Vācijas studentu vīza

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    nē_eksam
    Dalībnieks

    Pirmkārt, sveiki visi. Biju uz vīzu interviju 30.09.2010 plkst.07.15.
    Es sagatavoju visus dokumentus
    (skolas pieņemšana, kursu reģistrācijas apliecība...)
    Mani valodu kursi sāksies 25. gada 2010. oktobrī. Es arī negribu palaist garām valodu kursus. Zvanīju uz konsulātu un nesaņēmu nekādu informāciju par situāciju. Vai zvanot un saņemot informāciju, ir kāds kaitējums? Vai man arī 19. gada 2010. oktobrī jānosūta e-pasts konsulātam, ka mans kurss sāksies un es vēlos saņemt vīzu?

    Jau iepriekš paldies par komentāriem.

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Ir viena lieta, ko es aizmirsu piebilst. Izklaidīgi aizmirsu iedot apliecību, ka ir samaksāta 2 mēnešu kursa nauda. Vai ir iespējams to iedot vēlāk?

    sevgikız
    Dalībnieks

    Vai jums ir dokuments, kas parāda, kāpēc jums ir nepieciešams valodas kurss Vācijā? (Dokuments no darba vietas, ka tas ir obligāts, dokuments no skolas, ka tas ir nepieciešams manai izglītībai? Ja tā, vai jūs to iesniedzāt? Manuprāt, jūs nevarat uzdot jautājumus par vīzu pirms 4 mēnešiem.

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Skolā mācījos vācu valodu un 3 gadus liku viņam iztulkot atestātu. Es eju uz valodu kursiem, jo ​​manas valodas zināšanas nav pietiekamas. Vai nebūtu dīvaini, ja tas tiktu pieminēts vēlreiz?

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Vai nav neviena, kas varētu palīdzēt? uz augšu

    sevgikız
    Dalībnieks

    Es teicu, ka tāpēc, ka runā, ka valodas kursu dēļ ir grūti dabūt vīzu. Viņi vēlas dokumentu, kas apliecina, ka Vācijā ir obligāti jāapgūst valodas kursi. Pretējā gadījumā pastāv liela varbūtība, ka viņi to noraidīs, pamatojoties uz to, ka viņi var iemācīties vācu valodu savā valstī. Jo viņi domāja, ka mērķis nav apgūt valodu, bet gan apmesties Vācijā. Protams, nav tādas lietas, ka viņi atteiks, es ceru, ka jūs ejat.

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Pagājušajā gadā tur devās vēl viens mans draugs. Viņi jau vēlas to kā obligātu dokumentu. Vai jūs neiebilstat, ja es jums nosūtīšu e-pastu?

    sevgikız
    Dalībnieks

    es nezinu. Saka, ka nezvani un nejautā pirms 4 mēnešiem. Nedomāju, ka tā būtu problēma, maksimums neatbildēs, tas arī viss..

    cciwann
    Dalībnieks

    Svarīgs ir dokuments, kas apliecina, ka esi uzņemts augstskolā Vācijā, bez tā, protams, kursa reģistrācijas apliecība un cita nepieciešamā lieta ir garantijas vēstule, apdrošināšana utt. Es arī pieteicos, nevajag izmisumā, bet mani atteica, lai gan viss bija OK. Viņi minēja nejēdzīgu iemeslu, piemēram, ka mans tēvs dzīvoja tur, un es devos dzīvot pie viņa, nevis uz skolu. Es saņēmu šo informāciju no jurista, es iesniedzu prasību Vācijā, un, ja jūs nesniedzāt konkrētu atbildi savā tikšanās reizē, kad jums jautāja, ko jūs darīsit pēc skolas beigšanas, vai ja jūs teicāt, ka domājat palikt Vācija, tas liek viņiem sniegt negatīvu atbildi.

    cciwann
    Dalībnieks

    Tāpat, cik man zināms, informāciju par savu vīzu nevar iegūt pa e-pastu vai tālruni, ja jūsu dokuments ir pazudis, viņi to prasa.

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Neviena no maniem radiniekiem tur nav. Viņi man uzdeva tādu jautājumu kā "Ko es darīšu, kad pabeigšu skolu?" Es teicu: "Es strādāšu Turcijā?"

    cciwann
    Dalībnieks

    Sakot "tev labi paveicās, es strādāšu Turcijā", viņu galvenās rūpes ir, lai neviens vairs nebrauktu uz Vāciju. Viņi cenšas novelt uz ekonomisku krīzi šeit dzīvojošos ārzemniekus. Tie tiek likti prātā kā apzināta valsts politika.

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Draugi, ļaujiet man jums izskaidrot pašreizējo situāciju. Man bija draugs, kuram bija studenta vīza, tāpēc es ņēmu viņa padomu un meklēju ārzemnieku filiāli. Viņi teica, ka process ir beidzies un lēmums tika pieprasīts. Viņi paziņoja, ka tā ir. Tad jautājiet. Zvanīju un paskaidroju par notikušo, teicu, ka sākas mans kurss, nedomāju, ka skolā būs ilgāks laiks, sieviete teica, ko darīt, ja sākas kursi, es teicu labi un noliku klausuli. Pēc nedēļas es vēlreiz zvanīju 2. personai, un sieviete prasīja manu izsekošanas numuru un teica, ka no Vācijas nav saņemta atbilde teica labi, un nolika klausuli. Tomēr draugs aizgāja un sarunājās aci pret aci ārzemnieku filiālē. Arī šī draudzene mani nekad nav satricinājusi, tāpēc es nezinu, ko darīt. Bērns, kurš saņēma manis ieteikto vīzu, vīzu saņēma 17 dienās.

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Aizmirsu uzrakstīt, cilvēks, kurš saņēma vīzu, pieteicās no Ankaras.

    cciwann
    Dalībnieks

    Nu, mans draugs, es zvanīju un jautāju, cik reizes, bet viņi teica, ka nekādu informāciju nesniegs. Kad es jautāju no šejienes, Vācijas, tāpat kā jūs, viņi teica, ka mēs nosūtījām ziņas, bet Turcijā viņi vienmēr teica, ka pat tad, ja mums nav nekādas informācijas, mēs tik un tā nesniegsim nekādu informāciju. Jūs sapratīsiet, gaidīsiet, kad viņi to atsūtīs. Diena, kad saņēmu noraidījuma atbildi, bija pirmā skolas diena. Ceru, ka ar tevi tā nenotiks

    nē_eksam
    Dalībnieks

    Paskatīsimies. Kāpēc jūs atteica?

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 15)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.