Ģimenes kombinācija (A1) Sinavi vispārīga informācija

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    fuk_xnumx
    Dalībnieks

                              Emigrācija uz Eiropu gandrīz 50 gadus, ģimenes atkalapvienošanās prasības, kas Turcijā pēdējos gados tika piemērotas laulātajam un bērniem, kopumā bija sarežģītas. Tomēr pirms diviem mēnešiem Tiesas ieteikums Nīderlandei, ka turki būtu jāatbrīvo no saskaņošanas pārbaudes, bija cerības stars.

    Kaut arī ģimenes locekļu atkalapvienošanās Turcijas pilsoņiem ir apgrūtināta gandrīz visās Eiropas Savienības valstīs, Nīderlande ir atcēlusi integrācijas eksāmena prasību turkiem saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas ieteikumu.

    Kā zināms, Utrehtas Augstākā administratīvā tiesa 16. gada 2011. augustā nolēma, ka Turcijas pilsoņi nevar piemērot integrācijas eksāmenu ārvalstīs to tiesību ietvaros, kas izriet no Asociācijas līguma. Saskaņā ar šo lēmumu Nīderlandes Iekšlietu ministrija paziņoja parlamenta apakškomitejai, ka tā ir atcēlusi saskaņošanas pārbaudes pieteikumu, ko tā stājās spēkā 15. gada 2006. martā.

    KRIEVIJA VĀCIJĀ
    Lai gan ir ziņkārība, kā Tiesas lēmums un Nīderlandes atteikšanās no integrācijas testa atspoguļos citas Eiropas valstis, kas apgrūtina ģimenes atkalapvienošanos, pilsoniskās sabiedrības pārstāvji un politiķi Vācijā apgalvo, ka šai valstij vajadzētu arī pēc iespējas ātrāk atcelt vācu eksāmenu. Kenan Kolat, Vācijas Turku kopienas prezidents, sacīja: “Es apsveicu Nīderlandi par tās rīcību saskaņā ar Eiropas likumiem. Es ceru, ka Vācija pēc iespējas ātrāk atgriezīsies no savas kļūdas. Tāpēc, ka valodas vai atbilstības eksāmens, pretēji Asociācijas līgumam, kas parakstīts ar Turciju.

    Šis Nīderlandes lēmums ir ļoti skaidrs vēstījums Vācijai ”. Nīderlande, tādējādi noņemot ģimenes atkalapvienošanos, atvieglo integrācijas pārbaudi. Turcijas pilsoņi, kas dzīvo citās ES valstīs Turcijā un apprecas ar kādu, jums ir jāpārvar daudzas problēmas. Tā augšpusē ir valodas pienākums. Bieži vien ar valodas lietošanu nepietiek, tad vīzu procedūrām nepieciešamie dokumenti ir jāsagatavo pilnībā.

    SITUĀCIJA EIROPĀ
    Mēs esam izskatījuši ģimenes apvienošanas ieviešanu citās ES valstīs. Pēc plašas izpētes jūs varēsiet izlasīt visus soļus un dokumentus, kas vajadzīgi ģimenes apvienošanai tiešsaistē. Mēs vēlamies sēriju sākt ar Vāciju.

    Ar grozījumu, kas 2007. gadā tika veikts uzturēšanās likumā lielās koalīcijas valdības laikā starp CDU un SPD Vācijā, imigrantiem, kuri ieradās valstī ar ģimenes atkalapvienošanos, bija nepieciešams vācu valodas eksāmens. Tajā laikā, kamēr visā Eiropā šajā virzienā tika veikti juridiski pasākumi, piecas ES valstis, pirms Vācija ieviesa imigrantiem eksāmena prasības pirms viņi ieradās valstī. Pirms pieteikties ģimenes atkalapvienošanās vīzai, tiem, kas vēlas ierasties Vācijā kopā ar dzīvesbiedriem, jāpierāda, ka viņiem ir pamatzināšanas vācu valodā A-1 līmenī. Pēc valodas eksāmena nokārtošanas ir iespēja pieteikties vīzai. Tie, kuri fiziskās, garīgās vai garīgās slimības vai invaliditātes dēļ nevar mācīties vācu valodu, ir atbrīvoti no vācu prasības.

    EXAM PREPARATION
    A-1 eksāmena nokārtošana nav obligāta. Viņš pats var iemācīties vācu. Vienīgā prasība ir veikt valodu eksāmenu. Ja jums nav vācu zināšanu, jums būs jāmācās vācu valodā. Tiem, kas vēlas brīvi mācīties vācu valodu, piemēram, Deutsche Welle Radio http://www.dw-world.de savā tīmekļa vietnē piedāvā bezmaksas vācu valodas kursus.

    Varat arī izmantot Radio D priekšrocības audio valodas kursā, ko izstrādājusi Deutsche Welle kopā ar Gētes institūtu. Tiešsaistes valodu kurss sniedz arī informāciju par dzīvi Vācijā ar vairāk nekā tūkstoš interaktīvu vingrinājumu 30 nodarbībās. Lai apgūtu vācu valodu, atrodoties ceļā, Deutsche Welle piedāvā mobilajam tālrunim mobilās valodas ceļvedi. No Gētes institūta http://www.goethe.de Vietnē ir arī svarīga informācija par valodu eksāmenu.

    NAV VALODA GALVENĀ
    Valodas sertifikāta prasība nav nepieciešama šādos gadījumos: Ja persona ir fiziski un garīgi invalīdiem. Augsti kvalificētu personu laulātie, pētnieki, personas, kas dibina uzņēmumus, personas, kurām piešķirts patvērums, un imigranti, kas uzņemti saskaņā ar Ženēvas bēgļu konvenciju (ar nosacījumu, ka viņi bija precējušies pirms izceļošanas no Turcijas). Personas, kuru adaptācijas vajadzības netiek uzskatītas par vajadzīgām, arī var tikt atbrīvotas no valodas pārbaudes. Sīkāku informāciju par iespējām mācīties vācu valodu var iegūt Federālā imigrācijas biroja vietnē [url=https://www.integrationin-]www.integrationin-[/url] deutschland.de vai galvenajā birojā Nirnbergā pa tālruni 0911- 9436390.

    NE KURSA PIEDĀVĀJUMS EXAM
    Gētes institūta ģimenes atkalapvienošanās nodaļas amatpersonas Heinrihs Strickers un Kristīna Gregora Minhenē (Vācija) sacīja, ka tie, kas vēlas kārtot A-1 eksāmenu, var apmeklēt institūtā piedāvātos kursus Start Deutsch1. Varas iestādes sniedza šādu informāciju par kursiem:

    “Saskaņā ar jauno likumu ģimenes atkalapvienošanai ir nepieciešamas ļoti vienkāršas vācu valodas zināšanas, sauktas par A-1. Lai to izdarītu, nav obligāti jāapmeklē vācu valodas kursi, bet ir jākārto A-1 eksāmens un tas jānokārto. Vācu valodas kursi tiek piedāvāti A-1 eksāmeniem Gētes institūtos Stambulā, Ankarā un Izmirā.

    Pēc vācu valodas kursiem praktikanti tiek aicināti pēcpusdienā mācīties vācu valodu. Tiek sniegta palīdzība mājas darbos un kursu materiāli. " Institūta amatpersonas 2009. gadā Turcijā A-10 eksāmenā līdz iestāšanās brīdim 775 tūkstoši 1 cilvēki un 92 procenti no viņiem, kas veda viņus uz Gētes institūta kursu, 64 procenti no eksāmenu nokārtojušajiem atzina, ka tas ir veiksmīgi nokārtots. Ir iespējams arī ierasties Vācijā ar tūristu vīzu un šeit iemācīties vācu valodu un kārtot A-1 eksāmenu. Tomēr tas ir dārgāks veids. Neskatoties uz ģimenes atkalapvienošanos, lai atgrieztos Turcijā, jums arī jāsaņem vīza.

    IZMAKSAS NOTEIKUMI
    Internetā ir daudz maksas vācu kursu, lai sagatavotos valodas eksāmenam A-1 līmenī. Tomēr priekšroka jādod nopietnu institūtu kursiem. Jāpatur prātā, ka Gētes institūta sertifikāti ir laba atsauce un derīgums visā pasaulē gan lietošanai darba vietā, gan tālākizglītībai. Gētes institūts sagatavo dalībniekus Start Deutsch 1 eksāmenam divos atsevišķos kursos ar orientēšanās kursiem ģimenes atkalapvienošanai.

    Kursu ilgums un maksa trijās Gētes institūta filiālēs Stambulā, Ankarā un Izmirā ir atšķirīga. Kursi Stambulā sastāv no diviem kursiem, un katrs kurss ilgst 5.5 nedēļas. Kursu maksa kopā ir 200 TL. Tie, kas apmeklē kursus Stambulas Gētes institūtā, maksā 1 TL par A-120 eksāmenu. Šajā institūtā kursa maksa 170 stundas, ieskaitot pusotru mēnesi, ir 300 TL. 8 nedēļu (160 stundu) kursu izmaksas Gētes institūtā Ankarā ir 1.170 TL. A-1 eksāmena maksa netiek iekasēta no tiem, kas apmeklē kursus Ankarā. Valodas kursi A1 eksāmenam Izmiras Gētes institūtā sastāv no diviem viena mēneša līmeņiem. Kursu grafiks kursos, kas ilgst divus mēnešus, ir 160 stundas. Par tiem, kas apmeklē divu mēnešu kursu, kas maksā tūkstoš 100 TL, eksāmena maksa netiek iekasēta.

    KUR DARBOJAS
    A-1 vācu eksāmens notiek Gētes institūta Stambulas, Ankaras un Izmiras filiālēs. Institūts noteiktā laikā kārto arī A-1 eksāmenu citās pilsētās. A-1 eksāmens sastāv no 65 minūšu rakstiska un 15 minūšu mutiska eksāmena. Rakstiskais eksāmens sastāv no klausīšanās, izpratnes par lasīšanu un pašizpausmes rakstiski.

    Lai nokārtotu eksāmenu, nepieciešams iegūt vismaz 100 punktus no 60. Mutvārdu eksāmenā papildus jautājumiem par vārdu, vecumu, valsti, dzīvesvietu, valodām, profesiju, vaļaspriekiem "Kas tu esi?" Atbilde uz jautājumu: "Vai jūs varat kodēt savu uzvārdu, pastāstiet man savu tālruņa numuru?" Tas sastāv arī no tādiem jautājumiem kā. Gētes institūta vietnē ir piemēri, ko jautāt eksāmenā. Eksāmenu kārto divas iestādes - Gētes institūts un Telc GmbH.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Güncel

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Man bija ļoti interesanti, Horizon. Jūs esat ļoti labi pārzina šos jautājumus. Ja jums nav autoritātes šajā vietnē, vai tas ir tikai jūsu vārds?  :). Neuztraucieties par šo atbildību. jo es uzbudināju cilvēkus uz vietas, kas bija ļoti dusmīgi. jums visiem paldies par jums labu informāciju.

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    Es vēlos pateikties, ka jums palīdzēja man, tāpat kā jūs šajā vietnē, ar pāris draugiem, un mēs cenšamies tikai palīdzēt un padarīt ikvienu ģimeni laimīgu. mēs vēlamies, lai jūs sekmētu visas šīs lietas atvieglošanu

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Labi:)

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    faktisks

    fuk_xnumx
    Dalībnieks

    ?

    sssss
    Dalībnieks

    EXAM PUANLANDASMAS KĀ IZPILDĪTA.
    4 NAV 25 PUNKTS PUTEKĻU, BET JEB KĀDU.
    Aizpildot vēstuļu rakstīšana un apakšpunktu Schreiber nepilnības pašreizējā reitingu kas zina, kas tur ir tik daudz punktus Veriyo par to aizpilda plaisas, vēstule no daudz punktus Veriyo on.
    tās TSK

    ezgiramaz
    Dalībnieks

    Es savā blogā dalos ar rakstiem par manu ierašanās procesu Vācijā. Ja vēlaties iegūt informāciju un atbalstu, varat apmeklēt manu emuāru. Paldies jau iepriekš :)

    Mans blogs; https://gurbetciigelin.blogspot.com/2020/04/almanyaya-gelme-surecim-almanya-aile.html

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.