeklējot kursu.

    Mfg

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.