fuk_18 brālis, vai vari man palīdzēt?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    sajust
    Dalībnieks

    merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

    jautrs
    Dalībnieks

    Es uzdevu to pašu jautājumu savam draugam S., viņi man vienmēr prasīja dokumentus, jo, lai arī esmu vāciete, viņi gribēja visu, sākot no algas, darba vietas līguma, mājas īres. Man šodien bija tikšanās, nodevu dokumentus, neko neteicu, it īpaši par juristu, nejauciet, telefoniski sarunājot tikšanos teicu, kāpēc jūs prasījāt man šos dokumentus, es teica, ka es nolīgu advokātu no nevainīga cilvēka, viņi ļoti slikti reaģēja, viņi uzvedās negatīvi, viņi teica, ka mēs vai nu varam dot vīzu, vai ne, pat ja jūs esat vācietis. Šodien aizgāju un nodevu dokumentus, satiktais virsnieks bija ļoti jauks cilvēks, viņš pat nepaskatījās uz dokumentiem un teica, ka es tikai tos gribu. "Jūsu labākā iespēja ir būt Vācijas pilsonim, pretējā gadījumā jūs nekad nevarētu paņemt līdzi savu dzīvesbiedru, jūsu ienākumi ir nepietiekami," viņš teica. Viņš teica: "Es rīt nosūtīšu apstiprinājumu uz Ankaru, un vīza ieradīsies pēc divām nedēļām." :))) Nekrītiet panikā, sekojiet virsnieku paradumiem un dodiet viņiem visu, ko viņi vēlas. :)

    pagaidiet
    Dalībnieks

    Es jums saku, ka būt Vācijas pilsonim ir liela priekšrocība. Viņi jums to lūdz tikai kā procedūru.

    muratbd ir
    Dalībnieks

    Es uzdevu to pašu jautājumu savam draugam S., viņi man vienmēr prasīja dokumentus, jo, lai arī esmu vāciete, viņi gribēja visu, sākot no algas, darba vietas līguma, mājas īres. Man šodien bija tikšanās, nodevu dokumentus, neko neteicu, it īpaši par juristu, nejauciet, telefoniski sarunājot tikšanos teicu, kāpēc jūs prasījāt man šos dokumentus, es teica, ka es nolīgu advokātu no nevainīga cilvēka, viņi ļoti slikti reaģēja, viņi uzvedās negatīvi, viņi teica, ka mēs vai nu varam dot vīzu, vai ne, pat ja jūs esat vācietis. Šodien aizgāju un nodevu dokumentus, satiktais virsnieks bija ļoti jauks cilvēks, viņš pat nepaskatījās uz dokumentiem un teica, ka es tikai tos gribu. "Jūsu labākā iespēja ir būt Vācijas pilsonim, pretējā gadījumā jūs nekad nevarētu paņemt līdzi savu dzīvesbiedru, jūsu ienākumi ir nepietiekami," viņš teica. Viņš teica: "Es rīt nosūtīšu apstiprinājumu uz Ankaru, un vīza ieradīsies pēc divām nedēļām." :))) Nekrītiet panikā, sekojiet virsnieku paradumiem un dodiet viņiem visu, ko viņi vēlas. :)

    hadi gözun aydın.. ınsallah benım evraklarda  gelır  kısa  surede

    ka omerumutes
    Dalībnieks

    merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

       
          Ļaujiet man jums pastāstīt, ka nav nekādu labumu nolīgt advokātu pirmajam vīzas pieteikumam. Nav juridiskas situācijas, kurā advokāts var iejaukties. Ja jūsu vīza tiek noraidīta 3 reizes un jūs neesat informēts 6 mēnešu laikā. Jūsu vīzas pieteikumā norādītajā periodā var iejaukties advokāts un izņēmuma gadījumā var iestāties arī Jūsu grūtniece. Viņš var palīdzēt, mēģinot doties pie Jums (jebkurā gadījumā, ja Jūsu sievai nav neviena, kas Jūs pieskatītu) nekā jūs, protams).

    sajust
    Dalībnieks

    vealeyküm selam mery kardeşim Allah senden razı olsun valla içimi rahatlattın inşallah dediğin gibi olur bi aksilik çıkmaz peki ne kadar sürede sana haber verdiler ben ankaradan geleli 2 haftayı geçti ama eşime hele bi haber gitmemiş ? :)

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

    esiniz alman vatandasi ise esinizden gelir belgesi … istemezler. istense bile formalite icabi isterler. vizeniz cikar yakin zamanda merak etmeyin.

    sajust
    Dalībnieks

    :) :) inşallah tuğçe kardeşim gerçekten mutlu oldum şimdi tabi hayırlısı olsun rabbim en güzelini bilendir inşallah hepimizinki çıkar yakın zaman da  :)

    luckrrr
    Dalībnieks

    :) :) Dod Dievs, brāli Tuğče, es tagad esmu patiesi laimīgs, protams, lai tev veicas, mans Kungs zina vislabāk, es ceru, ka mēs visi drīz dabūsim savu.  :)

    SOJERA,MANA SIEVA ARĪ IR VĀCIJAS PILSONE.MUMS PASŪTĪJA ALGAS lapiņu,Darba līgumu,īres līgumu.Mums ARĪ BAIDĀJĀS,JO MANA SIEVA NESTRĀDĀ, BIJĀM UZ INTERVIJU.MĒS APMEKLĒJA APSTRĀDĀJS. TĀPĒC NAV NAV, ĻAUJ MANI ATPŪTĪTIES :D

    sajust
    Dalībnieks

    :) :) hadi inşallah uğur kardeşim Allah razı olsun içim rahatladı biraz olsun inşallah dediğin gibi olur…aldın mı peki vizeyi ?

    luckrrr
    Dalībnieks

    :) :) hadi inşAllah uğur kardeşim Allah razı olsun içim rahatladı biraz olsun inşAllah dediğin gibi olur…aldın mı peki vizeyi ?

    hayır memur yarın onay gönderem dedi ankarada artık kaç günde gönderir vizeyi bilemem. allah sabır versin herkese.

    sajust
    Dalībnieks

    ammin aminn inşallah ne zaman başvuru yapmıştın peki ? ne kadar oldu yani ?

    luckrrr
    Dalībnieks

    Ammin aminn insha'Allah, kad jūs pieteicāties? Tātad, cik ilgs laiks ir pagājis?

    Pieteicos 05.01.2015 un dokumenti Vācijā ieradās pēc 16 dienām.

    sajust
    Dalībnieks

    ben 13.01.2015 te başvurdum hala bi haber yok bakalım hayırlısı olur inşallah :) seninki de en kısa sürede gelir inşallah :)

    pagaidiet
    Dalībnieks

    Arkadaşlar size daha 1 ay bile olmamiş biz 84 günü bitirdik :cryla: sabredin olucak insallah

    muratbd ir
    Dalībnieks

    Arkadaşlar size daha 1 ay bile olmamiş biz 84 günü bitirdik :cryla: sabredin olucak insAllah

    kardesım sızın nıye  o kadar uzun suruyo onu anlamadım normalde  2 haftada evraklar  ulasıyor toplasan 1 ayda  gelmesı lazım vıze  .. eş  durumundan dolayımı  alman  vatandası  degıl yasa  maddı  yada  okul durumu  vs  gıbı sorunlarmı var?  bazı  kısılere bakıyorum  4 ay  bekleyen var  bana  cok sacma  geldı neden bu kadar  uzun?

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 19)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.