Laulātā nometināšana ar nenoteiktu dzīvesvietu no TR

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    oguzhansumerxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, manai sievai ir nenoteikta uzturēšanās vieta. Viņa ieradās Turcijā no Vācijas universitātē 2012. gadā. Viņa absolvēja 2016. gadā un mēs apprecējāmies. Tagad mums ir bērns no Turcijas pilsones. Kopš 2012. gada viņa ik pēc 5 mēnešiem pavada Vācijā un paliek Vācijā apmēram 1 mēnesi. Ar viņas sesiju nebija problēmu, un viņas pirmā dzīvesvieta bija Vācijā. Šķiet, ka viņa 1. dzīvesvieta Turcijā ir arī Vācijā. Vai mana sieva var doties uz Vāciju un saņemt savu privāto apdrošināšanu ka es šeit dzīvoju pilnībā un saņemu mūsu bērnam beztermiņa uzturēšanās atļauju un turpinu dzīvot Vācijā? Vai kādam šajā situācijā ir bijusi sieva?

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveicināti, es nevēlos jūs sajaukt, bet es gribu uzrakstīt savas domas. Ja jūs uzturaties ārpus Vācijas ilgāk par 6 mēnešiem, tas ir, jūs varat dzīvot Vācijā vismaz 6 mēnešus gadā un pārējos 6 mēnešus dzīvot vēlamajā valstī. Ja viņš ir bijis ārpus Vācijas vairāk nekā 6 mēnešus, kas normālos apstākļos tiks atsaukts. Pieņemot, ka viņš dzīvo Vācijā, ārvalstu aģentūra to neapzinās. Tas ir mans personīgais viedoklis jūsu sievai nākotnē. Tas neko neiegūs. Tas ir labi, ja citplanētiešu loks nepamostas. Bet, ja viņš saka, atnesiet savu pasi vai atnesiet savus ierakstus un izejas uz TR, un tas iznāk, diemžēl, tas tiks atcelts un atņemts viņam uz nenoteiktu laiku. ES sapratu. Ciktāl jūs apprecējāties TR un dzīvojat TR, jūsu bērns piedzima TR. Pašlaik nebūs darba ar ārzemju dzīvokli, ja jūsu dēlam nav dzīvesvietas. Es saprotu, ka, ja tā ir, pastāv iespēja, ka tas notiks, kad veiksit ģimenes atkalapvienošanos. Ļaujiet man arī paziņot, ka tas, ka jūsu laulātais ir dzimis Vācijā, nesniedz nekādas priekšrocības, lai viņš nezaudētu savu laiku uz nenoteiktu laiku. Bet ļaujiet man pateikt spēcīgāko, ļaujiet sievai doties uz Vāciju un atrast darbu. Es nezinu jūsu strādājošā bērna vecumu. Bet. Paskatieties, vai jūs varat rūpēties, ja jūsu bērnam nav sēdes. Ja jūsu laulātais sāks pieteikties Vācijas pilsonībai, tas var ilgt līdz 1 gadam, jūs būsiet pacietīgs, tad pēc ģimenes atkalapvienošanās ieradīsities Vācijā kopā ar savu bērnu. Es domāju, ka šis ir drošākais. Vismaz tad, kad viņi kļūst par pilsoņiem, viņi neko nevar darīt.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Ļaujiet man tikai papildināt bezsirdīgā cilvēka teikto. Ja esat Turcijas pilsonis ar nenoteiktu dzīvesvietu

    Ārzemnieka apmetne, kas likumīgi uzturas Vācijas Federatīvajā Republikā vismaz 15 gadus
    viņa sievas, kas dzīvo ar viņu laulības savienībā, atļauju un apmešanās atļauju,
    un tas ir saskaņā ar 54. panta 5.-7. vai 55. panta 2. punkta noteikumiem.
    11. un 1. punktā, ar nosacījumu, ka nav iemesla izraidīšanai saskaņā ar 6. punkta noteikumiem
    Tā nezaudē savu derīgumu gadījumos, kas noteikti noteikumos Nr. Laulības savienība ar vācieti
    Turcijā dzīvojoša ārzemnieka apmešanās atļauja saskaņā ar 54., 5. – 7
    Izsūtīšanas iemesls saskaņā ar 55. panta 2. punkta 8.-11
    tā derīgums gadījumos, kas noteikti 1. punkta 6. un 7. noteikumā, ja tas tā nav
    nezaudē. Izlīguma atļaujas pieprasīšana, lai pierādītu, ka tā paliek derīga
    Nelaimes gadījumā dokumentu ārvalstnieku birojs izsniedz pēdējā pastāvīgajā dzīvesvietā.

    tik īsumā

    – 15 yıldır Almanya'da yaşamissa
    – Kendi geçimini sağlıyorsa
    – Yerleşim hakkı varsa

    Ārzemēs ir atļauts uzturēties ilgāk par 6 mēnešiem.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.