Kā es varu lietot savu Turciju pieņemamām precēm?

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Kā es varu lietot savu Turciju pieņemamām precēm?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    reyyan uz
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Man ir 4-5 koferi ar mantām, ko vest uz Turciju. Tas man izmaksās daudz, lai to aizvestu ar lidmašīnu. Vai varat pateikt cenas ar piegādi? (Godīgi sakot, es nevarēju atrast transporta līdzekļus, jo vieta, kur es dzīvoju, ir maza. Es saņēmu informāciju tikai no Turcijas tirgus, kas man pastāstīja par transporta līdzekļiem, kas pārvadā augļus un dārzeņus no Vācijas uz Turciju, bet arī teica, ka varētu riskēt, ka manas mantas pazudīs.) Vai arī pērkot papildus preces, pērkot aviobiļeti, maksā 2 eiro par kilogramu.Es dzirdēju, ka jums ir tiesības pārvadāt 46 kilogramus, bet nezinu, cik tas ir patiesi Es arī zinu, ka, ceļojot ar Lufthansa, man ir tiesības pārvadāt 100 kilogramus. Bet mana kofera svars ir ap XNUMX kilogramiem. Ņemšu līdzi arī savu portatīvo datoru. Ko man darīt viņa labā? Es jums parādīšu savu rēķinu. Man nav informācijas par šo problēmu, jo nekad iepriekš neesmu paņēmis līdzi datoru. :) Es būtu ļoti priecīgs, ja kāds zinātu par šiem jautājumiem.

    https://www.almancax.com/almanca-alfabesi-das-deutsche-alphabet.html

    guru
    Dalībnieks

    labdien REYYA, veiksmi. Vai jūs atgriezīsities TR?

    Es cēla manu mantu transportēšanas kad tuvojas Turcijā no Vācijas. viņi saņem 1 EUR par katru 7 kg ar lidmašīnu.

    Es esmu ļaujot komandai es atvedu pienesumu aptuveni 15 standarta izmēra, mani gludekļi, elektrisko kafijas automāts tāpat kā mājas aleteleri bija samaksājis kopā EUR 300.

    jūs varat meklēt no interneta turku firmas
    google ieiet TUBAY TRANSPORT BRUCHSAL

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    jums nav nepieciešams rēķins par klēpjdatoru. Ikvienam ir klēpjdators, ērti yada spilventiņi. TV gotta būt ceļā vai lielāks oluyor.turkiye mantas elektronisko rēķinu Vācija tādējādi Gotta līdzīgs viņam. Es katru reizi, kad es eju, man ir 2 klēpjdators, tāpēc vēl nekas nav iznācis.

    100 kg isterler.cunk jums daudz naudas par Transporta konteinera veriyorlar.o 1 1 kg konteinerus tasis 100 kg, tajā pašā cenā tasis to pašu cenu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sēdēt savu vietu ar trauku, 1 plāksni.

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Man ir 4-5 koferi ar mantām, ko vest uz Turciju. Tas man izmaksās daudz, lai to aizvestu ar lidmašīnu. Vai varat pateikt cenas ar piegādi? (Godīgi sakot, es nevarēju atrast transporta līdzekļus, jo vieta, kur es dzīvoju, ir maza. Es saņēmu informāciju tikai no Turcijas tirgus, kas man pastāstīja par transporta līdzekļiem, kas pārvadā augļus un dārzeņus no Vācijas uz Turciju, bet arī teica, ka varētu riskēt, ka manas mantas pazudīs.) Vai arī pērkot papildus preces, pērkot aviobiļeti, maksā 2 eiro par kilogramu.Es dzirdēju, ka jums ir tiesības pārvadāt 46 kilogramus, bet nezinu, cik tas ir patiesi Es arī zinu, ka, ceļojot ar Lufthansa, man ir tiesības pārvadāt 100 kilogramus. Bet mana kofera svars ir ap XNUMX kilogramiem. Ņemšu līdzi arī savu portatīvo datoru. Ko man darīt viņa labā? Es jums parādīšu savu rēķinu. Man nav informācijas par šo problēmu, jo nekad iepriekš neesmu paņēmis līdzi datoru. :) Es būtu ļoti priecīgs, ja kāds zinātu par šiem jautājumiem.

    Sveiki Reja

    Pirmkārt, es iesaku jums pavadīt savu klēpjdatoru kopā ar savu bagāžu, piemēram, ceļojuma bagāžu ceļojuma laikā. Ja gaisa kuģa bagāžas nodalījumā tiek iekrautas elektroniskās preces, apdrošināšana pret zaudējumiem nav paredzēta. Būtībā elektroniskās preces nav atļauts iekraut bagāžas nodalījumā. Protams, jūs varat augšupielādēt, bet aviosabiedrības ir ievietojušas šādu rakstu, lai atbrīvotos no problēmas atmaksāt jūs sakot, ka problēma ir tā, ka jums ir aizliegts augšupielādēt uz papīra.

    Otrkārt, aviokompāniju starptautiskā bagāžas norma ir 30 kg, bet rokas bagāžas norma ir 8 kg. Protams, aviokompāniju, kas pārdod lētas biļetes, piemēram, Pegasus un Sun Express, mērķis ir gūt peļņu, pārsniedzot bagāžas maksājumus, samazinot bagāžas normu līdz 20 kg.
    Ja jūs sakāt 100 kilogramus bagāžas; Ja jūs ieradīsities Turcijā ar uzņēmumu, kas atzīst tiesības uz 30 kg bagāžas (Turkish Airlines uc) manas konsultācijas līdz 33 kilogramiem smagu lidmašīnas nosūtītāju, jau neizklausās, ja vairāk Türkhavayol 2-3 kg. Sagatavojiet rokas bagāžu 8 mārciņu kā roku bagāža.
    Tādējādi līdzi var paņemt aptuveni 40 – 45 kilogramus.

    Iesaku atlikušās preces nosūtīt pa pastu vai kravu. Ja jūs sūtītu no Turcijas uz Vāciju, es ieteiktu. Bet es nezinu, kura iestāde tur strādā tādā veidā, bet tas, iespējams, ir DHL. Jums jāsaņem cena no DHL.
    Protams, jūsu bagāža ir svarīga iekšpusē. Ja jums ir elektroniskas preces, nesūtiet to. Bet, ja jums ir tikai personas priekšmeti, varat to nosūtīt bez problēmām. Nepieciešama elektroniska ierīce dzīvā problēmai, piemēram, muitai.

    Ja veicat noteiktu atgriešanos, noteikti saņemiet no konsulāta "galīgo atgriešanas dokumentu". Šis dokuments pat dod jums tiesības pārvākties, nemaksājot muitas nodevas. Pat ja jūsu mantas ir iestrēgušas Turcijas muitā, bez problēmām varat tās atgūt, izmantojot šo papīru.

    1963
    Dalībnieks

    Pegasus firmas mārciņas svara xNUMX tl saņemt biļetes saņemt papildu bagāžu, jūs varat saņemt biļetes

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Pegasus firmas mārciņas svara xNUMX tl saņemt biļetes saņemt papildu bagāžu, jūs varat saņemt biļetes

    5 TL iekšzemes lidojumiem.
    Starptautiskajos lidojumos, ja jūs pievienojat papildu bagāžu brīdī, kad pērkat biļeti, 5.50 TL, kas, ja jūs pērkat istabu rezervēšanas laikā Ja viņi saka, ka jums lidostā ir pārsniegta bagāža un vēlaties maksāt, jums būs jāmaksā 6 eiro par kilogramu.

    1963
    Dalībnieks

    Es nesaku neko citu, es jau saņēmu informāciju 5 tl Es jau saņēmu 5.5, nav daudz atšķirību :) Ņemot naudu pie DHL kravas 1-5 6 kg, eiro un pārāk ilgi tuvumā zemes sasniedz gidecegim 1-1,5 atrod laiku, piemēram, mēnešiem

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Es nesaku neko citu, es jau saņēmu informāciju 5 tl Es jau saņēmu 5.5, nav daudz atšķirību :)

    Ak, labi, tad es atvainojos, es domāju, ka tev teica, ka tas bija ceļojums uz lauku.

    Viņš nevar pievienot vairāk par 20 kilogramiem papildu bagāžas vien. Viņam ir 100 kilogramu bagāža, un viņš joprojām nevar paveikt savu darbu, lai paņemtu 40 kilogramus + rokas bagāžu. Tam vajadzētu izmantot pastu vai citu maršrutu. Ja viņš saka, ka maksās papildus par atlikušajiem 60 kilogramiem, viņam jāpavada 10 reizes vairāk nekā iekšā esošo priekšmetu vērtība. :)

    1963
    Dalībnieks

    jā, tas atpūsties 60 pat ja kiloyu kravas uzņēmumi sūtīšana pārāk dārga nākt tiks nodarbojas ar muitas elektroniskā artefaktu, kas ierodas Turcijā ir arī ļoti Ja kuģošanas lētākais Vācijā PTT DHL Turcijā es devos uz iepakojuma 3 dienu es nosūtīja pirms 32 kg papīra maksā 18 eiro 1 kg papīra pakete 18 dienas Es samaksāju 9 eiro 
    ps3 ir pazudis draugam

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    jā, Vācijā es 60 dienas gāju paku, kuru es sūtīju pirms svara 3 kg, piemēram, PTT ir pārāk dārga, lai veiktu muitas darījumus ar elektronisko esialāru, ja tieši laikā saņemtu lētāko kravu, kas pienāk Turcijā. pat tad, ja atlikušie 32 kiloju kravu uzņēmumi maksāja 18 eiro par 1 kg papīra iepakojumu, kuru es gāju 18 dienu laikā, es samaksāju 9 eiro 
    ps3 ir pazudis draugam

    Reyya, labāk paņem savu čemodānu pa gabalu, ja vēlreiz dosies šeit. Pretējā gadījumā visu veidu izmaksas ir dārgas. Turcija dosies uz pazīstamo braucienu, lai pēc pieprasījuma atvestu pārējos. Citiem vārdiem sakot, neatkarīgi no tā, vai viņi dodas uz citu pilsētu, nekā jūs dosities TR, viņi ar kravām Turcijā nosūtīs to uz pilsētu, kurā atrodaties. Pārējos koferus ir pietiekami viegli iekļūt TR

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Paldies katram individuāli par komentāriem. jā guru, es domāju. Es plānoju atgriezties Turcijā šī gada beigās. Uzņēmējdarbības un privātās dzīves ziņā šķiet izdevīgāk atrasties savā valstī.

    Koferos, kurus es ņemšu pie savām drēbēm, elektroniski nav. Hmm tā ir taisnība, pēc iespējas ātrāk no komentāriem paņemt man saprotamos priekšmetus maksās vairāk nekā čemodānu saturs. Šķiet visloģiskāk to uztvert divās partijās. Pagājušajā gadā es devos kopā ar Luftansa, un tās pārvadāšanas tiesības bija 23 23 atsevišķi koferi un kopumā 46 kilogrami. Bet šī gada neveiksmes Lufthansanam nebija tiešu lidojumu uz Ankaru. ieradās tieši Stambulā. lēti sūtīt pakas no Vācijas uz Turciju no Vācijas uz Turciju, bet ļoti dārgi. Es meklēju.

    guru
    Dalībnieks

    Kā jau es teicu, jūs vai nu ejat uz 1 * 2 reizes, un jūs atkal atradīsit izmaksas.
    Es domāju, ka esam ieguvuši lidmašīnu un atpūšimies pie kuģniecības.
    Man bija mana 15 karte, es domāju, ka man bija podiķis mājā, puse no mājas ir gandrīz gandrīz 300 turēja slepenībā. nāca gludi

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Sveiki Reja

    Pirmkārt, es iesaku jums pavadīt savu klēpjdatoru kopā ar savu bagāžu, piemēram, ceļojuma bagāžu ceļojuma laikā. Ja gaisa kuģa bagāžas nodalījumā tiek iekrautas elektroniskās preces, apdrošināšana pret zaudējumiem nav paredzēta. Būtībā elektroniskās preces nav atļauts iekraut bagāžas nodalījumā. Protams, jūs varat augšupielādēt, bet aviosabiedrības ir ievietojušas šādu rakstu, lai atbrīvotos no problēmas atmaksāt jūs sakot, ka problēma ir tā, ka jums ir aizliegts augšupielādēt uz papīra.

    Otrkārt, aviokompāniju starptautiskā bagāžas norma ir 30 kg, bet rokas bagāžas norma ir 8 kg. Protams, aviokompāniju, kas pārdod lētas biļetes, piemēram, Pegasus un Sun Express, mērķis ir gūt peļņu, pārsniedzot bagāžas maksājumus, samazinot bagāžas normu līdz 20 kg.
    Ja jūs sakāt 100 kilogramus bagāžas; Ja jūs ieradīsities Turcijā ar uzņēmumu, kas atzīst tiesības uz 30 kg bagāžas (Turkish Airlines uc) manas konsultācijas līdz 33 kilogramiem smagu lidmašīnas nosūtītāju, jau neizklausās, ja vairāk Türkhavayol 2-3 kg. Sagatavojiet rokas bagāžu 8 mārciņu kā roku bagāža.
    Tādējādi līdzi var paņemt aptuveni 40 – 45 kilogramus.

    Iesaku atlikušās preces nosūtīt pa pastu vai kravu. Ja jūs sūtītu no Turcijas uz Vāciju, es ieteiktu. Bet es nezinu, kura iestāde tur strādā tādā veidā, bet tas, iespējams, ir DHL. Jums jāsaņem cena no DHL.
    Protams, jūsu bagāža ir svarīga iekšpusē. Ja jums ir elektroniskas preces, nesūtiet to. Bet, ja jums ir tikai personas priekšmeti, varat to nosūtīt bez problēmām. Nepieciešama elektroniska ierīce dzīvā problēmai, piemēram, muitai.

    Ja veicat noteiktu atgriešanos, noteikti saņemiet no konsulāta "galīgo atgriešanas dokumentu". Šis dokuments pat dod jums tiesības pārvākties, nemaksājot muitas nodevas. Pat ja jūsu mantas ir iestrēgušas Turcijas muitā, bez problēmām varat tās atgūt, izmantojot šo papīru.

    Sveiki, vai galīgais atgriešanas papīrs, ko saņemšu no konsulāta, būs vajadzīgs tikai elektroniskām sūtījumiem? Es šito nesaprotu!! Man vienalga nav nekādu elektronisku priekšmetu, ko ņemt līdzi. Es domāju tos visus šeit pārdot. TV, ledusskapis, veļasmašīna.... utt. Protams, būtu jauki, ja man būtu alternatīva, piemēram, aizvest uz Turciju, bet tas šķiet grūti. Tātad, kādi vēl dokumenti man ir jāsaņem no konsulāta, kad es atgriežos? Interesanti, vai jūs zināt?

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Kā jau es teicu, jūs vai nu ejat uz 1 * 2 reizes, un jūs atkal atradīsit izmaksas.
    Es domāju, ka esam ieguvuši lidmašīnu un atpūšimies pie kuģniecības.
    Man bija mana 15 karte, es domāju, ka man bija podiķis mājā, puse no mājas ir gandrīz gandrīz 300 turēja slepenībā. nāca gludi

    Jums ir taisnība, ļaujiet man arī to izpētīt. Domāju, ka tas viss uzreiz atrisināsies. Laikam tev nebija nekādu lielu sadzīves priekšmetu, vai ne? (ledusskapis, veļasmašīna utt.) Es izmeklēšu to sūtījumu, kuru jūs iedevāt. Paldies guru. Tāpat es jautāju, cik sver jūsu preces, jo nez vai viņi iekasē papildu maksu par piegādi pēc tam, kad noteikts svars pārsniedz noteiktu svaru.  :) Es prasu, jo šajos jautājumos nav zināšanu.

    guru
    Dalībnieks

    Nē, es tikko saņēmu savas drēbes un mazus virtuves piederumus. segas spilvens vai kaut kas.
    viņi to paņēma pēc kartona izmēra, nevis pēc svara, kā es atceros

    dejavuxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, vai galīgais atgriešanas papīrs, ko saņemšu no konsulāta, būs vajadzīgs tikai elektroniskām sūtījumiem? Es šito nesaprotu!! Man vienalga nav nekādu elektronisku priekšmetu, ko ņemt līdzi. Es domāju tos visus šeit pārdot. TV, ledusskapis, veļasmašīna.... utt. Protams, būtu jauki, ja man būtu alternatīva, piemēram, aizvest uz Turciju, bet tas šķiet grūti. Tātad, kādi vēl dokumenti man ir jāsaņem no konsulāta, kad es atgriežos? Interesanti, vai jūs zināt?

    Būtībā "Galīgā atgriešanās Turcijā" ir likums par iespēju pārvietot visu māju. Bet es nevaru apgalvot, ka man ir ļoti detalizētas zināšanas. Es domāju, ka vislabāko informāciju varat iegūt no konsulāta personīgi. Turklāt, ja esat tur nostrādājis vairāk nekā 5 gadus, jums ir tiesības uz Turciju atvest vienu automašīnu, nemaksājot muitas nodevas, ja jūs noteikti gatavojaties atgriezties. Ja vēlaties, varat izpētīt arī šo. Domāju, ka, ja Google ierakstīsit "auto atvešana uz Turciju no Vācijas", jūs redzēsit vietnes, kurās varēsiet iegūt detalizētu informāciju. Citiem vārdiem sakot, tas neattiecas uz vienu elektronisku vienību.

    Turklāt Vācijā ir atgriešanās likums. Viņi palīdz turkiem atgriezties. Šis likums tika pārraidīts arī televīzijā. Tikai tāpēc, ka vācieši veic pasākumus, lai atgrieztos turkus. Es domāju, ka jūs varat iegūt detalizētu informāciju no darba centra vai jebkuras iestādes, no kuras saņemat palīdzību. Protams, viņi noteikti meklēs dažus nosacījumus, taču ir noderīgi mācīties, varbūt tas ir kaut kas, ko jūs varat gūt labumu.

    Ja jūs gatavojaties atgriezties, izpētiet tos labi, es domāju, ka jūsu priekšā var būt citas iespējas, izņemot bagāžas pārvadāšanu ar čemodāniem. Es pat zinu, ka, ja esat tur strādājis, pat līdz šim samaksātos apdrošināšanas maksājumus var pārskaitīt Turcijas Sociālā nodrošinājuma iestādei, iesniedzot lūgumrakstu. Tātad jūsu gadījumā, izņemot priekšmetu nēsāšanu, es domāju, ka jums ir dažas papildu tiesības, jo jūs noteikti atgriežaties. Es iesaku jums izpētīt.
    Es centīšos palīdzēt, ja ir kaut kas cits, ko mēs zinām

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 22)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.