Es izšķīros.

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Sveiki draugi. Agrāk forumu esmu diezgan aizņemts. Mans dzīvesbiedrs ir Vācijas pilsonis, un es esmu turks. Es pametu mājas pēc tam, kad nodzīvoju zem viena jumta 5 gadus un 9 mēnešus. Nodzīvoju citur 1 gadu un izšķīros Turcijā. Tad es ieviesu šķiršanos Vācijā ar sertificētu šķiršanās apliecības tulkojumu vācu valodā. Tāpēc tagad esmu oficiāli šķīries. Kad es pametu sievu, mana sieva nosūtīja vēstuli uz ārzemnieku biroju, sakot, ka viņa nevēlas, lai es dzīvotu Vācijā, ka viņa vēlas, lai mani nosūtītu atpakaļ uz Turciju, ka es viņu apprecēju uz Vāciju, un uzrakstīja daudz melu manam virsniekam. Es tikko toreiz biju pieteicies uzturēšanās apliecībai, un viņi šo vēstuli neuztvēra nopietni un iedeva man uzturēšanās karti. Izmantojot 6 mēnešu Fiktionabescheinigung, viņi man lika pagaidīt līdz 6 mēnešu pēdējai dienai un noteica jaunu tikšanos. Šoreiz termiņš atkal bija antragen ar 1 gada uzturēšanās atļauju neatkarīgi no laulātā. Es saņēmu šo viena gada sesiju, un 1 gada beigās viņi man atkal piezvanīja un iedeva 1 gadu sesiju. Man ir termiņš uzturēšanās kartes saņemšanai nākamajā mēnesī. Tagad mans īstais jautājums ir, vai es varu bez problēmām atkal iebraukt Vācijā pēc nedēļas brauciena uz Turciju ar šo uzturēšanās karti, kas man tiks izsniegta? Ārzemnieku birojam ar mani bija daudz nepatikšanas, tāpēc prātā nāk sliktas lietas. Manā jaunajā uzturēšanās apliecībā nav nekādu ierobežojošu elementu, vai ne? Piemēram, ja šis cilvēks dosies uz Turciju, viņš nekad neatgriezīsies? Vai tāda lieta varētu būt iespējama?

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveiki, jūs esat šķīries, mēs joprojām nevaram tikt vaļā no jūsu prātu satriecošajiem jautājumiem. :) Es pat nejūtu vajadzību atbildēt uz tavu jautājumu.Ceru, ka saprati atbildi.Lai drošs ceļojums jau iepriekš. :)

Tiek rādīta 1 atbilde (kopā 1)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.