Šķīries no Turcijas mātes laulības ar savu Vācijas pilsoni, dzīvojot Vācijā ar savu bērnu

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    brcnfs
    Dalībnieks

    Es esmu 31 gadus veca māte un man ir 8 gadus veca meita.Nolēmām apprecēties ar kaimiņu dēlu, kurš ir Vācijas pilsonis, bet vai 1. laulība būs ātrāka Turcijā vai Vācijā? Man nav A1 dokumenta. šoreiz. Citiem vārdiem sakot, tas ir steidzams A3 nosacījums. Vai jūs domājat, ka ar 3 mēnešu kursu būs pietiekami? Un kad es apprecos, vai mana sieva var saņemt palīdzību no valsts? Pat ja mana meita ir no manas bijušās sievas, viņa par mums parūpēsies Vācijā .. Vai viņa var saņemt citu maksu, izņemot nodokļu atskaitīšanu? Vai arī es varu saņemt palīdzību, kad apprecējos? Starp citu, nav finansiālu problēmu .Bet es gribu savā veidā atbalstīt .. Es būtu ļoti priecīga, ja varētu atrast atbildes uz saviem jautājumiem.Paldies jau iepriekš.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Sveicieni.

    Pirmkārt, laulība Turcijā vai Vācijā neko nemaina, diemžēl. Pēc ierašanās kā tūristam jums jāatgriežas Turcijā un jāpieprasa ģimenes atkalapvienošanās vīza. Protams, es domāju, ka būtu labāk, ja laulība notiktu Vācijā. Ja jūs varat, es domāju, ka jums vajadzētu precēties Vācijā. Lai laulātos Vācijā, pirmkārt, jūsu laulātajam ir jāsaņem termiņš no pašvaldības, kurā viņš/viņa dzīvo. tad tas jau dos dokumentu sarakstu. Šos dokumentus var iegūt no Turcijas. Pietiek ar 1,5 mēnešiem, pietiek ar 1 mēnesi. kamēr tu cītīgi mācies. a1 jau ir visvienkāršākā līmeņa eksāmens. Ja jūs iemācīsities vienkāršus vienkāršus vārdus un darbības vārdus un pirmo gramatisko informāciju, jūs nokārtosit eksāmenu. Mūsu vietnē jūs varat atrast daudz materiālu par to. Neaizmirstiet strādāt arī pie burtu modeļiem. Vai jūsu laulātais šobrīd strādā palīdzības jomā? Vai arī viņš saņem palīdzību no valdības?

    brcnfs
    Dalībnieks

    Sveicināti :) Jā, tas darbojas. Nav palīdzības. Kā būs mans apsaldējums? 

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Es nesaprotu, ko jūs domājat par lidojumu, bet jā, būs uzvārda maiņa un tā mainīsies jūsu pasē. Jūs varat ātri tikt galā ar Turcijas konsulātu.

    Sveicināti :) Jā, tas darbojas. Nav palīdzības. Kā būs mans apsaldējums?

Tiek rādītas 3 atbildes — no 1 līdz 3 (kopā — 3)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.