Vācija ir ieradusies vīza, īsi periodi

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Hasan30334454
    Dalībnieks

    Jā, draugi, es domāju, ka esmu viens no gaidītākajiem starp jums.Es pieteicos Ankarā 04.10.2013. gada 14.03.2014. oktobrī, 15., Tāpēc šodien saņēmu savu vīzu. Man bija militāra problēma, es atvēru daudz jautājumu, tagad es piezvanīju militārajai nodaļai, es neko nevaru no šejienes darīt, dodieties pie manis, ja ceļā ir kāda problēma, man tiks parakstīts papīrs dodieties turku konsulam pēc XNUMX dienām. Es nopirku biļeti otrdienai. Es sekošu šai vietnei un mēģināšu palīdzēt jauniem draugiem.

    42
    Dalībnieks

    veiksmi :) :) simdikten hayirlli yolculuklarr  alkis:) alkis:) alkis:) alkis:)
    dogru, ben havalani aradim, mesai dis saatlerinde giris yaparsak sirf bir kagit imzalaniyor. mesai saaterlinde asker subeye götürüp imzalatiyorlar. sonra cikisda sorun olmuyor  dance:) dance:)
    Nu, brāl, kāpēc jūsu vīza aizņēma tik ilgu laiku, lai tiktu ārā? Kad es sekoju līdzi, sieva decembrī nogādāja dokumentus Ārzemnieku birojam. Man pēc tam palika garlaicīgi ??

    Hasan30334454
    Dalībnieks

    paldies prosa, es atvedu sievu uz Turciju, viņa šeit palika apmēram 2 mēnešus, mana lieta tur bija gandrīz slēgta, es šoreiz atkal aizsūtīju sievu, viņi katru mēnesi prasīja biznesa papīru, es gaidīju 3 mēnešus. Ja problēma nav šeit, man bija jāiet janvārī

    Gzm243
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es 18.03.2014 pieteicos uz ģimenes atkalapvienošanos no Ankaras, mana sieva šodien izsauca ārzemnieku policiju un viņi teica, ka vispirms ir jāapstrādā dokumenti konsulātā. Vai kāds zina, kāds process tiek veikts konsulātā un cik ilgs laiks tam nepieciešams?

    serkantāns
    Dalībnieks

    Vidēji tas aizņem 2 vai 4 nedēļas. Tad, ja nepieciešams, viņi lūdz dokumentus no laulātā.

    Sveiki draugi, es 18.03.2014 pieteicos uz ģimenes atkalapvienošanos no Ankaras, mana sieva šodien izsauca ārzemnieku policiju un viņi teica, ka vispirms ir jāapstrādā dokumenti konsulātā. Vai kāds zina, kāds process tiek veikts konsulātā un cik ilgs laiks tam nepieciešams?

    pyroxnumx
    Dalībnieks

    hayirli olsun oncellikle tabi bu surecten hepimiz oyle boyle gectik 6 ay da ben bekledim vize icin o ayri muhabbet ama gercek olan burda basliyor isler gucler ki bende gelene kadar diyordum bir geleyimde gerisi kolay hicte kolay degil en buyuk sorun issiz olman cok farkli bir dunya burasi , allah hakkinizda hayirlisini etsin .

    Gzm243
    Dalībnieks

    Vidēji tas aizņem 2 vai 4 nedēļas. Tad, ja nepieciešams, viņi lūdz dokumentus no laulātā.

    Serkantan, no kura konsulāta Jūs pieteicāties Turcijā un kurā Vācijas pilsētā dokumenti tiks apstrādāti?

    serkantāns
    Dalībnieks

    Es pieteicos no Ankaras .. vieta ar nosaukumu Ismaning .. netālu no Minhenes

    Serkantan, no kura konsulāta Jūs pieteicāties Turcijā un kurā Vācijas pilsētā dokumenti tiks apstrādāti?

    Gzm243
    Dalībnieks

    Es pieteicos no Ankaras .. vieta ar nosaukumu Ismaning .. netālu no Minhenes

    Esim bugün yabancilar polisini aramis bidahaki hafta esinizin evraklari gelir nisan basinda siz yine arayin bir belge istenirse size haber vericez demisler esimde ne lazimsa ben simdiden hazirliyim demis ama onlarda kisiden kisiye degisiyo istenen belgeler demisler. Esim alman vatandasi bir alman görevli bayan esime alman oldugunuz icin cok telas yapmaniza gerek yok demis .. Bakalim ne olucak umarim evraklarim biran önce gider ve onay gelir ..  :-X

    breakxnumxlov uz
    Dalībnieks

    Vai kāds piesakās Berlīnē no Stambulas?

    Gzm243
    Dalībnieks

    Puiši, man ir jautājums. Interesanti, vai ārzemnieka policija sākotnēji vēlas laulības apliecību no labākajiem Vācijā? Un vai ir kādi citi dokumenti, kas man jānosūta?

    serkantāns
    Dalībnieks

    Viņi nevēlas jūsu laulības apliecību .. jums tas nav jānosūta nekādos dokumentos.

    Puiši, man ir jautājums. Interesanti, vai ārzemnieka policija vēlas laulības apliecības oriģinālu Vācijā? Un vai ir kādi citi dokumenti, kas man jānosūta?

    Gzm243
    Dalībnieks

    Arkadaslar bugün konsolosluk aradi ve vizemin onaylanmis oldugunu 3 4 günde pasaportumun elimde olacagini söyledi . Vize basvuru tarihim 18.03 … 1 aydan az sürdü Resmen :)

    serkantāns
    Dalībnieks

    Konsolosluk mu aradı .. siz mi konsolosluğu aradınız ? Herhalde bunlar bir bana gıcık oldular .. 24 ocaktan beri bekliyorum . ankaradan başvuru yaptım. hala bir cevap yok . İnşallah vizenin içinde olduğu pasaportunu alırsın en kısa zamanda .. Bizi de bilgilendirirsen sevinirim.

    Arkadaslar bugün konsolosluk aradi ve vizemin onaylanmis oldugunu 3 4 günde pasaportumun elimde olacagini söyledi . Vize basvuru tarihim 18.03 … 1 aydan az sürdü Resmen :)

    Gzm243
    Dalībnieks

    Vai konsulāts zvanīja .. vai zvanījāt konsulātam? Laikam viņi mani vienkārši sadusmoja .. es gaidu kopš 24. janvāra. Es pieteicos no Ankaras. joprojām nav atbildes. Inshallah jūs saņemsiet savu pasi ar vīzu pēc iespējas ātrāk .. Es būtu pateicīgs, ja jūs mūs informētu.

    Konsolosluk aradi sanirim almancami ölcmek icin cunku ben 2 yil önce viyanada Kurs yaptim 2 yil orda yasadim Vize görüsmesinede ordan aldigim B2 belgemi götürdüm bugün aradi alman bir bayan konsolosluktan tamamen almanca konustuk kursumu viyanada ne kadar süre kaldigimi sordu A1 belgem olmadigi icin istenilen kurslardan o nedenle almancami ölcmek istedigini düsünüyorum … Vizen onaylanmis bende pasaportun suan göndericem sana dedi ne kadar sürer elime ulasmasi dedim 3 4 günde elinde olur dedi bakalim artik … Gelismelerden haberdar edicem

    bat_u
    Dalībnieks

    Bu ankara ne kadar yavaş çalışıyor arkadaş ya..her türlü şeyde en az 3 hafta bekliyoruz ha

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 27)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.