Apelācija par vīzu atteikumu

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    melo1903melo
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, mans ģimenes atkalapvienošanās vīzas pieteikums tika noraidīts, kaut arī man neto alga bija 2150 eiro, un es kopētu zemāk esošo oriģinālo tekstu, tāpēc es izvēlējos vērsties pie līgavas advokāta, jo māja, kurā dzīvoja mana līgavainis un viņa māte, ir 1000 eiro, lai gan viņi man parādīja 500 eiro konsulātam un savvaļas dzīvniekiem. Kad ir mūsu iebilduma pret filiāli rezultāts un kāda veida atsauksmes parasti tiek sniegtas, lai atgrieztos pie iebildumiem, es gaidu komentārus no pieredzējušiem draugiem Seite 2 von 3 GmbH (Ungekündigtes und unbefristetes Arbeitsverhältnis, Eintritt 01.07.2008.). Der pfändbare Betrag bei einem Nettolohn von 2147,93 € monatlich liegt bei 672,99 € (vgl. Bekanntmachung zu den s8 850c und 850f der Zivilprozessordnung, Pfändungsfreigrenzenbekanntmachung 2019 vom 11. 2019. aprīlis). Für die Abgabe einer Verpflichtungserklärung ist ein pfändbarer Betrag in Höhe Haushaltsvorstand nach § 20, § 28 SGBII, zzgl. als Wohnungskosten der Richtwert für eine Person in Höhe von 495,00 €). von 927 € neitrāls (432,00 € Regelbedarf für den Die gemäß § 5 (1) Nr. 1 AufenthG geforderte eigenständige Sicherung des Lebensunterhaltes), kas paredzēts, lai to izdarītu, lai to izdarītu. Prüfung sowie unter Berücksichtigung der Weisung, 1/2014 (Fachanweisür Zum Ausländerrecht) zum gegenwärtigen Zeitpunkt nicht festgestellt werden Für ein Absehen von der Sicherung des Lebensunterhalts liegen keine Anhaltspunkte vor und es wurden auch keine geltend gemacht. Ich möchte Sie vorsorglich auf Folgendes hinweisen: Sollte die Ehe.künftig im Ausland statt in Deutschland geschlossen werden und sod ein Antrag auf Familienzusammenführes zum ausländischen Ehega gestellt werden der Tabelle zum Ehegattennachzug niedrigere Anforderungen ergeben, als zur Abgabe einer Verpflichtungserklärung, würde das Einkommen der Referenzperson, auch ohne Berücksichtigung von Steuerklasse III, ausreichen, um den Lebensunterhalt zu sichern (Grundbedarf inöhe rébes. 1380,00.§, § 20. SGB II für Haushaltsvorstand in Höhe von 28 €, zzgl. Regelbedarf für Haushaltsangehörige ab 432,00 in Höhe von 18 sowie Wohnungskosten in Höhe von 345,00 € (Richtwert für 603,00 Personen), dem ein zu berücksichtigendes Einkommen in Höhe von 2 € gegenübersteem, welches sich auf euftouf €, abzgl. Pauschalbetrag pro Erwerbstätigen nach § 2047,93b (2147,93) SGB II Höhe von 11 € gegenübersteht). Mit freundlichen Grüßen Im Auftrag

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveiks, viņa mamma un tētis nestrādā, domāju, ka nesaņem naudu no valsts, ja pareizi saprotu, lūk, situācija. Kad atbrauc uz Vāciju, viņi domā, ka 2000 cilvēku ģimenei ar 4 eiro nepietiks. Neuztraucieties un nemaksājiet par advokātu. Esin vajadzētu īrēt atsevišķu māju un parādīt, ka viņa dzīvo viena, pat ja viņas ģimene nestrādā, viņai jāiet un jāsaņem sociālā palīdzība, jūs pēc iespējas ātrāk saņemsiet uzturēšanās atļauju, manuprāt, jums ir šķērslis, ka viņa dzīvo ar ģimeni un viņas ģimenei nav ienākumu. Dodiet kādu loģiku. Daram. Lai labāk saprastu, sakāt, ka 432 personas ikmēneša izdevumiem nepieciešamā naudas summa ir 432×4=1728 +1000 eiro īrei, algai jābūt 2728 eiro, lai tiktu noformēta vīza. Juridiski neko nevar izdarit, ja noalgo 10 juristus tas tev maksa 4000-5000 eiro, labakais ko es saku ir konsultet. Piemēram, ļaujiet viņam doties uz atsevišķu māju un dzīvot vienam, jums nav citas izvēles, cieņu.

    melo1903melo
    Dalībnieks

    Paldies par komentāru, mans draugs. Paldies par komentāru. Ja vispār domājāt par to un izdarījāt secinājumu pats, bet ir šāda situācija, topošais tēvs Beijs ir vēža slimnieks un saņem ievērojamu palīdzību, un apstiprinātā kundze jau saņem finansiālu atbalstu no arbeitsam, tas ir, naudai, ko viņa saņēmusi, nav nekāda sakara ar viņu iztiku, kas tiek noraidīta, lai gan nezina vācu valodu. Viņi savā vēstulē nenorādīja šādu iemeslu, kāpēc viņi man parādīja 900 nepāra eiro naudas, mēs sapratām, ka viņi pievienoja daļu, sakot, ka es tur neesmu precējies, es neesmu precējies, bet kā viņi parāda īres cenu personai uz papīra 495 eiro ir mūsu problēma.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.