Man atteica no Austrijas, vai Vācija dos vīzu?

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Man atteica no Austrijas, vai Vācija dos vīzu?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    vakar
    Dalībnieks

    Labdien, mani pagājušogad uzņēma Vīnes Tehniskajā Arhitektūras universitātē, bet man trūka dokumenti par kopmītni un viņi nevarēja ar mani sazināties.Kad sanāca, mana vīza tika noraidīta, jo skolas reģistrācijas datums bija pagājis. Uz atteikuma lapas, ko viņi man iedeva, viņi īsi norādīja: "Tas tika noraidīts, jo bija pagājis skolas laiks." Es neiebildu, jo e-pastā, ko nosūtīju Vīnes Tehniskajai universitātei, viņi teica, ka mans rezultātu dokuments vairs nav derīgs. Tagad pieteikšos Vācijā. Mēs vienojāmies par konsultāciju. Viņi teica, ka jūs varat tikt noraidīts pirmajā reizē, jo jūs jau iepriekš esat atraidīts, bet jums joprojām ir iespēja, taču mēs nekad neesam saskārušies ar šādu gadījumu. Vai ir kāds, kuru pazīstat vai dzirdējāt, kurš ir pieredzējis šādu situāciju?

    tugce_doerj ir
    Dalībnieks

    Es nesaprotu, vai jūs braucat uz Vāciju mācīties. Kaut kas no tā, ko jūs teicāt

    fullmoon
    Dalībnieks

    Ja jūs nonācāt konsultāciju uzņēmuma rokās, bēdas jums, Yas.

    Es arī vēlētos prezentācijā pieminēt, ka tehniskās universitātes ir visgrūtākās universitātes. Un noteikumi ļoti atšķiras no tītaru augstākās izglītības Vācijā. Es teiktu, ka pielieciet pūles, ņemot vērā šos apsvērumus.
    Es nedomāju, ka jūs saņemsiet noraidījumu, ja saņemsit universitāšu pieņemšanas apliecību un veicat citas nepieciešamās procedūras.
    Konsultāciju uzņēmumi paplašina biznesu, lai iegūtu naudu. Esiet piesardzīgs, lai nezaudētu savu naudu.

    Lesterakcija
    Dalībnieks

    Turklāt es vēlos uzsvērt, ka tehniskās universitātes ir vislielākās problēmas. Arī Vācijas augstākās izglītības noteikumi būtiski atšķiras no Turcijas noteikumiem. Manuprāt, piesakieties, paturot to prātā.

    bivens
    Dalībnieks

    Ja iegūsit institūcijās uzņemšanas dokumentu un izpildīsiet visas pārējās nepieciešamās darbības, es neticu, ka jums tiks atteikts.
    Esiet piesardzīgs, lai nezaudētu savu naudu, jo konsultācijas bieži vien paplašina uzņēmuma uzdevumu, cenšoties savākt vairāk naudas.

Tiek rādītas 4 atbildes — no 1 līdz 4 (kopā — 4)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.