Izaicinājums visdārgākajai pasaulei pasaulē

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Izaicinājums visdārgākajai pasaulei pasaulē

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Pasu nodevu pieaugums līdz ar jauno gadu šokēja pilsoņus. Pases ar derīguma termiņu no 2012 līdz 162 gadiem, kas 4. gadā bija 10 eiro, pieauga par 49 eiro līdz 211 eiro, nostiprinot savas pozīcijas kā dārgākās pasaulē. Iedzīvotāji, kuri reaģēja uz pieaugošajām nodevām, pieprasīja nekavējoties atcelt palielinājumus.

    Pilsoņi, kuri jaunajā gadā devās uz ģenerālkonsulātiem EIROPĀ, lai saņemtu pasi, piedzīvoja “pastiprinātu šoku”. Jaunā 10 gadu pase palielināta par 49 eiro. Jaunā pase ar derīguma termiņu 2012-162 gadi, kas 4.gadā bija 10 eiro, pieauga līdz 211 eiro. Vācijas pilsoņi par 10 gadu pasi maksā 59 eiro, spāņi 25 eiro, itāļi 42.50 eiro, bet grieķi, kas cīnās ar ekonomisko krīzi, maksā 84 eiro. Vācija arī iekasē no pilsoņiem, kas jaunāki par 26 gadiem, tikai 10 eiro par 37.50 gadu pasi. Mūsu pilsoņi asi reaģēja uz pārmērīgo paaugstinājumu un jautāja: "Vai būt Turcijas pilsonim ir tik dārgi?" Lūk, reakcija uz paaugstinājumu:

    KĀ MAKSĀS BEZDARBI?
    Hakan Büyükkaya (Düren): “Es atnācu pēc jaunas pases. Biju šokā, uzzinot, ka maksa ir palielināta no 162 eiro uz 211 eiro. Dāmas pasi izdosim nākamgad. Ir arī divi bērni. "Kā bezdarbnieki un pensionāri maksās šo naudu?"

    VIŅŠ MĀCĪJĀS PIE KASES
    Ramazan Kalay (Burscheid): “Pie kases dzirdēju, ka jaunā pase pieaugusi līdz 211 eiro. Vēlos informēt varas iestādes, ka neviens nav apmierināts ar pieaugumu. "Es nezinu, vai ikvienam ir iespēja samaksāt šo maksu."

    OFICIĀLI GUMIJAS
    Özgür Çetinkaya (Ķelne): “Man ir trīs bērni. Mana sieva to nopirka pagājušajā gadā par veco cenu. Vakar noskatījos ziņās, kā sadārdzinās pases. Tā ir burtiski laupīšana. Militārā dienesta nodevas jau tā ir augstas, tagad pasu maksas pieaugums. "Vai varas iestādes domā, ka ārzemēs dzīvojošajiem ir daudz naudas?"

    NAV VECĀS VĀCIJAS
    Ali Jamaks no Olpes, Haydar Taşkıran no Refrath un Kemal Yılmaz no Olpe arī paziņoja, ka pasu maksas palielināšana konsulātos ir nepieņemama. Yilmaz un Yamak paziņoja, ka viņiem ir trīs cilvēku ģimene, un sacīja: “Mēs par katru ģimeni maksāsim par aptuveni 150 eiro vairāk. Ekonomiskā krīze skāra visus. Vācija vairs nav vecā Vācija. Viņš pauda savas reakcijas, sakot: "Kā nabadzīgās daudzbērnu ģimenes maksās šo maksu?"

    MAN KAUNS Hīseinam Kočam (Bohuma): “Kāds ir šī pieauguma iemesls? Es nezinu, no kurienes tas nāca? Pieaugums bija līdz pat 30 procentiem. "Es nosodu un apkaunoju."

    TAS IR PAR DAUDZ Fikret Afat (Dortmunde): “Ar to nepietiek. Man kā bezdarbniekam ir piecu cilvēku ģimene. Visi trīs mani bērni mācās. Kā mēs varam tikt galā ar šo cenu pieaugumu? "Tas ir pārāk daudz ekonomikas krīzei Eiropā."

    RŪGTA JAUNGADA DĀVANA Fahrettin Ertürk (Dortmunde): “Ir palielinājies gandrīz par 50 eiro. Tā ir kā rūgta Jaungada dāvana. Es nosodu šo palielinājumu un lūdzu varas iestādes pārskatīt situāciju. Vai mūsu valsts mēģina aizvērt budžeta deficītu no mums, Eiropas turkiem?

    NAV KO SAKĀT
    Volkans Afats (Dortmunde): “Nav vairs ko teikt. Viņi tiek mocīti. Es nosodu šo pieaugumu. Ekonomiskā krīze Eiropā mūs jau ir smagi skārusi. Lūdzu, ļaujiet mūsu valsts amatpersonām saprast, ka gandrīz 50 eiro palielinājums ir netaisnīgs. Esmu students, kā es varu samaksāt tik daudz naudas?

    TURCIJAS PASI ES NEBŪŠU
    Mehmets Kočs (46) Barber: “Pasu palielināšanai nav jēgas. Tāda ir mentalitāte, ka ārzemēs dzīvojošos pilsoņus uzskata par noplūcamām zosīm, gluži kā algotā militārajā dienestā. Tā kā man, sievai un bērniem ir Beļģijas pilsonība, tad nopirksim 150 gadu Beļģijas pasi par 10 eiro un dosimies uz Turciju. "Mēs vairs nedabūsim Turcijas pasi."

    MŪSU VALSTS IR NEtaisnīga
    Mehmets Topkaja (58) pensijā: “Konsulārie pakalpojumi tiek palielināti katru dienu. Šai cenai pasaulē nav ekvivalenta. Vai ir šāda pase? Vai pastāv šāda pilsonība? Runājot par vārdiem, saka, ka man Eiropā ir pilsoņi. "Es domāju, ka valsts netaisnīgi izturas pret turkiem Eiropā, kā tas ir ar militāro dienestu."

    NOPIETNI VAI JOKI?
    Mithad Serhadlıoğlu (62) Farmaceits: "Lielākā daļa turku, ar kuriem es runāju, jautāja: "Vai tas ir nopietni vai joks?" teica. Es apsveicu šo paaugstinājumu ar smaidu, lai tā ir svētība!”

    BŪTU JĀŅEM ATGALBĀ
    Zībeide un viņas futbolista dēls Demirkans Dikmens sacīja: “Ar jauno gadu ir palielinājies televīzijas un radio nodoklis. Kamēr īre, elektrība un dzīves apstākļi ar katru dienu pieaug, pasu maksas pievienošana mūs ir nostādījusi sarežģītā situācijā. "Palielinājumi ir jāatceļ pēc iespējas ātrāk."

    MĒS NEVARAM SAPRAST Jusufu un viņa dēlu Alaaddinu Kaplanu: tēvs un dēls nevar saprast pasu maksas pieaugumu un saka: “Šeit cilvēkiem jau tagad ir grūti savilkt galus kopā. Dzīves apstākļi ar katru dienu kļūst dārgāki. “Kā daudzbērnu ģimenes var samaksāt šo nodevu?” viņi jautāja.

    VIŅŠ IETAUPĪJA 49 EIRO Mehmets Šahins: Mehmets Šahins, kurš 2012. gada decembrī samaksāja 162 eiro par pieteikšanos ģenerālkonsulātā jaunas pases saņemšanai, pauda prieku, sakot: "Es priecājos, ka rīkojos iepriekš, es ietaupīju 49 eiro."

    MAN NAV TIK DAUDZ AR MANI
    Gönül Turgut: Gönül Turgut, kas ieradās Ģenerālkonsulātā, lai saņemtu jaunu pasi, paziņoja, ka viņa dzīvo no sociālās palīdzības, un teica: “Ak, Dievs, es par to nezināju. Ko es tagad darīšu? "Man līdzi nav 211 eiro," viņš sacīja, pa telefonu lūdzot kādu radinieku atnest naudu.

    MĒS NEESAM TIEK NAUDZĪTI
    Hayati Aktürk (zvejnieks): “Mūs joprojām uzskata par zosu, kas jārauj. Kad šīs desmit gadu pases tika no jauna izsniegtas, nodevas bija ārkārtīgi augstas, un ar mūsu pilsoņu reakciju un plašsaziņas līdzekļu atbalstu tas tika nedaudz samazināts. "Es nesaprotu, kāpēc tagad tas atkal tiek izvirzīts."

    MĒS TO NEGAIDĪJĀM
    Orhans Janiks, kurš kopā ar dēlu Gekhanu un viņa sievu Fatmu stāvēja pasu rindā pie Minhenes konsulāta, sacīja: “Mēs gaidījām, ka gada sākumā maksa par pasēm pieaugs. Bet mēs tik daudz negaidījām. Tagad trīs cilvēki maksās par 150 eiro vairāk. "Ir arī papildu izmaksas, piemēram, ceļošana uz šejieni divreiz un fotografēšana, tāpēc tas ir nedaudz godīgi," viņš teica.

    KĀ NOTIEK, TAS IR NEIESPĒJAMI
    Zafers Aksüts, kurš gaidīja savu kārtu garajā rindā pie konsulāta, sacīja: "Kā tas var būt iespējams? Tas nav iespējams. Vēl vakar paskatījos internetā un tur bija rakstīts 162 eiro. Kāpēc viņi par to nepaziņo iepriekš? Vismaz vajadzētu nomainīt cenu zīmi internetā, lai cilvēki varētu attiecīgi nākt ar piegādēm. Tas jau bija dārgi, tagad ir lieliski,” sacīja Mahmuts Türkoglu, kurš ieradās konsulātā uz kārtējo darījumu, un sacīja: “Ja pases cena ir pieaugusi, tad arī pārējās ir pieaugušas. "Kad tiksim augšā, redzēsim, kāds pārsteigums mūs sagaida," viņš teica.

    MAKSĀTS NO 2012. GADA TARIFA
    Trīs bērnu māte Ilknura Savama, kura no Frankfurtes ģenerālkonsulāta saņēma pasi, ko viņa pieprasīja pagājušajā gadā un samaksāja 2012 eiro par 10 gadu pasi no 162. gada tarifa, konstatēja, ka 10 eiro jāmaksā par 211 gadiem. pase jaunajā gadā iesniedzamajiem pieteikumiem par augstu. "Ir daudzi turki, kuri ar to nevar tikt galā," sacīja Savams. Viņas māsa Semra Savama arī norādīja, ka ģimenei ar trīs bērniem par piecām pasēm bija jāmaksā 55 eiro, un sacīja: “Mana māsa izglābās ar 162 eiro, jo viņa pagājušajā gadā pieteicās. Tomēr tuvākajās dienās viņš atkal pieteiksies saviem bērniem. "Mums ir daudz pilsoņu, kuri nevar to samaksāt," viņš teica.

    VAI BŪS KRĪZES LAIKS?
    Famils ​​Arass, kurš ieradās kopā ar savu dēlu pēc jaunas pases, sacīja: “Mēs ieradāmies pagājušajā nedēļā, ja pirms jaunā gada būtu cenu pieaugums. Vecās maksas bija spēkā. Taču pazuda dokumenta dēļ procedūras man un dēlam nevarēja pabeigt. Pārcelts uz jauno gadu. Ierēdņi teica, ka būs paaugstinājums, bet nebija zināms, cik liels. Es tagad šeit iemācījos. Dāmas pase maksā veco maksu un mēs iekasējam jauno maksu. 50 eiro paaugstinājums par vienu pasi. "Vai krīzes laikā ir šāds paaugstinājums?"

    KUR IR IZtērēta šī NAUDA?
    Mustafa Akyol, Seyfettin Bozkurt un Ilhan Gümüş, kuri gaidīja rindā, reaģēja gan uz paaugstinājumu, gan uz ilgo gaidīšanas laiku ziemā. Mustafa Akjols sacīja: "Militārais dienests ir palielinājies, pasu skaits ir palielinājies, un kas tad notiks ar šo aizmuguri?" un piebilda: "No pilsoņiem tiek iekasēts tik daudz naudas, un kam tā tiek tērēta?" Es jau gadiem nāku uz šo konsulātu, kārtība joprojām ir tāda pati. "Ejam, mēs esam nedaudz jauni, rindā stāv veci cilvēki," viņš sūdzējās.

    KONSULĀTS: TAS BIJA PĀRĀK DAUDZ
    Šveices konsulāta Cīrihē amatpersonas, tāpat kā pilsoņi, domā, ka paaugstinājuma likmes ir augstas. Kāda konsulāta amatpersona norādīja, ka no vakardienas ir pagarinājušas 40 pases un piemērojušas jaunas nodevas, un sacīja: “Protams, cilvēki nav apmierināti, taču līdz šim neesam saņēmuši nekādas skaļas sūdzības. Taču ir skaidrs, ka sāksies sūdzības,” viņš teica.

    MĒS ESAM ŠOKĀ
    Volkāns un Sibels Erčins: “Mēs bijām oficiāli šokēti par jaunajā gadā izsludināto pasu palielināšanu. Šveice ir bagāta valsts, bet mēs turki naudu no kokiem nevācam. Četru cilvēku ģimene par pases pagarināšanu maksās vairāk nekā tūkstoš franku. "Nav iespējams saprast, kāda tā ir loģika."

    MĒS DIEZ MAKSĀJAM NOMA
    Selma Özcan: “Mūsu algas paliek tur, kur tās ir. Ekonomiskā krīze jau ir skārusi visus. Turklāt konsulāro procedūru pieaugums radīs vēl lielākas problēmas mūsu pilsoņiem. Mums ir grūtības samaksāt īri. "Neviens nav apmierināts ar pasu pieaugumu."

    DAUDZ PAR MUMS PADOMĀJIET
    Mehmets Özkans: “Es iztērēju 1500 kronas, lai nokļūtu no Arhusas uz Kopenhāgenu. Tas ir tāpēc, ka es nestrādāju. Darbinieki zaudē darbu, kad viņi izmanto atvaļinājumu. Ja no Arhusas nāk daudzbērnu ģimene, jātērē 5-6 tūkstoši kronu. Manuprāt, maksas jau bija augstas, tagad tās ir vēl lielākas. Kāpēc mums vienmēr ir jādomā par savu valsti? "Mūsu valstij vajadzētu apsvērt mūs un atvērt konsulāro filiāli Arhusā."

    MĒS NEPELNAM, KĀ JŪS DOMĀJĀT
    Erols Tinas: “Man ir grūti saprast šī lielā pieauguma iemeslu. Lai gan mūsu konsulāti, kas sniedz pakalpojumus ārvalstīs, sniegtu mums labākus pakalpojumus, mēs esam spiesti maksāt augstākas nodevas. "Cilvēku ekonomiskā situācija nav tik laba, kā domā mūsu valsts."

    TAS NAV NEVIENĀ VALSTĪ
    Yusuf Can Çayır un Yusuf Çayır: “Nevienā citā Eiropas valstī nav tik augsta pases maksa. Mēs nevaram saprast, kāpēc viņi uzliek paaugstinājumu virs inflācijas. Kā zināms, ekonomiskās grūtības Eiropā ir ārkārtējas. Bezdarbs apgrūtina mūsu iedzīvotājus. Daudzi mūsu pilsoņi cenšas iztikt tikai ar sociālajiem pabalstiem. "Paaugstinājumi būtu jāpārskata."

    MĒS IESTĀDĀM REKORDU
    Hakans Karakašs: “Mani pārsteidza pasu palielināšana. 5 cilvēku ģimenei par jaunu pasi jāmaksā 1055 eiro. Türkiye piedzīvo rekordaugstu maksu pieaugumu. Bezdarbniekiem un sociālo pabalstu saņēmējiem šīs maksas nav iespējams samaksāt. Šie palielinājumi noved pie pilsonības zaudēšanas. Turcijas nevalstiskajām organizācijām nevajadzētu palikt vienaldzīgām pret šo jautājumu.

                                                                                                                              Eiropa citāts no brīvības.

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Pret to ir jārīkojas stingri. Ja jūs ieejat Turcijas konsulātos Vācijā, viņi prasa naudu. Arī es esmu saskāries ar līdzīgām problēmām. Viņi mani burtiski maldināja par fotoattēlu pasei. :) Viņiem nepatika biometriskā fotogrāfija, ko es uzņēmu ārpusē (tā bija fotogrāfija, kas atbilda standartiem), tāpēc viņi lika man uzņemt fotoattēlu savā iekšienē. Tajā pašā laikā vecam pensionāram onkulim konsulātā tika uzņemtas 3 dažādas fotogrāfijas, jo tur amatpersonai tās nepatika un lika fotografēt vēl un vēl. Kad to dzirdēju, paņēmu onkuli līdzi un devos pie vadības un sūdzējos, bet viņi neatmaksāja iztērēto naudu. Arī ļoti smieklīgi, kāds cits virsnieks man teica, ka man nav vajadzīga fotogrāfija. Atklāti sakot, tas man likās muļķīgi. Jo man tikko pagarināja pasi.  ;D . Bet tās ir ļoti neglītas lietas. Es nekad vairs neiešu uz Maincas konsulātu.
    Ufuk, šī gada beigās man jāatjauno pase. beidzas. Maijā došos uz Turciju. Nez vai būtu lētāk, ja liktu to darīt Ankarā... Kā arī nav konsulāta, kur es dzīvoju. tik tālu prom. Tātad mana caurlaide beidzas 2013. gada novembrī. Vai ir iespējams veikt šo procedūru Turcijā, kad es dodos atvaļinājumā, nevis Vācijā?

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Taču maksa, ko iekasēja ārzemnieku birojs par elektronisko uzturēšanās atļauju, man šķita dārga. Man rīt ir tikšanās. Maksa bija 135 eiro.  :-

    EL-TURCO
    Dalībnieks

    Protams, jūs varat to pagarināt Turcijā, bet Turcijā tas ir dārgāks! Google

Tiek rādītas 3 atbildes — no 1 līdz 3 (kopā — 3)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.