Palīdziet, ja Vācijā ir zināšanas par tiesību aktiem

> Forumi > Bizness un darba dzīve Vācijā > Palīdziet, ja Vācijā ir zināšanas par tiesību aktiem

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    nescaff uz
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, mani dārgie draugi, ir pagājuši pieci gadi, kopš es ierados Vācijā. Es strādāju divus gadus. Man nav vācu valodas kā dzimtās valodas. Man pirms diviem mēnešiem bija liels nelaimes gadījums darbā. Man uz kājām ir uzkritusi tonna preču, es strādāju marmora rūpnīcā, mana gaļa tika sasmalcināta. Es tikko 2 nedēļas nopirku slimu papīru. Es atkal braucu ar skavotāju ar kāpnēm. Man ir grūti apstādināt, mans ģimenes ārsts bija atvaļinājumā uz nedēļu viņš īslaicīgi skatījās uz citu dr 6 dienu pārskats man rakstīja 30 bis 30.10.2017. Man ir ziņojumi, kurus saņēmu, viens no viņiem tika atstāts darba vietā, kuru es atdevu darbavietai, bet otrs devās uz darba vietu. Viņi atsūtīja ziņojumu vēlreiz, jo tā bija mūsu kļūda, es no rīta atkal zvanīju uz darba vietu, viņš teica, es atkal devos uz darba vietu, es devos uz darba vietu, es sniedzu ziņojumus no darba vietas nepieņem šo ziņojumu es nezinu, kā tevi pagriezt mēnesi. Es nezinu likumus šeit, kurus viņi man deva 30.11.2017. ir mans parastais termiņš, un mans treileris 20.11.2017. katru mēnesi 28.2.2018 gulēja vēlākais un negāja gulēt man ir mana alga 27. viņi man deva izeju, kurš saprot likumus. Vai varat, lūdzu, palīdzēt man ar visu cieņu.

    rustemxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Es domāju, ka viņš ir vainīgs, ja doktors nesūtīja savus ziņojumus. Šajā gadījumā es domāju, ka jums vajadzētu redzēt savu darba vietu pie Dr. Turklāt, ja jūs nesaņemat rezultātus, paņemiet dokumentus Arbeitstamt un dr. Par kļūdu. Tomēr ir arī šāda situācija. Dzirdu nepamatotus kloķus, kas saņemti no ģimenes ārstiem. Ja jums ir pārāk daudz kloķvārpstas izdrukas, jums var būt problēmas.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveiki, mans brālis, pirmkārt. Pirmkārt, jūs neaizmirstiet, ka tas ir likums, jo nevienai darbavietai nav tiesību noņemt jūs vai jums ir ziņojums. Mana sieva bija slima un ziņojums tika pieprasīts, kad advokāts, un tad mēs devāmies uz tiesu un uzvarējām tajā laikā, mēs nesaņēmām daudz naudas. Taču jūsu situācija ir ļoti atšķirīga, jo jūs esat cietis no nelaimes gadījumiem darbā, kas notikuši Vācijā, kas dod lielu kompensāciju darbiniekam. Viņi cenšas atbrīvoties no jums, jo uzņēmuma bailes ir tās. Atrodiet labu advokātu un dodieties uz tiesu advokātā Man bija nelaimes gadījums darbā, tāpēc ārsts ziņoja, ka manas pēdas ir pastāvīgi bojājušās, un uzņēmums atbrīvojās no manis, kad es ziņoju, un uzrakstīju kundigungu, ja jūs sakāt, ka man jau ir bijis nelaimes gadījums darbā. Ja tas nav beidzies, turpiniet iegūt tik ilgi, cik iespējams, 1 mēnesis 2 mēnesim būs jāmaksā vēlāk

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.