Iebildumi pret vīzu atteikumu ..

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    degunradzis
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Pieteicos Vācijas konsulātā caur IData 5 dienu ceļojumam. Esmu students, un mans mērķis bija apmeklēt 4 dienu semināru. Jau nākamajā dienā pēc mana pieteikuma man tika nosūtīta pase un 3 dokumenti par vīzas atteikumu.

    Iemesls ir; ''Uz visu paredzēto ceļojuma laiku vai lai atgrieztos dzīvesvietas vai izceļošanas valstī,
    vai jābūt pietiekamiem finanšu līdzekļiem tranzītam uz trešo valsti, kas tiek garantēta pieņemšanai.
    Nav uzrādīts īpašumtiesību apliecinājums vai likumīga piekļuve šiem finanšu līdzekļiem
    No ceļa to sasniegt nav iespējams.''

    Tā kā mans sponsors sedza visus izdevumus, man bija vienalga, ka manā un tēva kontā tajā brīdī bija maz naudas. Es tagad iebildīšu un parādīšu īpašumtiesību apliecību, licenci un naudu virs 5000 lirām. Cik ilgā laikā un kā parasti tiek izskatīti iebildumi? Priecātos, ja ir draugi ar zināšanām.

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Uzrakstiet savu iebildumu lūgumrakstu un nosūtiet to man, ceru, ka viņi to drīz izskatīs. Ir ļoti grūti pateikt, cik ilgā laikā viņi atbildēs.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.