Lietotnes ieteikums vadītāja apliecībai

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    acu skatiens
    Dalībnieks

    Draugi, studiju kompaktdisks un fahrschule lietotne bija 80 eiro. Viņš teica, ka pat es nesaņēmu mūsējo. Vai varat ieteikt lietotni, kuru var lejupielādēt no Google Play? To var arī samaksāt. Kamēr tas ir pareizi. būt turku valodā. Es meklēju un nevaru atrast. Paldies

    amedxnumx
    Dalībnieks

    Man ir Fahrschulcard. Man ir tikai viena nakts. Pateicoties šai lietotnei, es to iegādājos nedēļas laikā, neejot uz nodarbību.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Bet ne visi to var iegūt, tikai līguma licenciāti, PM man, ja nevarat atrast līguma licenci

    kncin ir
    Dalībnieks

    mans draugs, ja jūs joprojām meklējat lietotni, mums forumā ir 1. Es to uzrakstīju forumā. Es nopirku autovadītāja apliecību. Es devu naudu. Tad es to iedevu citam draugam no foruma, lai tas būtu manuprāt, draugs uzrakstīja pagātni.

    muhendus
    Dalībnieks

    mans draugs, ja jūs joprojām meklējat lietotni, mums forumā ir 1. Es to uzrakstīju forumā. Es nopirku autovadītāja apliecību. Es devu naudu. Tad es to iedevu citam draugam no foruma, lai tas būtu manuprāt, draugs uzrakstīja pagātni.

    Labdien, kungs, ja autovadītāja apliecības lietotne joprojām darbojas, vai varat padalīties ar šo informāciju?

    Liels paldies, lai jums jauka diena. :)

    moceklis
    Dalībnieks

    Paldies, lai Dievs palīdz tiem, kas gaida vīzu... Brāli Dvīni, viņi tikai prasīja dokumentus, tajā skaitā, ka viņš ir Vācijas pilsonis, neprasīja ne algu, ne mājas līgumu, sieva iedeva prasīto, un vīza atnāca pēc 13 dienām.Ja nav problēmu vīzu var noformēt 10 dienu laikā...Draugi,atvainojos,rakstīju nepareizā vietā,es nevaru izdzēst ko uzrakstīju.Esmu žēl arī :-

    mtee07
    Dalībnieks

    Es nokārtoju eksāmenu ar Adac lietotni un saņēmu licenci.

    Sezaibal
    Dalībnieks

    Sveiki, vai kādam ir informācija par vācu autovadītāja apliecību lietotni, es būtu pateicīga, ja jūs man palīdzētu, paldies jau iepriekš.

Tiek rādītas 6 atbildes — no 1 līdz 6 (kopā — 6)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.