2019 vīzu viesmīļi un teritorijas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, es pieteicos ģimenes atkalapvienošanai no Izmiras 30. septembrī. Pēc intervijas A4 formāta papīra augšējā labajā stūrī zem svītrkoda ir 6 ciparu skaitlis. Vai tas ir tas, ko jūs saucat par izsekošanas numuru? Un kāds, lūdzu, var uzrakstīt savu pieredzi? līdz :)

    istabene
    Dalībnieks

    Sveiki,
    Es pieteicos no Ankaras ar savu bērnu 17. septembrī. Man pazuda viens dokuments. Viņi man iedeva nepilnīgu dokumenta veidlapu un lūdza to aizpildīt. Viņi nesniedza nekādu pieteikuma numuru. Uz papīra, ko iedeva UPS cargo, ir izsekošanas numurs, un es to varu izsekot no kravas lapas.
    Mana lieta ieradās ārzemnieku birojā pagājušajā nedēļā. Virsnieks maks. Viņš teica, ka gaidīsiet 4 nedēļas, jo viņi izskata failus pēc blīvuma un kārtības. Vāciešiem katru nedēļu ir brīvdienas, redzēsim, cerams, ka mūsu vīza tiks apstiprināta novembrī.
    Novēlu pacietību visiem, kas gaida, tas ir ļoti grūts process.

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Interesanti, kāpēc man neiedeva UPS kravas papīru? 😮 Tātad, uz kurieni Vācijā jūs dodaties? Braucu uz Berlīni, vislabāk, ja tie nesagādā nekādas problēmas. Tas ir patiešām grūts process, nenoteiktība ir tas, kas man visvairāk nepatīk. Es ceru, ka Dievs dos to, ko mēs vēlamies. Šodien ir pagājis vesels mēnesis, un es to knapi izturu. Ir cilvēki, kuri gaida 6 mēnešus, tiešām apsveicu viņus ar pacietību. :)

    Ārzemnieki, kā jūs uzzinājāt, ka dokumenti nonākuši filiālē? Kurš teica, ka jāgaida 4 nedēļas??

    istabene
    Dalībnieks

    Tu teici, ka pieteicies no Izmiras, iespējams, tev to nosūtīs ar samaksu, laikam tāpēc, ka viņiem ir līgums ar iekšzemes kravu.
    Es ceru, ka vieta, uz kuru es dodos, ir Hannovere.
    Mana sieva devās uz ārzemnieku filiāli, un tur pilnvarotā amatpersona mums teica, ka mēs bijām nedaudz agri, esam nepacietīgi, ko mums darīt? Maks. Viņš teica, ka 1 mēnesis. Ne tikai mēs, piesakās cilvēki no visām tautām. Informāciju var iegūt Ārzemnieku filiālē. Jūsu laulātais var jautāt, kurā posmā jūsu lieta ir saņemta. Berlīne ir liela vieta, tā ir aizņemta.
    kafejnīca :)

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Zvanam bet neviens neatbild..  :- Es tev pateikšu, lai šodien ej prom. Āmen, ja DIEVS ļauj. Tas ir ļoti slikti, ka pirmos laulības mēnešus pavadu viena. Dievs mums palīdz

    istabene
    Dalībnieks

    Palūdziet savam dzīvesbiedram piezvanīt un sarunāt tikšanos. Ārvalstu filiālei, ar kuru bijām saistīti, nebija tikšanās. Tas darbojas noteiktās dienās un noteiktās stundās. Protams, tas atšķiras atkarībā no valsts un pilsētas.
    Ir pagājis vairāk nekā gads, kopš redzēju savu sievu ar mazuli. Šajā periodā es vienu reizi pieteicos tūristu vīzai, un mani atteica saskaņā ar 1. pantu. Šoreiz noformējām ģimenes atkalapvienošanās vīzu, cerēsim, ka izdosies. Tā kā šī vairs nav ģimenes atkalapvienošanās,
    Būs ģimenes izkliedēšanas vīza. Tici man, gaidīt ar bērnu ir grūtāk. Es ceru, ka jūsu vīza tiks apstiprināta agri. Dievs palīdz mums un dabū pusi. :-

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Es nespēju noticēt, ka jūsu situācija ir sarežģītāka, man ļoti žēl. :-[ Ja Dievs dos, mēs tiksimies pēc iespējas ātrāk. Tas tiešām ir skumji. Vai jūsu dzīvesbiedrs ir Vācijas pilsonis?

    istabene
    Dalībnieks

    Mana sieva ir Turcijas pilsone, bet viņai ir beztermiņa uzturēšanās atļauja. Šajā periodā viņš kārtoja darbu, sadzīves preces un tā tālāk. Ceru, ka tas izrādīsies pozitīvi. Vai jūs esat Vācijas pilsonis? Pat ja persona ir Vācijas pilsonis, šī vīzu procedūra joprojām ir spēkā.

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Jā, viņš ir Vācijas pilsonis. Ja tas aizņem pārāk ilgu laiku, mēs nolīgsim advokātu utt. Es dzirdēju, ka tad viss kļuva vieglāk.

    istabene
    Dalībnieks

    Ir spēkā 90 dienu juridiskais periods no pieteikuma iesniegšanas dienas. Šī procesa laikā viņiem ir jāsniedz pozitīvas vai negatīvas atsauksmes. Ja šajā procesā nevar saņemt atbildi, manuprāt, visloģiskāk ir iesaistīt juristu. Mēs domājam iet to pašu ceļu. Ir cilvēki, kuriem vīzas apstiprina tikai pēc 5 vai 6 mēnešiem, lasu šeit.
    Jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis, un viņš nevar jūs atteikt. Agri vai vēlu tas tiks apstiprināts.

    Atasa
    Dalībnieks

    Sveiki draugi

    Man ir kredīts un kredītkartes parāds bankai.

    Pieteicos 30. septembrī trešdien, ārzemnieku filiālē teica, ka esam klāt, darījums ir pabeigts, nosūtījām dokumentus uz Ankaru, baidos, ka būs problēma, atklāti sakot, tas ir parāda dēļ, ja kādam ir informācija par šo problēmu, es būtu pateicīgs.

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Es ceru, ka tas tiks apstiprināts, ja es gaidīšu 5-6 mēnešus, es domāju, ka mana psiholoģija pasliktināsies. :)

    istabene
    Dalībnieks

    Nē, es nedomāju, ka tu tik ilgi gaidīsi. Ja jūsu nosacījumi ir piemēroti, vīza parasti tiek apstiprināta 1,5-2 mēnešu laikā.
    Centies arī pārāk daudz nedomāt, ja nav laika, atrodi ko darīt. Kādu laiku es psiholoģiski satrakojos, tikai par to domājot. Tagad esmu to izlaidusi, lai kas arī notiktu, ceru uz savu veiksmi :)

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Jums ir pilnīga taisnība, arī mana psiholoģija gandrīz sabruks.  :)

    istabene
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Šķiet, ka mana pase šodien atrodas kravas piegādē. Gaidu kurjeru, ceru, ka mūsu vīza ir apstiprināta, esmu ļoti sajūsmā. aplaudē :) jā :)

    istabene
    Dalībnieks

    Diemžēl mana vīza tika noraidīta. Man ir ļoti slikts garastāvoklis. Atteikuma iemesls bija finansiālā neatbilstība, man šķiet, ka mana vīra alga bija nepietiekama :cryla: 
    Tagad plānojam sazināties ar juristu un pārsūdzēt. :(  Man ļoti žēl, ka tas nepārsniedz mūsu daļu. Mēs palikām šeit ar manu bērnu. Viņi attaisnojas, un tas, ko viņi dara, ir tikai spīdzināšana. :cryla:

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 34)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.