Koskaca 1 Yilin Özeti Buyrun Bilgi edinin… Mutim!

> Forumi > Kafejnīca almancaks > Koskaca 1 Yilin Özeti Buyrun Bilgi edinin… Mutim!

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    anonīms
    apmeklētājs

    Koskaca 1 Yilin Özeti Buyrun bilgi edinin…

    Satirlarima baslamadan önce biliyorum ki , bir cogumuzun yasadigi seyleri bende yasadim… Kafanizi karistirmak ve Almanyaya ilgilli kötü seyler anlatmak istemiyorum.. Birazda insan , kendi yasamini, kendisi sekillendirmesi gerek.. Bahaneler aramak yerine , careler arayin..!! Umarim bu anlatacaklarim sizlere bir yol olur ve ufakda olsa bilgi edinmeniz icin yararli olur..

    Kad ierados Vācijā, pirmie 6 mēneši man bija kā ciešanas gan ģimenes, gan vides, gan finansiālā ziņā...
    Konusmayi bilmeyen ve yürümeyi bilmeyen cocukdan , yürümesini ve konusmasini nasil isterlerse bendende onu istediler.. Inanin ki resmen bircok konuda ve bircok insanla mücadele ediyordum.. Gelir gelmez, buradaki birlikde yasamak zorunda oldugun insanlar hemen kendi düsüncelerine ve hayatlarina göre seninde öyle olmani istiyolar. Cünkü sen burada yenisin , senin secme hakkin yok ! , senin istedigin isi yapma hakkin yok ! düsüncesi oluyor insanda.. Bulundugum yerde okadar cok asalik insan toplulugu vardi ki , hepsini ayiklamak zorunda kaliyordum.. Yaptigim hersey sanki bir yanki yapar gibi , herkesin konusu olmaya baslamisti… Nisanli olarak geldigim icin , kendimize ev aramakda  zorundaydim , türkiyeden sonra buradada dügün yapmak zorundaydim..

    Lai nu kā, vispirms kursos sāku 3 mēnešus pēc ierašanās.. Pa to laiku atradu māju, sarīkoju kāzas, iekārtoju māju.. Bez tam es darīju papildus darbus, ko gribēju darīt.. Saņēmu savu autovadītāja apliecība.. gāju uz 2 kursiem, vienu dienu nedēļā.. Tieši tā.Es tik aizņemta un stresoju, ka negribu redzēt cilvēku sejas un turēties tālāk no visiem.Guļoju 1-4 stundas dienā . No rīta uz skolu, pēcpusdienā uz kompāniju, vakarā pēc autovadītāja apliecības, pa nakti mācīties mājās... Pat matus noskuvu, lai justos labāk.
    Cünkü artik hersey agir gelmeye basliyordu saclarimi bile kendimde agir hissetmeye basladim.. Özlemlerim, Yapmak zorunda olduklarim, Ögrenmek zorunda olduklarim ve yapacaklarim…. Hersey kafamda birikmis , patlamaya hazir birbomba gibiydim..
    Jo nevienam neinteresēja, ka tu šeit esi jauns, tu esi vīrietis, tu vari visu un visu, nezinātāji ar mentalitāti...

    * Neskatoties uz visu, es vienmēr lūdzu Kungam pacietību.Es nedarīju to, ko kāds teica. Es nedzīvoju pēc kāda viedokļa.Cīnījos.

    Aradan 1 sene gecti…

    Saņēmu autovadītāja apliecību. Es pabeidzu savus kursus.. Es nopirku savu automašīnu. Es tikko sāku jaunu darbu starptautiskā uzņēmumā. Es uztaisīju savas kāzas. Es devos uz savu māju. Es tagad gaidu mazuli.Es nodarbojos ar citām lietām.

    Sizlere bircok seyi kisa kisa anlattim.. Almanyaya gelince, kendinize birseyler katabiliyorsaniz yasadiginiz yerde . ne mutlu size.. Kuralci ve özgürlükcü bir yer..  Kafanizi sisirmek ve karistirmak istemiyorum… Sadece sunu düsünün.. Önce dürüst olun! kendinize ve karsinizdaki insana ( cünkü buraya gelen bir cok insan , avrupanin havasini kapilip sacma sapan davrandiklari icin , bir cok insanda erkeklere/bayanlara karsi korku icinde )
    Sonra idealleriniz olsun , bir hedefiniz varsa odaklanin ve hep basaracagim deyin.. Ne sorun yasarsaniz yasayin , sadece at gözlüklerinizi takin ve yapmak istediginiz seyi yapin..  Onun yaninda yapacaginiz birseyler varsa aradan cikartmaya calisin. Bosluklarinizi yapmaniz gereken seylerle doldurun… 

    Varbūt būs grūti, varbūt ilgi paliksi prom no socializācijas, bet iznākums būs labs, jāsagatavo augsne, lai dzīvotu labu dzīvi.

    Mani ieteikumi:

    *Atrodoties Vācijā, nekavējoties atrodiet sev AWO (vietu, kas sniedz bezmaksas konsultāciju pakalpojumus turkiem). Viņi dara visu jūsu vietā likumīgi, attiecībā uz papīriem, visu, ko jūs varat iedomāties, kas attiecas uz darbu, skolu, stundām, vēstuļu darbu... Tādā veidā vismaz tiks samazināts jūsu slogs. Jūs varat veikt savu darbu, neizmantojot citus.

    * Neļaujiet sevi apmānīt ar to, ko cilvēki dara un kā viņi dzīvo.Kā jau minēju iepriekš, savu dzīvesveidu varat nedaudz veidot pats.

    * Ir mērķi un ideāli. Neatliec uz vēlāku laiku veicamo darbu un nepadodies to veikšanai piedzīvoto problēmu dēļ.

    * Nedzenot tukšus sapņus un nestāstot stāstus, pierādiet sevi un lietas, ko varat darīt, un dariet tās.

    *Nepievērsiet uzmanību cilvēku viedokļiem un nelaidiet svešas domas savās mājās.Nevajag 2. vai 3. pušu viedokļus..

    *Bieži runājiet ar savu dzīvesbiedru, nomieriniet viņu, lai cilvēki nesatrauktos un atbalsta mierīgu vidi.Pasakiet, lai viņi ir pacietīgi un ka jūs būsiet viņiem līdzās un darīsiet labas lietas. Dod man pārliecību..

    * Es rakstu jums Visvarenā Allāha pantu, lai jūs vadītu.

    Ikvienam, kurš paļaujas uz Allāhu, Allāhs nodrošinās viņam uzturu no neparedzētām vietām, viņa kalpam ar Allāhu noteikti pietiks. Atkal, nešaubieties, ka Allāhs izpildīs Savu pavēli. Jo Allāhs visam ir noteicis plānu, termiņu un mēru (Surah Talak, 3. pants).

    Ja kaut kas ir neizpratnē vai vēlies uzdot jautājumu, droši raksti.Ar prieku padalīšos ar savām zināšanām.

    Ciena ..

    Mutim..

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Man prieks, ka ļoti labi uzrakstīji un 1 gada laikā esi paveicis tik daudz, mans draugs, es tevi apsveicu. Ja es nepārprotu, vai jūs domājat, ka pārējie cilvēki ir tur dzīvojošie turki? Jo mans draugs stāstīja, ka tur, kur ir turki, tur jaunpienācējiem ir daudz grūtāk. Atklāti sakot, esmu apsēsts ar šo tēmu.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Apsveicu mutim, tu esi nostājies uz savām kājām īsā laika posmā 1 gada laikā un es tev pilnībā piekrītu.Ir daudzi cilvēki, kas saka stulbas domas un aizbildinājumus kā "Tu nenāci gulēt" vai "Tur nav maize dīkdieniem" nedomājot par tevi. Es zinu, ko tu domā. Padomā. Es joprojām esmu dzīvs, tu zini un saproti... un pienāk brīdis, kad tev paliek traki, tev paliek garlaicīgi, tu esi satriekts, tu darīji labāko, cilvēk, Dievs dod mums to pacietību, drosmi, apņēmību, ko viņš mums deva, mēs varam jums nedaudz tuvoties, liels paldies par rakstīto, tas dod cilvēkiem pārliecību. paldies.

    mutim2
    Dalībnieks

    Apsveicu mutim, tu esi nostājies uz savām kājām īsā laika posmā 1 gada laikā un es tev pilnībā piekrītu.Ir daudzi cilvēki, kas saka stulbas domas un aizbildinājumus kā "Tu nenāci gulēt" vai "Tur nav maize dīkdieniem" nedomājot par tevi. Es zinu, ko tu domā. Padomā. Es joprojām esmu dzīvs, tu zini un saproti... un pienāk brīdis, kad tev paliek traki, tev paliek garlaicīgi, tu esi satriekts, tu darīji labāko, cilvēk, Dievs dod mums to pacietību, drosmi, apņēmību, ko viņš mums deva, mēs varam jums nedaudz tuvoties, liels paldies par rakstīto, tas dod cilvēkiem pārliecību. paldies.

    Brāli, teikšu atklāti, es neienīstu nevienu cilvēku kopienu, kā es ienīstu šeit esošos turkus, protams, ne visi ir tādi. Man viņu vidū ir draugi, ar kuriem esmu labi draugi un ar kuriem daru darījumus.Es domāju vīriešu kopienas, kas dzīvo kā kaimiņu sievas.Kur es dzīvoju, manas sievas ģimene un tā tālāk ir pazīstami cilvēki. Tāpēc, tā kā jūs esat importēts līgavainis, jūs piesaistāt zinātkāri un uzmanību. :).. Tāpēc, tā kā viņi ir zaudētāji, viņi vēlas būt aizņemti ar visu, ko jūs darāt. :) Paldies Dievam, es došu taisnību tiem, kas to ir pelnījuši.Viena no lietām, ko es dzīvē visvairāk ienīstu, ir tas, ka dīkā cilvēki vēlas iesaistīties to cilvēku dzīvē, kuri vēlas kaut ko darīt. Protams, mums tas šķiet dīvaini, jo mēs nav pieraduši pie tādām lietām.

    Piemēram, vienkāršs piemērs... Es atbraucu uz Vāciju, es devos uz luksusa sporta zāli, un es joprojām eju...

    Šie zaudētāji vienai no savām ģimenes saitēm teica:

    Ja tas puisis ir jauns?Kāpēc viņš brauc uz tik dārgām vietām???

    – Demek istedigimi anlamissindir umarim..

    Ir daudz zaudētāju..

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Bro, ļaujiet man pateikt, daži no turkiem, kas dzīvo Eiropā, jūs zināt, austrumu cilvēki, kuri ir atstumti no mūsu valsts, ir vēl sliktāki par viņiem, nezinošāki par viņiem, man arī viņi nepatīk. viens tenkā par dažiem šeit dzīvojošiem turkiem. Pat tie, kas šeit ierodas, saprastu, ko mēs domājam, turoties tālāk no turkiem, protams, viņi visi. Es nedomāju

    mutim2
    Dalībnieks

    Apsveicu mutim, tu esi nostājies uz savām kājām īsā laika posmā 1 gada laikā un es tev pilnībā piekrītu.Ir daudzi cilvēki, kas saka stulbas domas un aizbildinājumus kā "Tu nenāci gulēt" vai "Tur nav maize dīkdieniem" nedomājot par tevi. Es zinu, ko tu domā. Padomā. Es joprojām esmu dzīvs, tu zini un saproti... un pienāk brīdis, kad tev paliek traki, tev paliek garlaicīgi, tu esi satriekts, tu darīji labāko, cilvēk, Dievs dod mums to pacietību, drosmi, apņēmību, ko viņš mums deva, mēs varam jums nedaudz tuvoties, liels paldies par rakstīto, tas dod cilvēkiem pārliecību. paldies.

    Canim kardesim , seni o kadar cok iyi anliyorum ki  , belkide benden daha iyi anlayan cikmaz.. Bu psikoloji icinde olmak cok zor..Insan benligini oldugu gibi ifade edemiyor.. Mecburu seyleri yapmak zorunda oluyor.. Istemedigi seyleri kabul etmek zorunda oluyor.. Düsünceler degisiyor , tavirlar degisiyor.. Her konu da bir cok sikinti.. Ama bunlari bir kenara birak! Sana söyleceklerimi aklina sok.. Sen ne olursa olsun , firsatci ol kardesim… Tabii ki herseyi kabul et demiyorum, sana yarayisli ve yararli olacak seylerede yönel.. Cevrendeki insanlara danis, neler yapabilirsin , neler bulabilirsin.. Yani önce kendi imkanlari gözet , sonra baskalarinin tavsiyelerine uy , baskarinin tavsiyelerini yapmak zorunda olsan bile , yaparken kendine yeni alanlar gelistir.. Yeni arkadasliklar edinmeye bak ve zamanla elersin..  ben yaptigim seyleri ALLAHin iziniyle ona siginarak dua ederek sahip oldum kardesim.. Ben bir cok konuyu üsttü acik kissadan kapattim..

    mutim2
    Dalībnieks

    Bro, ļaujiet man pateikt, daži no turkiem, kas dzīvo Eiropā, jūs zināt, austrumu cilvēki, kuri ir atstumti no mūsu valsts, ir vēl sliktāki par viņiem, nezinošāki par viņiem, man arī viņi nepatīk. viens tenkā par dažiem šeit dzīvojošiem turkiem. Pat tie, kas šeit ierodas, saprastu, ko mēs domājam, turoties tālāk no turkiem, protams, viņi visi. Es nedomāju

    Ar laiku katrs atklāj savas krāsas, brāli, esmu sastapusies ar tādiem negodīgiem cilvēkiem.. Vai biznesa vidē vai draudzības vidē..!! Reizēm man pat šķita, ka gribu viņus nosmacēt ar savu naidu.Bet vienmēr domāju, ka tie ir zemāka līmeņa cilvēki. Jo viņi ir pārsteigti, redzot citos sapņus par lietām, kuras nav spējuši sasniegt gadiem ilgi.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    evet abi zaten sen iyi anlarsin beni aynen senin dediklerin gibi oluyor bakalim abi allah buyuk bi kapi acar ezdirmez bizleri hayirlisi herseyin

    lūgt meiteni :)
    apmeklētājs

    mutim abim  ilk önce bebegin hayirli ugurlu olsun  yazdiklarin cok güzel saol hepsi icin…

    lūgt meiteni :)
    apmeklētājs

    Brāli Ufuk, vai jūs atbraucāt uz Vāciju?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Jā, es atbraucu uz šejieni, tāpēc pazīstu cilvēkus, kas dzīvo Vācijā un tā tālāk.

    Brāli Ufuk, vai jūs atbraucāt uz Vāciju?

    lūgt meiteni :)
    apmeklētājs

    ne zamn geldin ???

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Es pieteicos 11. augustā.

    einundalles
    Dalībnieks

    Draugi, vai jūs varat man pateikt, cik ilgs laiks nepieciešams vīzu saņemšanai? Paldies jau iepriekš

    mutim2
    Dalībnieks

    Vidēji tas svārstās no 1 līdz 3 mēnešiem.

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Es arī tev piekrītu. Šeit dzīvojošie turki patiešām ir atšķirīgi. Dažreiz cilvēkiem ir vajadzīgs draugs. Es nevarēju atrast draugu, ar kuru varētu sarunāties ar priekiem, ilgām, nepatikšanām. Es esmu draudzīgs cilvēks, bet tagad zaudēju šo īpašību. Es nevarēju saprast daļu no visiem. Jūs sapratīsit, ka cilvēki ir aizbēguši no cilvēkiem, personībām, kuras nosaka viena otrai kritērijus. ļoti patiess komentārs. Man vienalga, kurš tiek uzņemts, atklāti sakot. Es saku patiesību, ko esmu redzējis. Tomēr es nācu no lielpilsētas tāpat kā jūs. Ir daudz cilvēku, kuri smejas sejā un tenko aiz muguras. Es personīgi esmu pieredzējis šos.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 16)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.