Cik ilgs ir lauku aiziešanas datums uz Vāciju?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    cemcak ir
    Dalībnieks

    Draugi, es 17. oktobrī nosūtīju pieteikumu no Stambulas, bet mani papīri joprojām nav aizceļojuši uz Vāciju.Sieva prasīja Abancialras filiālē un viņi teica, ka vēl nav atnākusi, bet izskatās pēc e-pastā. Cik ilgi tas būs ņemt lai šie papīri nonāk Vācijā?Vai ir kāda vieta kur var uzzināt vai tie ir nosūtīti uz Vāciju vai nē?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Vācijā ir konsulāts kur var uzzināt vai sūtīs vai nē.Tur var mēģināt zvanīt kādas 3 vai 4h.Tad iznāks.Esam nosūtījuši dokumentus un gaidām atbildi .

    kadirxnumx
    Dalībnieks

    Benim bildiğim kadarıyla en erken 2 hafta içinde gidiyor uzaması ise tamamiyle şansa kalmış birşey forumda takip ettiğim kadarıyla 4 güne giden insanlarda gördüm 2 aydır bekliyenide gerisini sen düşün derim…  :)

    cemcak ir
    Dalībnieks

    ŠODIEN IR PUSDIENAS DRAUGI,VĒSTULE MANAI SIEVAI.Tātad,kas notiks tālāk?Kad mana sieva mani iepriekš satika ārzemnieku birojā,viņa teica,ka nevajag ne algas lapiņu,ne māju,viņa teica,ka tie dokumenti ir veci, pat ja viņi prasīja pagājušonedēļ, vēl ir dokumenti, tagad ja tūlīt apstiprinās manu vīzu, kad man atnāks pase?

    Alles_für_ediz
    Dalībnieks

    senin adına sevindim umarım herşey yolunda gider ve bir an önce bu sıkıntılı süreci atlatırsın…  ama kendi adımada üzüldüm bir gün arayla istanbul konsolosluğundan başvurduk ama benim evraklarımla ilgili henüz bir gelişme yok sizinki hangi eyaletti …

    Alles_für_ediz
    Dalībnieks

    Starp citu,ko viņi grib sūtītajā vēstulē?Vai ir tāda klātienes tikšanās kā pie mums?Vai arī jūs šos dokumentus sūtat pa pastu?Pēdējais,kādus dokumentus viņi prasīja?

    Roye
    Dalībnieks

    benim evraklarimda 3 hafta icinde gitmisti…vize ise esim evraklari götürür götürmez cikti 3 gün icinde elime geldi…

    Alles_für_ediz    bazen cagiriyorlar sanirim bazende cagirmiyorlar…benim esim götürdü evraklari görevli birakip gidebilirsiniz demis…hic görüsme olmadan vizem geldi benim…

    cemcak ir
    Dalībnieks

    Mana sieva dzīvo Menhengladbahā. Vēstule atnāca šodien. Mana sieva dosies uz Ārzemnieku biroju. Kad mana sieva pagājušajā nedēļā man jautāja par dokumentiem, viņa teica: "Nekādus dokumentus nevajag. Tie bija no pagātnes." Es zinu, kas rakstīts vēstulē."Kad mana sieva atnāks, es jums par to pajautāšu. Rīt es jums pastāstīšu par manas sievas tikšanos ar Ārzemnieku biroju."

    Roye
    Dalībnieks

    zaten mektup geldiginde götürmeniz gereken evraklar yaziyor mektupta…bizimki öyleydi yani esime mektup geldi belgeleri hazirladi götürdü…

    Alles_für_ediz
    Dalībnieks

    Es domāju, ka valstī, kurā mēs atrodamies, ir steiga, vai varbūt pagājušajās nedēļās ir bijis ārstniecības līdzeklis, tāpēc valsts iestādes bija atvaļinājumā, varbūt tāpēc.

    adaizm ir
    Dalībnieks

    Vācijā ir konsulāts kur var uzzināt vai sūtīs vai nē.Tur var mēģināt zvanīt kādas 3 vai 4h.Tad iznāks.Esam nosūtījuši dokumentus un gaidām atbildi .

    Vai tad drauga Ufuka sieva parasti neizdara spiedienu uz rathausu?

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Dokumenti jau bija ieradušies, viņš varēja pagarināt procedūras pat tad, ja izdarīja izdruku, jo tie bija māla cilvēki, ārzemnieku birojā esošie varēja reaģēt negatīvi, bet galu galā dokumenti pienāca.

    Alles_für_ediz
    Dalībnieks

    šodien ir pagājušas 35 dienas, bet joprojām nav skaņas no maniem dokumentiem

    Dokumenti jau bija ieradušies, viņš varēja pagarināt procedūras pat tad, ja izdarīja izdruku, jo tie bija māla cilvēki, ārzemnieku birojā esošie varēja reaģēt negatīvi, bet galu galā dokumenti pienāca.

    yabancılar dairesinin kapısını aşındırmaya başlasakmı başlamasakmı ters tepermi diyede endişelerimiz var! Buradan konsolosluğu arasam biz evrakları gönderdik diyerek çıkacaklar işin içinden… Nasıl bir yol önerirsiniz ?  beklemek dışında!

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Ja līdz šim nekad neesat apmeklējis, sāciet ārzemnieku biroju no šī brīža, es saku, ļaujiet viņiem apstiprināt vīzu pirms došanās atvaļinājumā, vai arī tas būs nākamajā gadā.

    vilcējs9289
    Dalībnieks

    27. novembrī es biju Ankarā uz interviju. :( acaba ne kadar sürede gider evraklar  ???

    cemcak ir
    Dalībnieks

    vēlākais 1 mēnesis, pieteicos 17. datumā, atnāca 13. datumā

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 20)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.