Vai jūs domājat, ka šī ir ienākošā vīza vai sarkanā?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    SB-8587
    Dalībnieks

    Vai esat kādreiz saņēmis šādu paketes noraidījumu? Vai jūs domājat, ka tā ir pase vai tā var būt sarkana?

    antālija88
    Dalībnieks

    Kad jūs pieteicāties?

    SB-8587
    Dalībnieks

    23. janvārī, bet Via Surety. Tātad kāds no manas ģimenes garantēja, un es zinu, ka tas tiek saņemts ātri, ja par to galvo.

    antālija88
    Dalībnieks

    Bence vizeniz çıkmıştır… 😉  bazen çabuk çıkabiliyor… 3 haftada çıktığımı biliyorum 😊 hayırlısı olsun inşallah…güzel haberlerinizi bekliyoruz

    SB-8587
    Dalībnieks

    Ins. Tā ir vīza. Lai Allāhs dod visiem šo laimi.

    pagaidiet
    Dalībnieks

    Bu zaten normal gelince görüceksin insallah vizemi redmi insallah vizedir

    1963
    Dalībnieks

    bukadar kisa sürede vizenin cikacagini zannetmiyorum ya eksik evraktir yada red sizin basvurunuzun üzerinden bir hafta gecmemis zaten evraklarin yabancilar dairesine ulasmasi 2 hafta sürüyor oyüzden büyük ihtimalle ya eksik evrak yada red eksik evrak durumuna daya yakin ama insallahta vizedir vizeyse gercekten cok sanslisin son zamanlarda kimseye 5 günde vize cikmadi

    antālija88
    Dalībnieks

    Ins. Tā ir vīza. Lai Allāhs dod visiem šo laimi.

    Pardon yaaa… Ben şimdiden şubat sonundayım aklımla… Kusura bakma… Uçarım en azından eksik evraktır da red değildir… 😔 tekrar özür

    SB-8587
    Dalībnieks

    Es nedomāju, ka vīza tiks izsniegta tik īsā laikā, vai nu tai trūkst dokumentu, vai nav pagājusi nedēļa, kopš jūsu pieteikums tika noraidīts, jau ir nepieciešamas 2 nedēļas, lai dokumenti nonāktu ārzemnieku birojā, tāpēc tas, iespējams, ir tuvu vai nu trūkstošiem dokumentiem, vai noraidīšanai, bet inshallah vīza ir vīza, jums tiešām ir paveicies, ja 5 dienu laikā nav izsniegta vīza

    Kāda nedēļa tā nav bijusi. Mans draugs, es tev teicu, lai pastāsti.
    Mans vīra pirmais pieteikums: 31. gada 2014. oktobris
    Dokumentu ierašanās ārvalstu policijā: 24. gada 2014. decembris
    Zvaniet man uz ārvalstu policiju: 17. gada 2015. janvāris
    Es nedodu dokumentus+ garantija: 23. gada 2015. janvāris
    Vakar es izsaucu Yapancilae policiju, visi jūsu dokumenti ir nosūtīti, izmantojot EMAIL, tagad ir jāgaida, viņš teica. sieviete 23
    Šodien ir pagājušas tieši 8 dienas.
    Starp citu, ieskatieties vietnē, ir cilvēki, kuri vīzu ieguva 3 dienu laikā. Šādas lietas dažādās pilsētās atšķiras. Haa, es neskatos, vai man ir vīza vai nav, veiksmi

    YASABIRSELAMET
    Dalībnieks

    Kāda nedēļa tā nav bijusi. Mans draugs, es tev teicu, lai pastāsti.
    Mans vīra pirmais pieteikums: 31. gada 2014. oktobris
    Dokumentu ierašanās ārvalstu policijā: 24. gada 2014. decembris
    Zvaniet man uz ārvalstu policiju: 17. gada 2015. janvāris
    Es nedodu dokumentus+ garantija: 23. gada 2015. janvāris
    Vakar es izsaucu Yapancilae policiju, visi jūsu dokumenti ir nosūtīti, izmantojot EMAIL, tagad ir jāgaida, viņš teica. sieviete 23
    Šodien ir pagājušas tieši 8 dienas.
    Starp citu, ieskatieties vietnē, ir cilvēki, kuri vīzu ieguva 3 dienu laikā. Šādas lietas dažādās pilsētās atšķiras. Haa, es neskatos, vai man ir vīza vai nav, veiksmi

    vīza ir vīza, lai veicas

    SB-8587
    Dalībnieks

    Es piezvanīju uz augšu, lai sieva to varētu dabūt no savas filiāles. Sieviete teica nē, tajā ir Passaport, viņa teica, ka to var nogādāt uz māju.Mēs to saņemsim pulksten 16. Es jūs arī informēšu

    3545
    Dalībnieks

    Labdien, mans draugs un mana sieva šodien uzzināja, ka mūsu dokumenti ir nonākuši Turcijā, bet es nezinu, kā mēs varam kontrolēt kravu. Lūdzu, palīdzi !!

    Akmans
    Dalībnieks

    Labdien, mans draugs un mana sieva šodien uzzināja, ka mūsu dokumenti ieradās Turcijā, bet es nezinu, kā mēs varam kontrolēt kravu. Lūdzu, palīdzi !!

    Viņiem ir jāsniedz papīrs no UPS, jūs varat izsekot kravai no tā.

    SB-8587
    Dalībnieks

    Veee vīza tagad ir sasniegusi manas sievas roku
    allaha herkeze nasip etsin

    munih
    Dalībnieks

    Es pieteicos no Izmiras konsulāta.

    1963
    Dalībnieks

    siz yazarken eksik bilgi veriyorsunuz birde verdiginiz bilgiye göre verilen bilgilere kiziyorsunuz sizin verdiginiz tarih 23 ocak bu aslinda sizin vize basvuru tarihiniz degil ama siz öyle yazmisiniz ve bizde bu duruma göre cevap yazdik bir haftada vize gelme ihtimalinin düsük oldugunu ve buda dogru birsey sitede 3 günde vizenin ciktigini okudugunuzu söylüyorsunuz dogrudur cikmistir ama bu belkide binde birdir bunu biliyorsunuz ama daha vize sürecinden haberiniz yok vizenin süreci yabancilar dairesi onayindan sonra baslamaz konsolosluktaki randevudan itibaren baslar baska bir konu acmissiniz oradada vize yedi günde cikti diye yazmissiniz bu yazinizla insanlarinda morelini bozuyorsunuz size tavsiyem okonunun basligini degistirin bir konudaha var insanlar sadece size yardim icin ugrasiyorlar kimsede bundan bir cikar saglamiyor sadece yardim etmeye calisiyorlar tam bilmediginiz bir konudada ukalaca davranmanizada gerek yok

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 17)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.