über die liebe

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Lehrer
    Dalībnieks

    Es war einmal eine Insel, wo alle verschiedenen Gefühle lebten.
    Das Glück, die Traurigkeit, das Wissen und all die anderen, die Liebe natürlich auch.
    Eines Tages meldete das Schicksal no Gefühlen, dass die Insel untergehen wird.
    Tātad bereiteten sie ihre Schiffe und verließen die Insel.
    Nur die Liebe wollte bis zum letzten Moment bleiben.
    Als es fast zu spät war und die Insel unterging, rief sie um Hilfe.
    Der Reichtum war in der Nähe mit einem Luxusschiff.
    Die Liebe fragte ihn: “Reichtum, kannst du mir helfen? – Nein, weil ich zu viel Geld und Gold auf
    meinem Schiff habe, so ist für dich kein Platz hier!”
    Die Liebe fragte sodann den Hochmut um Hilfe, der auch mit seinem
    wunderschönen Boot vorbeifuhr. “Ich kann dir nicht helfen, du bist ganz nass und
    “Könntest mein Schiff beschmutzen!”
    Als die Traurigkeit nicht weit vorbeisegelte, fragte die Liebe: “Traurigkeit, lass
    mich mit dir gehen. – Oooh… Liebe, ich bin so traurig, ich möchte besser alleine bleiben.
    Das Glück ist auch weitergefahren. Es war soo glücklich, dass es die Liebe nicht hörte….
    Und plötzlich hörte die Liebe eine Stimme: “Komm, komm doch, ich nehme dich mit!”
    Da war ein alter Mann, der gesprochen hatte. Die Liebe karš tik glucklich, so
    zufrieden, dass sie nicht nach seinem Namen gfragt hat.
    Als beide wieder festen Boden unter no Füßen hatten und gerettet waren, ging der Alte weg.
    Die Liebe merkte, wie viel sie dem Alten schuldete, der aber war schon fort.
    Sie fragte daraufhin das Wissen: “Wer hat mich gerettet, wer hat mir geholfen?”
    “Das war die ZEIT” — Wissen rakstnieks.
    "Die Zeit?!?" fragte die Liebe, "aber warum hat mich die Zeit gerettet?"
    Lūk, kas mums jāzina:
    “WEIL NUR DIE ZEIT VERSTEHEN KANN, WIE WICHTIG DIE LIEBE IM LEBEN İST….

    skice
    Dalībnieks

    Für die Geschichte danke ich Ihnen :::: Liebe Kollege

    Elvins
    Dalībnieks

    super danke schon ..

    artefakti
    Dalībnieks

    danke schön es war sehr schön wenn du andere hast send unser :) danke wieder mein schone lehrerin :)

    kalhazals
    Dalībnieks

    eine sehr schöne geschichte danke schön: D

    metode
    Dalībnieks

    Būtu jauki, ja jūs rakstītu turku valodā, es mēreni vācu valodā

    ichberna
    Dalībnieks

    Es domāju, ka jā, rakstiet arī turku valodā

    Malka līdz
    Dalībnieks

    Vielen dank für alles

    Nachtigall
    Dalībnieks

    von mir auch ein “super”

    duelis
    Dalībnieks

    danke schon turku whereeeeeeeeeee

    anonīms
    apmeklētājs

    Esmu jauns šīs vietnes dalībnieks un ļoti vēlos iemācīties vācu valodu, bet nezinu ar ko sākt.Gribu to iemācīties savai draudzenei. Manuprāt, šis raksts ir labs, bet es to nevaru saprast plkst. viss.Būtu ļoti pateicīgs,ja uzrakstītu arī turku valodā... =)

    Esma 41
    Dalībnieks

    turku arī no manis... vismaz  :)
    Patiesi skaists stāsts.

    Mīlestības stāsts

    Reiz bija sala, kurā dzīvoja visas emocijas:
    Laime, skumjas, zināšanas un visi citi, ieskaitot mīlestību.

    Kādu dienu salā, kas grimst, tika pievērsta uzmanība emocijām. Pēc tam viņi visi sagatavoja savas laivas, lai atstātu salu.Mīlestība bija pēdējā emocija, kas palika uz salas, jo tā gribēja pagaidīt līdz pēdējam iespējamajam brīdim.Kad sala gandrīz nogrima, Mīlestība nolēma lūgt palīdzību. Bagātība gāja garām ar ļoti lielu laivu. Mīlestība sacīja: "Bagāts, vai varat ņemt mani līdzi?" Viņš jautāja. Richness teica: "Nē, es to nevaru iegūt. Manā laivā ir pārāk daudz zelta un sudraba, jums nav vietas." viņš teica.Mīlestība lūdza palīdzību Vanity, kura atradās uz skaistas buru laivas. “Arogance, lūdzu palīdzi man!”, Iedomība “Es nevaru tev palīdzēt, Mīlestība. Tu esi izmirkusi, un tu varētu iznīcināt manu buru laivu. viņš atbildēja. Skumjas bija blakus, un Mīlestība lūdza palīdzību: "Skumjas, ļaujiet man nākt ar tevi." Skumjas "Ak, mīlestība, man ir tik skumji, man vajag būt vienam." Mīlestībai garām ir pagājusi arī laime; Bet viņš bija tik laimīgs, ka nedzirdēja Mīlestības aicinājumu. Mīlestība, pēkšņi dzirdēja balsi. “Nāc Mīlestība! Es ņemšu tevi līdzi…” Tas bija kāds vecāks par Ašku. Mīlestība jutās tik laimīga un laimīga, ka nespēja iedomāties, kas viņu paņēma sev līdzi. Kad viņi sasniedza jaunu zemi, tas, kurš palīdzēja Mīlestībai, turpināja ceļu. Sapratis, cik daudz viņš viņam ir parādā, Ašks jautāja Bilgi: "Kas man palīdzēja?" Knowledge atbildēja: "Tas bija laiks." "Laiks? Kāpēc viņš man palīdzēja?" jautāja Mīlestība. Zināšanas pasmaidīja:

    "Jo tikai Laiks var saprast, cik liela ir Mīlestība"

    yigitxnumx
    Dalībnieks

    Dievs svētī tavas rokas ..:):)

    allyxnumx
    Dalībnieks

    Ich finde auch nodeva! Wenn sie noch sowas Geschichte haben schreiben sie bitte weiter, damit wir die neu lernenden Freunden motivieren können! Arī nochmal SUPER! Danke!

    hilal_gh
    Dalībnieks

    Paldies,tas ir ļoti jauki.Tikko mācos vācu valodu.Nevaru pat teikumus izveidot teikumā.Es saprotu tikai tos vārdus,ko zinu.Liels paldies par manu daļu.:::::::: :::::))

    Īsts
    Dalībnieks

    dankeschön :)

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 21)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.