Atgriezties aizmirstā valodā (Ko darīt)

> Forumi > Vispārējie vācu un vācu valodas A1 ģimenes kombinētie kursi > Atgriezties aizmirstā valodā (Ko darīt)

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Mentat
    Dalībnieks

    Sveiki!

    Vidusskolā redzēju vācu valodu, lai kā jūs to skatītos, ir pagājuši 6 gadi, tad man bija arī sertifikāts b1. Es ļoti labi atceros gramatiku, es varu grūti iztulkot noteiktus tekstus. (Brīdinājumi, juridiskie atzinumi ir kā līgumi, bet, kā jau teicu, man ir daudz grūtību, vārda pārāk trūkst). Mana vieta būs citāda, ja es šajās dienās brīvi runāšu vāciski.

    Ar ko man sākt, lai es varētu gan atcerēties valodu, gan uzlabot savu runāšanu? Kurš kurss man jāiziet? Es dzīvoju Stambulā, apskatīju Gētes institūtu, bet domāju, ka reģistrācijas laiki ir novecojuši, citus kursus nezinu. Es nevaru saprast, vai tā ir kvalitāte vai nē, iespējams, tas ir kurss, kuru es iesāku. Ko darīt?

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Ja esat labi iemācījies šo vācu valodu, vislabāk ir lasīt grāmatas, skatīties televizoru un runāt. tie ļauj vēlreiz atcerēties valodu. Apgūtā valoda ir neaizmirstama, tā kļūst tikai neasa. Tā atgriežas, kad mēs to klausāmies.

    Jūs varat doties uz Stambulas valodu centru. Viņu izsniegtais sertifikāts ir derīgs un ļoti labs. Es devos uz turieni, nokārtojot 91, es sāku eksāmenu, nezinot nevienu vācu valodu.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.