Par piegādi no Vācijas uz Turciju.

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Par piegādi no Vācijas uz Turciju.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Kılıçarslan
    Dalībnieks

    Hello draugi,

    Vecmāmiņas nāves dēļ man pēc uzturēšanās kartes pieteikuma bija jāierodas Turcijā. Es devu savam laulātajam pilnvaru saņemt uzturēšanās karti, un, saņēmis uzturēšanās karti, viņš to 18. martā man nosūtīja ar Deutsche Post. Tomēr krava vēl nav pienākusi. Es skatos uz izsekošanas numuru, un šķiet, ka tas notiek tranzītā PTT sistēmā. Kad zvanījām uz Deutsche Post, tajā norādīts, ka krava tika nosūtīta 21.03.2019. Vai jūs domājat, ka ir iespējama kravas nozaudēšana? Ja es rīt dodos uz konsulātu, vai es varu pieteikties uz pazaudētu uzturēšanās karti un saņemt pagaidu ceļošanas dokumentu? Vai viņi izsniedz šo ceļošanas dokumentu tajā pašā dienā? Vai man jāņem līdzi kādi citi dokumenti? Jau iepriekš pateicos par palīdzību.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Es nosūtīju paku, un tas aizņēma 35-40 dienas. Ja jūs nebūtu izvairījies no naudas tik svarīgā jautājumā un nosūtījāt UPS Express, tā jūs sasniegtu 24 stundu laikā, es tur strādāju, un es zinu to pašu. Lielgabals ar lidmašīnu. Viņi sūta

    Kılıçarslan
    Dalībnieks

    Es nosūtīju paku, un tas aizņēma 35-40 dienas. Ja jūs nebūtu izvairījies no naudas tik svarīgā jautājumā un nosūtījāt UPS Express, tā jūs sasniegtu 24 stundu laikā, es tur strādāju, un es zinu to pašu. Lielgabals ar lidmašīnu. Viņi sūta

    Diemžēl es viņam teicu nosūtīt to pa ups, bet, kad Deutsche Post amatpersona teica, ka tas notiks pēc 8 dienām, viņš to nosūtīja no turienes. Es ceru, ka kravai nav iespēju pazust. 

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Diemžēl es viņam teicu nosūtīt to pa ups, bet, kad Deutsche Post amatpersona teica, ka tas notiks pēc 8 dienām, viņš to nosūtīja no turienes. Es ceru, ka kravai nav iespēju pazust.

    Es vēlos, lai jūs varētu pagaidīt nedaudz ilgāk, ja veicāt atmaksu, es domāju, ka dažos gadījumos tajā bija teikts 8 dienas, bet tas var sasniegt maksimāli 2 nedēļas. Sieva man atsūtīja dokumentus, un es tos saņēmu 13 dienu laikā.

    Kılıçarslan
    Dalībnieks

    Es vēlos, lai jūs varētu pagaidīt nedaudz ilgāk, ja veicāt atmaksu, es domāju, ka dažos gadījumos tajā bija teikts 8 dienas, bet tas var sasniegt maksimāli 2 nedēļas. Sieva man atsūtīja dokumentus, un es tos saņēmu 13 dienu laikā.

    Piegāde ieradās pēc 28 dienām :)

    almanyafatih
    Dalībnieks

    Kravas sūtīju un saņēmu 3 vai 4 reizes. Parasti tiem, kas nāk no Vācijas, nepieciešamas 1.5 līdz 2 nedēļas. 1 nedēļa ir no Turcijas. To var pagarināt atkarībā no otras puses pilsētas un brīvdienām.

    bivens
    Dalībnieks

    Kravu pārvadājumi no Vācijas uz Turciju ietver preču sūtījumus starp abām valstīm. Dažādi loģistikas uzņēmumi piedāvā tādus pakalpojumus kā gaisa kravu pārvadājumi, jūras kravu pārvadājumi un sauszemes transports, lai atvieglotu kravu kustību, nodrošinot efektīvu piegādi un starptautiskās tirdzniecības muitas noteikumu ievērošanu..

Tiek rādītas 6 atbildes — no 1 līdz 6 (kopā — 6)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.