Elektroniskā vārdnīcas informācijas konkurss

> Forumi > Ziņas un paziņojumi par Almancax produktiem un pakalpojumiem > Elektroniskā vārdnīcas informācijas konkurss

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks
    Kārtējā godalgotā viktorīna no Almancax!

    Elektroniskās vārdnīcas godalgotā viktorīna

    Dalība elektroniskās vārdnīcas godalgotās viktorīnas konkursā sāksies piektdienas vakarā, 01.02.2013 (šovakar) pulksten 23:30 un noslēgsies sestdien, 02.02.2013 (rītvakar) pulksten 20:00 Konkurss var būt tikai ievadīts starp šīm stundām. Konkursa dalībnieki var piedalīties lapas augšpusē. Viņi varēs piedalīties konkursā, sānu izvēlnē noklikšķinot uz pogas "Viktorīnas konkurss" un lapā atlasot Elektroniskās vārdnīcas godalgotās viktorīnas konkursu kas atveras.
    Konkursā kopā būs 20 jautājumi, jautājumi ir izvēlēti no dažādām tēmām, sajaukti kopā.
    Konkursā var piedalīties tikai vienu reizi, pat ja konkurss tiek pārtraukts strāvas padeves pārtraukuma, interneta savienojuma problēmu dēļ, otro reizi konkursā nebūs iespējams iekļūt.
    Dalībniekam nav atļauts reģistrēties un piedalīties forumā ar dažādiem dalībnieku vārdiem un līdzīgiem pārkāpumiem.
    Par uzvarētāju tiek uzskatīts konkurents (precīzāk, tas, kurš izdara vispareizāk) no sacensību beigām atbrīvojamo punktu sarakstā.
    Ja ir vairāki konkurenti ar visaugstāko punktu skaitu (ar vispareizāko skaitli), tiks pārbaudīti sacensību laiki un pirmais, kurš veiks testu īsākajā laikā, tiks uzskatīts par pirmo. tiks uzskatīts par pirmo.
    Punkti, ko saņem visi konkurenti, kuri piedalās godalgotajā viktorīnā, konkursa beigās tiks automātiski pievienoti tirgus rādītājiem.
    Piezīme: Lai piedalītos šajā konkursā, jums jābūt Almancax dalībniekam vismaz 10 dienas.
    Katrs jautājums ir 250 punktu vērtībā un šādā veidā tiks pārnests uz tirgus punktiem. Piemēram, konkurentam, kurš konkursa beigās veic 10 labojumus, tiks pievienoti 2500 tirgus punkti.

    Visus izdevumus balvas piegādes laikā dalībniekam sedz almancax.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Balva: Elektroniskā vārdnīca 6 valodās

    Iepakojuma saturs: Elektroniskā vārdnīca, Lietotāja rokasgrāmata, Akumulators

    Vairāk nekā 6 60.000 vārdu XNUMX valodās, angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, turku valodā.

    Tas nodrošina 20 reizes ātrāku lietošanu nekā parastā vārdnīca.

    Tas palielina bērnu, kuri mācās skolā, ātrumu vācu un angļu valodas stundās.

    Tas ietaupa jūs grūtos brīžos, kad esat iestrēdzis, dodoties ārzemēs, pat ja jūs nerunājat vācu vai angļu valodā.

    6 10.000 vārdu 60.000 valodās (kopā XNUMX XNUMX vārdu) angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, turku.

    Pasaules pulkstenis, valūtas konvertētājs, kalkulators, pulkstenis, modinātājs, liels LCD ekrāns, mazs un viegls dizains

    Akumulatora lietošanas laiks līdz 6 mēnešiem līdz 12 mēnešiem atkarībā no lietošanas intensitātes.

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Kā jau minēju savā vēstījumā iepriekš, mūsu konkurss beidzās 02.02.2013. gada 20. februārī plkst. 00:18, un mūsu fuk_XNUMX dalībnieks bija pirmais.
    Apsveicam fuk_20, kurš bija pirmais, pareizi atbildot uz 16 no 18 jautājumiem.
    Punkti, ko saņēmuši draugi, kuri piedalās konkursā, ir augšupielādēti viņu kontos kā tirgus punkti.
    Paldies par jūsu uzmanību.

    reyyan uz
    Dalībnieks

    Es nokavēju konkursa datumu. Insha'Allah nākamajā reizē. Es apsveicu arī mūsu uzvarējušo draugu

    Roye
    Dalībnieks

    Yaaaaa man teica arī horizontu, bet šodien es sapratu sacensību vietu :(  es izdarīju visu labi, es tagad raudāšu :)

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Neuztraucieties, mūsu sacensības turpināsies :)

    Roye
    Dalībnieks

    mēs ceram uz jums :)

Tiek rādītas 5 atbildes — no 1 līdz 5 (kopā — 5)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.