Dzīvo šķirti lūdzu palīdziet..

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Baris123
    Dalībnieks

    Sveiki. Es ierados Vācijā 2021. gada jūlijā ar ģimenes atkalapvienošanās vīzu. Savu uzturēšanās karti saņēmu septembrī. Viņi sniedza 3 gadu sesiju. Man ir smags konflikts ar sievu, un viņa ir izgājusi no savas mājas. Es arī šodien devos mājās. Kopš sesijas ir pagājuši 10-11 mēneši. Valodu skolā vēl neesmu gājusi, bet man ir vollzeit uz 10 mēnešiem un beztermiņa darba līgums. Lūdzu, dariet man zināmu, cik neērti mums ir palikt atsevišķās vietās. Paldies

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Sveiki. Es ierados Vācijā 2021. gada jūlijā ar ģimenes atkalapvienošanās vīzu. Savu uzturēšanās karti saņēmu septembrī. Viņi sniedza 3 gadu sesiju. Man ir smags konflikts ar sievu, un viņa ir izgājusi no savas mājas. Es arī šodien devos mājās. Kopš sesijas ir pagājuši 10-11 mēneši. Valodu skolā vēl neesmu gājusi, bet man ir vollzeit uz 10 mēnešiem un beztermiņa darba līgums. Lūdzu, dariet man zināmu, cik neērti mums ir palikt atsevišķās vietās. Paldies

    Parasti jums ir jāpaliek laulībā 2 gadus. Bet, ja tev ir nenoteikts darbs, es domāju, ka lietas mainās. Cerams, ka atbildēs draugs, kurš zina. Taču pastāv iespēja, ka viņi viņu nosūtīs atpakaļ ar sievas teikto. Tāpēc, ja viņš sūdzas par jums, lai jūs kaitinātu, es baidos, ka jūs tiksiet nosūtīts atpakaļ. Bet vienojies ar sievu un klusē 2 gadus.

    Baris123
    Dalībnieks

    Viņš tikai saka, ka turies prom no manis. Tomēr es izdarīju to, ko viņš teica, ir ļoti mainījies. Es domāju, ka viņš nesūdzēsies. Bet es sāku iegūt rētas no stresa, jo mana sesija tika zaudēta.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Pastāsti man, es atradu likuma rakstu.

    Laulātā uzturēšanās atļauja (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • Ar laulību saistītā uzturēšanās atļauja beidzas ar laulības šķiršanu. (Atsevišķas dzīvesvietas vai šķiršanās gadījumā)
    • Patstāvīga uzturēšanās ir iespējama pēc vismaz 3 gadus ilgas likumīgas laulības. Šis periods tiek skaitīts no uzturēšanās atļaujas sākuma.

    Laulāto uzturēšanās atļauja tiek piešķirta šādos īpašos gadījumos (pārejas periods)
    • Strādājot pie viena un tā paša darba devēja 1 gadu un iespēja pagarināt darba līgumu (vismaz 451 € apdrošināts darbs).
    • Ārkārtas situācijas (dokumentēta vardarbība ģimenē utt.),
    • bērnam ir Vācijas pilsonība,
    • laulātā nāve.

    Jūsu gadījumā jums ir 10 mēnešu studiju periods. drāž zobus vēl mazliet. Pēc 1 gada jums būs tiesības uz patstāvīgu uzturēšanos.

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Mums visiem ir vienādas problēmas, viņi ir dehumanizēti, viņi oficiāli dzīvo Vācijā

    Baris123
    Dalībnieks

    Pastāsti man, es atradu likuma rakstu.

    Laulātā uzturēšanās atļauja (Eigenständiges Aufenthaltserlaubnis)
    • Ar laulību saistītā uzturēšanās atļauja beidzas ar laulības šķiršanu. (Atsevišķas dzīvesvietas vai šķiršanās gadījumā)
    • Patstāvīga uzturēšanās ir iespējama pēc vismaz 3 gadus ilgas likumīgas laulības. Šis periods tiek skaitīts no uzturēšanās atļaujas sākuma.

    Laulāto uzturēšanās atļauja tiek piešķirta šādos īpašos gadījumos (pārejas periods)
    • Strādājot pie viena un tā paša darba devēja 1 gadu un iespēja pagarināt darba līgumu (vismaz 451 € apdrošināts darbs).
    • Ārkārtas situācijas (dokumentēta vardarbība ģimenē utt.),
    • bērnam ir Vācijas pilsonība,
    • laulātā nāve.

    Jūsu gadījumā jums ir 10 mēnešu studiju periods. drāž zobus vēl mazliet. Pēc 1 gada jums būs tiesības uz patstāvīgu uzturēšanos.

    Tātad, tas nav svarīgi, ja es esmu citā adresē, vai jūs domājat, ja es strādāšu vēl 2 mēnešus, vai es varu saņemt patstāvīgu uzturēšanās atļauju?

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveiki. Es ierados Vācijā 2021. gada jūlijā ar ģimenes atkalapvienošanās vīzu. Savu uzturēšanās karti saņēmu septembrī. Viņi sniedza 3 gadu sesiju. Man ir smags konflikts ar sievu, un viņa ir izgājusi no savas mājas. Es arī šodien devos mājās. Kopš sesijas ir pagājuši 10-11 mēneši. Valodu skolā vēl neesmu gājusi, bet man ir vollzeit uz 10 mēnešiem un beztermiņa darba līgums. Lūdzu, dariet man zināmu, cik neērti mums ir palikt atsevišķās vietās. Paldies

    Lai saņemtu dzīvesbiedra patstāvīgu uzturēšanās atļauju, jums ir jābūt nodzīvotam vienā mājā 2 gadus, ja jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis, un 3 gadus, ja viņš/viņa ir Turcijas pilsonis. Ja esat pārcēlies uz atsevišķām mājām pirms šī termiņa beigām, jūs diemžēl zaudēsiet savas uzturēšanās tiesības šeit. Ja jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis, beztermiņa darbs var nodrošināt jums patstāvīgu dzīvesvietu pēc 2 gadu dzīvesvietas vienā mājā, un 3 gadus, ja viņš ir Turcijas pilsonis.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveiki, šķiet, ka viss ir pret jums, jūsu vienīgā rūpe nav valsts palīdzība. Neturpiniet darbu, to nesaņemot. Laulības šķiršana jau ilgst 2 jenas kopā.Ja paliksi šķirti 1 gadu, ja termiņš ir 1 gads, tad būsi šeit vēl 2 gadus. Pietiek, ka nepaliek bez pajumtes.

Tiek rādītas 7 atbildes — no 1 līdz 7 (kopā — 7)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.