2019 vīzu viesmīļi un teritorijas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, es pieteicos ģimenes atkalapvienošanai no Izmiras 30. septembrī. Pēc intervijas A4 formāta papīra augšējā labajā stūrī zem svītrkoda ir 6 ciparu skaitlis. Vai tas ir tas, ko jūs saucat par izsekošanas numuru? Un kāds, lūdzu, var uzrakstīt savu pieredzi? līdz :)

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Aaaa çok üzüldüm ne kadar geliri var ki eşinizin

    istabene
    Dalībnieks

    Asgari ücret ama bu yeterli diye biliyorduk. Şimdi itirazda bulunacagiz umarım ters tepmez. Çünkü cok bunaldim :(

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

    istabene
    Dalībnieks

    İnsallah çözülür  :cryla:

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Şanslazım, başvurdunuz mu avukata gelişme var mi ?

    istabene
    Dalībnieks

    Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Sizin vizeden haber var mı?

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Ja varētu, izdrukātu vīzu un iedotu jums.Ceru, ka varēsiet uz turieni aizbraukt pēc iespējas ātrāk, bez problēmām. No manis nav ne skaņas, ne elpas. Es nezinu, vai dokumenti tika nosūtīti vai nē utt. Mana sieva sūta e-pastus, viņi neatbild, es zvanu, bet viņi neatbild. Īsāk sakot, es nokavēju šo.

    istabene
    Dalībnieks

    Viņi teica, agrāk vai vēlāk, drīzāk agrāk nekā vēlāk.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Ya cidden içimde heves falan kalmadı. Sadece cocuguma üzülüyorum 1 senedir babasız büyüdü. Herkese baba diyor :'(
    Paskatīsimies, kādu rezultātu iegūsim.Man vairs nav pacietības.

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Cilvēkiem vienkārši nav pacietības. Es vēlos, lai viņi to nesagādātu tik daudz problēmu.

    istabene
    Dalībnieks

    Tas, ko viņi izdarīja, ir pret cilvēktiesībām.
    Es iepriekš pieteicos tūrisma vīzai, un viņi to noraidīja saskaņā ar 9. pantu.
    Es cenšos vairākus mēnešus. A1 sertifikātam sēdēju mājās un mācījos visu nakti līdz rītam.Aizbraucu uz Ankaru un noliku eksāmenu.
    Tās ir smagas lietas cilvēkam ar bērniem.
    Septembrī devos vēlreiz un pieteicos ar bērnu. Pagaidi, pagaidi, tas vienmēr beidzas ar vilšanos. Tici man, man vairs nav spēka. Manas pūles, nauda un laiks ir pazuduši. :( To viņš arī tur centās darīt. Nezinu, paskatīsimies, kas ar mums notiks.

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Dievs tevi svētī, kurā pilsētā tu dzīvoji?

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Kur tu esi Vācijā? Mana sieva zvana un nevar mani sazināties.Viņa sarunāja tikšanos ceturtdienai. Tev tik ļoti paveicās

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Mana pase šodien ir nosūtīta Ceru, ka tas mani nesamulsinās, bet ir kaut kas līdzīgs šim: Mana sieva nesaņēma vēstuli.

    ysmnxnumx
    Dalībnieks

    Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

    istabene
    Dalībnieks

    Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 16 līdz 30 (kopā — 34)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.