Kāds varētu būt iemesls vīzu atteikumam?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    melo1903melo
    Dalībnieks

    Draugi, lai gan mana līgava visus viņam nosūtītos dokumentus nosūtīja ārzemnieku filiālei pa pastu, kad viņš pēc 15 dienām piezvanīja, lai pajautātu par situāciju, viņš paziņoja, ka lieta ir pabeigta un nosūtīta atpakaļ uz Izmiru un galīgo lēmumu pieņēma plkst. Vācijas konsulāts Izmirā, bet pēc mana līgavaiņa teiktā situācija tika pasniegta kā negatīva un ja tiek izteikts atteikums, zvaniet man, kas jums jādara.Varu sniegt informāciju par to. Teica, ka tas nav iespējams man šobrīd sniegt paziņojumu.Tagad par to domājam.Mana līgava dzīvo pie vecākiem un viņas tēvam ir vēzis.Ja es slimoju ar vēzi,viņas tēvs maksā īri ​​un saņem sociālo palīdzību.Vai tas varētu būt saistīts ar šī iemesla dēļ?Lūdzu draugi,ja kādam ir kāda informācija.Lūdzu palīdziet man,starp citu,mana līgava nav Vācijas pilsone.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Kādas tautības ir Nisans?

    melo1903melo
    Dalībnieks

    Kungs, ja jums ir kāda informācija, pastāstiet, ka savu līgavaini es satiku Maķedonijā, kad mācījos universitātē.Sākotnēji viņš ir maķedoniešu folkdziedātājs un jau daudzus gadus dzīvo Vācijā. Ir 9 g. vecuma starpība starp mums.Mana tikšanās konsulātā noritēja ļoti labi.Mana līgavaiņa tēvam ir vēzis,tāpēc gribējām tur apprecēties un es pieteicos 16.martā.Vācijā biju vēl pirms 20 dienām paliku pie līgavaiņa apm. 2 mēn,tad es atkal biju pie sava līgavaiņa Hamburgā un viņš vasarā bija pie manis Turcijā,nezinu vai viņam likās aizdomīgs vai kā.Turklāt vēl vakar iekšzemes kravā bija rakstīts,ka mana krava bija ceļā, bet vēl nav ieradies, ticiet man, es mirstu no ziņkārības. Vai viņi to noraidīja? Ja jā, tad kāda iemesla dēļ?

    grūti, bet grūti
    Dalībnieks

    slm,
    Ar ko nodarbojas jūsu sieva, cik ir viņas ienākumi, cik kvadrātmetru ir māja, jūsu atbilde patiesībā slēpjas šeit.

    Sveiki,

    Ja jūsu laulātajam nav ienākumu, lai sevi uzturētu, būs noraidījums. (Viņi vēlas, lai vidējie neto ienākumi būtu aptuveni 1400.)
    Ja jūsu laulātais dzīvo kopā ar saviem vecākiem, viņam nav savu ienākumu un viņa ģimene pelna iztiku no Arbeitsamt, noraidījums joprojām notiks.

    Turklāt, ja mājas kvadrātmetra platība dzīvošanai tiek uzskatīta par nepietiekamu, diemžēl notiks noraidījums.

    Faktiski divi svarīgi punkti, uz kuriem viņi skatās, neatkarīgi no tā, vai viņi ir Vācijas vai Turcijas pilsoņi, ir tie, kur paliks cilvēks, kurš ierodas no Turcijas, un kā viņi nopelnīs iztiku?
    Varat uzlabot šos nosacījumus un mēģināt vēlreiz.

Tiek rādītas 4 atbildes — no 1 līdz 4 (kopā — 4)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.