Vācu intervija

> Forumi > Vācu valodas runas modeļi > Vācu intervija

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    wiccantrxnumx
    Dalībnieks

    Draugi, mans vācu mājas darbs. Man kāds jāintervē. Bet man ir grūti uzdot jautājumus vācu valodā. Kopš sāku mācīties vācu valodu, ir pagājis pusotrs gads. Aplūkojot vārdnīcu, man nav daudz vārdu krājuma, un es nezinu, kuru lietot. Vai jūs varat man palīdzēt?

    3,14
    Dalībnieks

    –> Kas ir intervijas tēma? Kuru starpā tas notiks? Ziņas vai šovs? Ja tev vēl vajag, pasaki man šos, es tev uzrakstīšu jauku interviju, ja Dievs dos.

    türkkız
    Dalībnieks

    Sveiki . Es tikko pievienojos vietnei tagad, tāpēc tikko :) Es gatavojos rakstīt tērzēšanas sadaļā, bet es pazaudēju lapu, jo es teicu, ka man vajadzētu rakstīt šeit, es ceru, ka kāds atbildēs, kad to redzēs. :)

    3,14
    Dalībnieks

    –> Sveiki, laipni lūdzam vietnē. Šīs tēmas nosaukums pļāpājam vācu valodā. Šīs tēmas nosaukums Zem tā mēs arī tērzējam turku valodā. Es uzdodu savu pirmo jautājumu, lai redzētu un atbildētu uz jautājumu šeit klikšķis. :)

    mathmazhel
    Dalībnieks

    Man ir arī intervijas mājasdarbs. Es to nevaru izdarīt, lūdzu, vai varat mums palīdzēt? :( Mana intervija būs ar skolotāju, es domāju skolotāju, es uzdošu jautājumus un viņš atbildēs.Vai varat lūdzu to izdarīt manā vietā? Intervija būs ceturtdien, tātad man tas jādara vēlākais rīt. Lūdzu palīdziet : eņģelis: okey:) kafejnīca:)

    3,14
    Dalībnieks

    –> Brāli, sagatavo turku valodā, stundas laikā iztulkos vāciski. Šodien man nav laika, bet rīt tiks izdarīts. Nosūtiet to man personīgi vai pa e-pastu. Vai arī rakstiet šeit. Tam nav nozīmes, ja vien tas ir redzams jums. ;)

    türkkız
    Dalībnieks

    Es arī varu tev palīdzēt ;)  aplaudē:) aplaudē:) dejo:)

    3,14
    Dalībnieks

    –> Šai izpalīdzībai nav gala! aplausi:) Apsveicu jūs, Willkommen im Club! aplausi :)

    türkkız
    Dalībnieks

    danke :haha: :haha:

    3,14
    Dalībnieks

    –> Vietnē nav viegli parādīties 3,14. aplausi :)

    türkkız
    Dalībnieks

    Turku meitene :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    Dalībnieks

    -> Jā!! Kurš teica turku meitenes vārdu? :zopa:

    türkkız
    Dalībnieks

    taaaaaaaaaaaaa patiiiiiiiiii instalē ;) vai kaut kas notika :zopa:

    3,14
    Dalībnieks

    –> Nu, es grasījos viņiem jautāt, kā, kungs::) : haha:

    3,14
    Dalībnieks

    –> Ļaujiet man mīlēt baiļu aci. :haha:

    türkkız
    Dalībnieks

    hahahahah :haha: :haha: Es domāju, ka tas ir tas pats, es baidos, naaaaaaaaa es to izdarīšu nanana offoff :) :haha: :haha:

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 62)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.