Imigrācija uz Vāciju

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Filmu ražotājs
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Pirmkārt, piedodiet man, ja esmu atklājis tēmu nepareizā vietā vai ja esmu atklājis nepareizu tēmu.

    Es esmu vecākā studente Komunikācijas fakultātē, Radio TV un kino nodaļā, un mana līgavaiņa dzīvo Vācijā. Es plānoju tur apmesties, kad beigšu skolu, bet, tā kā man apkārt ir maz zinošu cilvēku, kas varētu man palīdzēt šajos jautājumos , Es jutu nepieciešamību šeit rakstīt.
    Kad es turp dodos, es vēlos iegūt darbu un iegūt profesiju, izmantojot savu potenciālu. Esmu gatavs apgūt jebkāda veida apmācību, kas to prasīs. Manas vācu valodas zināšanas ir A1 un A2 vidū, tas ir, Es varu iegūt ģimenes atkalapvienošanai nepieciešamo sertifikātu. Domāšana ir ļoti nogurdinoša, un notikumi, kas pārklājas, ir apgriezuši manu psiholoģiju kājām gaisā.

    Esmu bijis dažādās Turcijas pilsētās sava tēva profesijas dēļ un esmu bijis aizņemts ar dažādiem darbiem un profesijām ar daudzām vietām, kurās esmu bijis. Esmu teātra fona cilvēks, man ir arī reportiera pieredze. Nesen par dokumentālās filmas uzņemšanu par jaunākajām situācijām Ķīlē un kļuva gan par producentu, gan par režisoru. Es nevaru dalīties, jo filma ir montāžas stadijā, es ceru, ka man būs iespēja to parādīt arī turpmāk .

    Runājot par galveno tēmu, es vēlos izmantot savu potenciālu Vācijā, lai būtu labs ģimenes cilvēks savai sievai un maniem bērniem, kas piedzims, Insha'Allah. Nepārprotiet mani, bet es, protams, nevēlos veidot savu nākotni, strādājot pārtikas preču veikalā. Kas ir labi, es darīšu visu, ja nepieciešams, bet es domāju, ka mani bērni nāks. t nozīmē apvainot, es atkārtoju, lūdzu, neesiet dusmīgs.
    Es 2013. gadā 3 reizes devos uz Vāciju, un man ir zaļā pase, tās derīguma termiņš beidzas līdz 2016. gadam. Mēs nolēmām apprecēties ar manu līgavaini un iekārtot savas mājas Vācijā. Bet, kā jau teicu, par pārējo ir šaubas. Es nezinu , bet mani uztrauc nākotne visaugstākajā līmenī.Es būtu ļoti priecīga, ja mani brāļi un māsas varētu mani informēt.

    Paldies, ka izlasījāt, gaidām jūsu atbildes.

    alireza
    Dalībnieks

    Lai imigrētu uz Vāciju, varat veikt tālāk norādītās darbības.

    1. Izpētiet Vācijas imigrācijas likumus un nosakiet, kura imigrācijas programma jums ir piemērota.
    2. Sagatavojiet nepieciešamos dokumentus, kas var ietvert pases, personu apliecinošus dokumentus, izglītību un darba vēsturi.
    3. Attīstīt valodas prasmes, kas nepieciešamas, lai dzīvotu un strādātu Vācijā. Jūs varat apmeklēt vācu valodas kursus vai apgūt valodu apmācību.
    4. Ja vēlaties atrast darbu Vācijā, meklējiet darba iespējas Vācijā un piesakieties darbam. Apsveriet arī to, vai jums ir atzīts diploms savā profesijā.
    5. Piesakies vīzai, lai dzīvotu Vācijā. Iespējams, šī procesa laikā jums būs jāsazinās ar konsulātu vai imigrācijas biroju.
    6. Aizpildiet vīzas pieteikumu, aizpildot nepieciešamos dokumentus, un sekojiet procesam.
    7. Kad jūsu vīza ir apstiprināta, noorganizējiet ceļojumu un gatavojieties doties uz Vāciju.
    8. Pēc ierašanās Vācijā reģistrējiet savu dzīvesvietu un ievērojiet nepieciešamās procedūras.
    9. Pievienojieties vietējām kopienām, uzlabojiet savu valodu un sazinieties ar jauniem cilvēkiem, lai integrētos Vācijā.
    10. Noformējiet nepieciešamos pieteikumus ilgstošas ​​uzturēšanās vai uzturēšanās atļaujas saņemšanai un ievērojiet attiecīgo procesu.

    Lūdzu, ņemiet vērā, ka katra indivīda migrācijas process var atšķirties un jums var būt nepieciešama detalizēta informācija. Šī iemesla dēļ var būt noderīgi meklēt atbalstu oficiālajās imigrācijas iestādēs vai konsultāciju centros Vācijā.

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.