Vai es varu pārcelties uz Beļģiju ar uzturēšanās atļauju, kas saņemta no Vācijas?

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Vai es varu pārcelties uz Beļģiju ar uzturēšanās atļauju, kas saņemta no Vācijas?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.

    Sveiki,

    Mana sieva ir Vācijas pilsone un es ierados Vācijā kā Turcijas pilsone.Šobrīd gaidu sesijas izlaišanu.Pašlaik būs pēc 2 nedēļām, ja Dievs dos.Sieva šobrīd šeit nestrādā.Tāpēc Es arī nevaru strādāt.Pienākot manam jautājumam.

    Mums ir māja un darba iespēja Beļģijā.Vai mēs ar sievu varam pārcelties uz Beļģiju un dzīvot tur ar uzturēšanās atļauju, ko saņemu no šejienes? Tā kā manai sievai ir ES pilsoņa statuss, es zinu, ka viņai ir tiesības pārcelties, ja viņa man parādīs māju, kurā dzīvos. Tātad tas būs kā pārcelšanās no vienas Vācijas daļas uz citu. Interesanti, vai viņi prasīs no manis kādus nosacījumus? Kādas ir detaļas? Priecāšos, ja kāds, kam ir kāda informācija, var palīdzēt.

    Jesse7
    Dalībnieks

    Krēsla labajā pusē ir miskaste, krēsla atzveltnē ir gulta, loga labajā pusē ir skapis, skapī ir grāmatas, blakus ir drēbju skapis. skapis, garderobē ir ornaments.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.