Vācu A1 ģimenes konsolidācijas dalībnieku pieredze

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    mavigece
    Dalībnieks

    hi draugi

    Es mācu studentiem, kuriem nedēļas nogalē ir jākārto a1 eksāmens ģimenes atkalapvienošanai. un es prātoju pirms a1 eksāmena
    Vai kāds ienāk un atceras jautājumus vai tēmas? Es vēlos vairāk palīdzēt saviem studentiem ..
    Liels paldies jau iepriekš…
    draugi šeit, dalīsimies pieredzē pēc eksāmena un eksāmena.

    debesis
    Dalībnieks

    labdien, zilā nakts, es gatavoju studentus šim eksāmenam, es meklēju to pašu jautājumu, un līdz šim iemācītie jautājumi tiek uzdoti no grāmatas ar nosaukumu 1. sākums, hören (richtig oder falsch), sprechen un kārtis tiek izplatītas grupām no 3-4 cilvēkiem un tiek lūgti par viņiem runāt. Ja man ir vairāk informācijas vai ja jūs esat, dalīsimies ar to. Esiet viegli

    mavigece
    Dalībnieks

    Paldies, man ir lentes un jautājumi par naida tēmu. Ja vēlaties, es jums varu nosūtīt gan lenti, gan bukletu. Protams, ir kaut kas, ko jūs ļoti labi zināt, ka eksāmenu laiki tiek mainīti noteiktos periodos. bet tomēr šis buklets un lente var jūs vadīt pie skolotāja. Jūs varat sagatavot studentus, vienādi uzdodot dažādus jautājumus.

    Ja _-_ mēnešiem
    Dalībnieks

    Sveiki, es nokārtoju eksāmenu 31. oktobrī un to nokārtoju. Jūs uzdodat jautājumu par viņu, un viņš jums nosūtīs jautājumu, un pēc tam jums tiks uzdots jautājums par citu karti, es pēc viņa teiktā cvp.

    mavigece
    Dalībnieks

    Sveiki, Mel_ay, liels paldies par dalīšanos. Es ceru, ka jūs nokārtojāt eksāmenu. Un jums ir taisnība, diemžēl tā ir patiešām sarežģīta situācija.
    Vēlreiz paldies par dalīšanos…

    man pietrūkst
    Dalībnieks

    slm Es nevarēju atrast šo sākuma a1 grāmatu, kur es to varu iegūt, es gatavojos šim eksāmenam un esmu ļoti sarežģītā situācijā.

    erdem_xnumx
    Dalībnieks

    draugi, es gatavoju sevi, bet man ir jāstrādā tik smagi, cik mēs varam, tikai nepanicīsim pārāk daudz un mums tas jādara visu laiku.

    ((^ SeMa ^))
    Dalībnieks

    draugi, es rīt kārtošu eksāmenu :(() :(:(:(

    seiblossstill
    Dalībnieks

    draugi, es rīt kārtošu eksāmenu :(() :(:(:(

    mans draugs 1. kāpēc tu šoreiz neprasīji, kas rīt šeit ir palicis?
                  2. ko jūs vēlaties uzzināt par eksāmenu
    ļaujiet mums palīdzēt jums jautāt, kāds ir jūsu vēlamais piemērs

    ((^ SeMa ^))
    Dalībnieks

    Patiesībā es zinu, kas man priekšā būs eksāmenā, bet es dzirdēju, ka skolotāji, kurus vēlos iemācīties, palīdz eksāmenā, vai iemesls, kāpēc es to vaicāju, ir tāpēc, ka viņi palīdz tikai studentiem, kas mācās.

    seiblossstill
    Dalībnieks

    Patiesībā es zinu, kas man priekšā būs eksāmenā, bet es dzirdēju, ka skolotāji, kurus vēlos iemācīties, palīdz eksāmenā, vai iemesls, kāpēc es to vaicāju, ir tāpēc, ka viņi palīdz tikai studentiem, kas mācās.

    mans draugs, es neredzēju, ka viņi kādam būtu palīdzējuši, eksāmena pirmā daļa, tas ir, haren lesen schreiben, man kopumā bija atlicis daudz laika uz 65 minūtēm. Viņi nepaskaidro vēstules tēmu Turku valoda, ļaujiet man arī to pateikt.

    cetinxnumx
    Dalībnieks

    Es tikko sāku kursu, es tikko sāku kursu, jautājumi ir noteikti priekšmeti, skolotāji māca saskaņā ar vienu no tiem.

    mbarmeno
    Dalībnieks

    Sveiki, esmu Mbarmeno no Hatay.Gatavojos 2 mēnešus un kurss drīz beigsies.Problēmas ar eksāmena datumu.Zvanīt viņiem pēc 7.janvāra.Kā arī draugs jautāja kāds eksāmena saturs ir. Gētes dotais eksāmena paraugs ir tāds pats kā uz manis norādīto adresi. Jautājumi, protams, ir dažādi. Periodiski, bet eksāmenu sistēma un jautājumu formāti ir vienādi. Gēte nevar pārsniegt šo. Esiet drošs. , šis eksāmena paraugs var būt jūsu ceļvedis. Noklikšķiniet uz ģimenes atkalapvienošanās eksāmena sadaļas vietnē www.almanyagocyasasi.com vai ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Rakstiet tieši un saņemsiet eksāmena paraugu. Ceru, ka šī adrese palīdzēs visiem maniem draugiem, kam tā ir vajadzīga. Ak, un pirms neaizmirsīšu, jūs varat iegādāties Gētes A1 grāmatu no turienes, tikai 20 metru attālumā ir vācu grāmatnīca no institūta.Jautā ierēdnim institūta informācijas nodaļā,tūlīt aprakstīs rītdienu,pavisam tuvu..lai veicas visiem.Ja kādam ir jauna informācija lūdzu padalieties...!!!

    mbarmeno
    Dalībnieks

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Kad šī lapa tiek atvērta, noklikšķiniet uz Modelsatz, precīzs visu 4 eksāmena sadaļu piemērs ir pieejams līdz...

    zāģētājs06
    Dalībnieks

    Draugi,šodien kārtoju eksāmenu Starts 1.Nokārtoju ar 98 ballēm...Tas nav eksāmens no kura jābaidās.Atliek tikai atrast dokumentus un mācīties par nepieciešamajām lietām.Veiksmi visiem...

    seiblossstill
    Dalībnieks

    Draugi,šodien kārtoju eksāmenu Starts 1.Nokārtoju ar 98 ballēm...Tas nav eksāmens no kura jābaidās.Atliek tikai atrast dokumentus un mācīties par nepieciešamajām lietām.Veiksmi visiem...

    apsveicu draugu, bravoo, tu saņēmi lielisku rezultātu.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 3,074)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.