Zāles tiem, kas saka, ka esmu nomākts. "Cilvēks dzīvo to, kas notiek smadzenēs"

> Forumi > Kafejnīca almancaks > Zāles tiem, kas saka, ka esmu nomākts. "Cilvēks dzīvo to, kas notiek smadzenēs"

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    nakts
    apmeklētājs
    281068.jpg
    Smadzenes ir tāds spēks.

    Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum… iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir ,Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız.

    Trafik kazasından korkan insanlar hep kazaya uğrarlar. Eğer siz korkuyla yola çıkar ve hep bunu beyninizde kurgulayıp etrafa negatif enerji yayarsanız mutlaka şoföre kaza yaptırırsınız ama arabayı siz kullanıyorsanız ve böyle korkularınız varsa eğer sakın araba kullanmayın…

    Ar pārāk aizsargājošu vecāku bērniem vienmēr notiek kaut kas, tāpēc pat tad, ja kāds iemetīs akmeni, tas nāks.
    sizin çocuğunuzun kafasını bulur o zaman siz şunu düşünürsünüz “onu kollayıp korumasam hep başına olumsuz şeyler geliyor.

    ES brīnos kāpēc ?

    Vai tas neizklausās (mana ola nāk no vistas vai vistas)?

    Mēs esam kļuvuši par tik nelaimīgu sabiedrību, ka nevaram viens otram pateikt labu rītu, kopā sanākot vienmēr runājam par negatīviem notikumiem, baidāmies teikt, ka man ir labi, ja kāds saka, kā tev klājas teiksim, mēs uzreiz sūdzamies un sakām, ka viss kļūst arvien sliktāk un sliktāk, mēs runājam par mūsu slimībām un nāvi.Par to tērzēšanas skaistumu un prieku ar draugiem vairs nav.

    Mēs vienmēr sūdzamies, ka nav naudas, it kā ikviens, kas to jautā, prasīs mums naudu.
    Vienkārši turpiniet, lai ko jūs teiktu NĒ, turpiniet to iznīcināt, pastāvīgi sūdzoties un parādoties negatīvam un nožēlojamam, viss ir pagājis.
    palaist garām tās svētību, un tu sapratīsi, ka pēc visas šīs gaudošanas esi palaidis garām savus draugus.

    Cilvēki, kuri vienmēr saka, ka viņiem nav naudas, tik ļoti palaiž garām savas naudas svētību, ka kādu dienu viņi ierodas un redz, ka viņiem tiešām ir beigusies nauda, ​​bet šis mērķis var būt saistīts ar obligātajiem izdevumiem, kas nav kontā, vai var būt summas, kas jāiztērē veselībai.

    Cilvēki, kuri vienmēr saka, ka ir slimi, noteikti būs slimi. Ļaujiet smadzenēm veikt kondicionēšanu, neatkarīgi no slimības, no kuras jūs baidāties un uzaicināsit, tā jums parādīsies.

    Pēc kāda laika Radītājs sāk saņemt šīs svētības no saviem kalpiem, kuri nezina, kā būt pateicīgiem par dotajām svētībām.
    Paskatieties sev apkārt, un jūs redzēsit daudz piemēru.

    Nāc pie tiem, kuri saka, kā tev klājas turpmāk
    Sāciet, sakot, ka esmu ĻOTI LABS. :)

    Öyle bir toplum olduk ki karşımızdakini yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz. ya:)

    Tomēr mīlestība mums ir nepieciešama jebkurā vecumā.

    Ja mīlestība netiek piedāvāta, tā nav mīlestība.

    Neatkarīgi no tā, kas jums patīk, bet jums ir intensīvas mīlestības jūtas.

    Kad jūs kādam sakāt savu mīlestību un pastiprināt to ar žestiem, jūs sūtāt viņam tik skaistu enerģiju, ka jūsu laime atgriežas pie jums enerģijas veidā.
    Jūs neatradīsit pozitīvo, ko iegūstat, citur.

    Ja mātei, kurai ir jauns bērns, ir problēmas vai viņa personība ir negatīva, lūdzu, turiet viņu rokās un pieskarieties viņas kailajai ādai, kad viņa ir vispozitīvākā.
    Ja vēlaties, lai jūsu mazuļi būtu mierīgi un veseli, mēģiniet viņus audzināt mierīgā, mierīgā un pozitīvā vidē.  
    Centieties neturēt viņu rokās, kad viņš ir dusmīgs, un parādiet viņam savu neierobežoto mīlestību.
    Skūpsti, smaržo un zini, ka šīs dienas ātri paies un
    Ziniet, ka tie aug ļoti ātri.

    Lai gan daži vecāki ļoti mīl savus bērnus, viņi to nevar izteikt un parādīt.

    Kāpēc

    Kad parādīsi?
    Vai tā nav svētība un pateicība izrādīt mīlestību pret šo Dieva doto dāvanu vislabākajā veidā?

    Smadzenes ir tāds spēks, ka

    Cilvēks var vai nu paralizēt sevi, nogalināt sevi, vai uzvarēt vēzi, izmantojot savu smadzeņu spēku.
    Kamēr jūs varat kondicionēt savas smadzenes.
    Mūsu smadzenēs ir gandrīz 13 miljardi nervu šūnu
    ir. Katra šūna atbrīvo aptuveni 7.3 kilovoltu enerģijas.
    Praksē tas nav iespējams, bet teorētiski pieņemsim, ka visas smadzeņu nervu šūnas vienlaicīgi atbrīvo savu enerģiju, tiek atbrīvota aptuveni 350 miljonu kilovoltu enerģija, kas nozīmē, ka visas lielās metropoles elektroenerģijas vajadzības.
    ir tiesības to atļauties.
    Es vēlos jums pastāstīt par notikumu, kas nonāca medicīnas grāmatās,

    “Et taşımaya yarayan soğutuculu bir tren, temizlenmek için bir istasyonda duruyor.
    Strādnieki sāk tīrīt vagonus, kamēr viens strādnieks vagonu, otrs strādnieks domā, ka vagons ir tukšs, un aizslēdz durvis no ārpuses.
    Mirkli vēlāk vilciens atiet, un apstāšanās vēlāk tas apstājas stacijā, lai nopirktu gaļu.
    Kad tiek atvērtas aizvērtā strādnieka vagona durvis, strādnieka
    Izskatās, ka viņš sastinga līdz nāvei.
    Bet viņi redz, ka vagona temperatūra ir normālā temperatūrā, tas ir, tas nav nodots saldētavā.
    Bet, tā kā strādnieks, kurš palika slēgts, to nezināja un domāja, ka iesaldēsies līdz nāvei, smadzenes sagatavoja sasalšanas apstākļus,
    donmanın tüm belirtilerek göstererek vücudunu buna uyduruyor.”..

    Tāpēc novirziet savas smadzenes pozitīvām lietām.
    Ir daži cilvēki, es vēlos, lai es varētu dzīvot ilgāk, kad viņi vienmēr runā
    Es runāju par to, kā es varu nodzīvot vēl 1-2 gadus, un to daru bieži.
    viņi atkārto un nosaka sev nāves laiku.
    Es ļoti baidos no šī vārda, ja viņi to pateiks ar ticību, viņi sakārtos savas smadzenes tā, ka viņi mirs, kad to patiešām pateiks.
    Tāpēc neatkarīgi no tā, cik vecs jūs esat, vienmēr ir mērķis un sapņi, lai jūs varētu dzīvot ilgi.
    Cilvēks dzīvo tik ilgi, cik sapņo.
    Kāds patiess teiciens, vai ne?

    Vakar tas ir beidzies. Nav vakardienas atkārtošanās, tāpat kā sapņos.
    Rīt mēs nekad nezinām, vai tas varētu būt labi vai slikti.

    Bet es zinu savu brīdi, mana kāja ir salauzta, es rakstu šo rakstu, bet mana sieva ir ar mani, mani bērni ir dzīvi un tāpēc es esmu laimīgākais cilvēks pasaulē un tāpēc, ka es nezinu savu nākotni, es varu izmantojiet šo brīdi vislabākajā, patīkamākajā un pozitīvākajā veidā.
    Es vērtēju.

    Es nevaru sabojāt šo brīdi, domājot par nepazīstamu nākotni.

    Dariet to pašu un sadaliet savu dzīvi ar 3, ja vien to nesajaucat.

    Dün, bugün,yarın diye…

    Mums patīk pēkšņi stresi.

    Tā kā pēkšņā stresā Adrenokortikotropais hormons (AKTH) palielinās organismā un atmiņā, uztvere un enerģija kļūst super.

    Citiem vārdiem sakot, šis hormons ir ķermeņa apdrošināšana pret stresu.

    Bet, ja jūs pārvēršat šo stresu par apburto loku, tas ir, ja jūs pastāvīgi to izveidojat smadzenēs, ja jūs vienmēr par to domājat, visas pozitīvās lietas, kas nāk, atgriezīsies.

    Citiem vārdiem sakot, aizmāršība, enerģijas zudumi, nevēlēšanās, migrēna, kuņģa-zarnu trakta sūdzības, bezmiegs, smadzeņu audzēji, asinsspiediena svārstības, nejutīgums dažādās ķermeņa daļās, nelaime, pat depresija, ar sirdi saistītas
    Jūs radīsit pamatu sūdzībām un vēzim.

    Kāpēc jūs tos redzētu paši?

    Pietiek būt gudram, kontrolētam un pozitīvam.

    Ja esat pakļauts lielam stresam, atrodiet hobijus, tas ir, iztīriet prātu.

    Novirziet to uz citiem darbiem, lai stresa izraisītāja ietekme būtu mazāka, vai risiniet lietas, kas jums patīk, un dariet jūs laimīgus.

    Ja jūs to nevarat izdarīt, lūdzieties, lūgšanu mistiskā ietekme uz cilvēkiem padara tās pozitīvas.

    Ben evde sokakta bile hep iyilik diler ve hayır için dua ederim… :angel:

    Paldies Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Dalībnieks

    Ben ES ESMU ĻOTI LABS Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    nakts 2
    Dalībnieks

    alkis :) alkis :) alkis :)

    olīva
    Dalībnieks

    Ben ES ESMU ĻOTI LABS

    …noslēpums…
    Dalībnieks

    ben böyle bi kitap okumuştum ve bir süre işe yaradı ama ondan sonra ben uygulamayınca etkisini kaybetti yinede denicem denemekten vazgeçmicem… alkis:) ablacım sen süpersin teşekkürler bu güzel paylaşımın için… :-*

    LOVE-40
    Dalībnieks

    okey :) okey :)

    …noslēpums…
    Dalībnieks

    tam senlik sevgicim bu… alkis:) (sen iyi ol sonsuza kadar… :-* )

    özlemak
    Dalībnieks

    hay Allah razi olsun bize iyi yönde düsündürdügünüz icin.emeginize saglik.cokkk mutluyum.sukurler olsun Rabbime.cok iyi olucam.

    nakts 2
    Dalībnieks

    okey :) okey :) okey :)

    nakts 2
    Dalībnieks

    Ben ES ESMU ĻOTI LABS Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    Bende yarin öyle basliycam güne ;)
    Sanirim arada bu yaziyi okumaliyim okey:)

    nakts 2
    Dalībnieks

    Es turēju savu vārdu, ;)
    Ben Man viss ir labi diyerek basladim güne alkis:)

    …noslēpums…
    Dalībnieks

    aplaudēt :) aplaudēt :)

    nakts 2
    Dalībnieks
    Vakar tas ir beidzies. Nav vakardienas atkārtošanās, tāpat kā sapņos.
    Rīt mēs nekad nezinām, vai tas varētu būt labi vai slikti.

    Bet es zinu savu brīdi, mana kāja ir salauzta, es rakstu šo rakstu, bet mana sieva ir ar mani, mani bērni ir dzīvi un tāpēc es esmu laimīgākais cilvēks pasaulē un tāpēc, ka es nezinu savu nākotni, es varu izmantojiet šo brīdi vislabākajā, patīkamākajā un pozitīvākajā veidā.
    Es vērtēju.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …noslēpums…
    Dalībnieks

    aplaudēt :) aplaudēt :)

    nakts 2
    Dalībnieks
    Nāc pie tiem, kuri saka, kā tev klājas turpmāk
    Sāciet, sakot, ka esmu ĻOTI LABS.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …noslēpums…
    Dalībnieks

    yok ben ÇOK İYİYİM demesem… :haha: “Süperim” kesmez mi?? kur;) ;D

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 19)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.