Inženierbūvniecība

> Forumi > Bizness un darba dzīve Vācijā > Inženierbūvniecība

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    miegs staigātājs
    Dalībnieks

    Sveiki, es dodos uz Vāciju ar ģimenes atkalapvienošanos. Esmu būvinženieris ar 4 gadu pieredzi. Es nerunāju vācu valodā, kā man meklēt darbu, tiklīdz es aizbraucu? Cik mēnešu-gadu laikā kaut kas atgriežas savās sliedēs?

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveiki, es dodos uz Vāciju ar ģimenes atkalapvienošanos. Esmu būvinženieris ar 4 gadu pieredzi. Es nerunāju vācu valodā, kā man meklēt darbu, tiklīdz es aizbraucu? Cik mēnešu-gadu laikā kaut kas atgriežas savās sliedēs?

    Sveiki,

    Pirmkārt, ierodoties šeit ar ģimenes atkalapvienošanos ar A1 līmeņa vācu valodu, obligātais integrācijas un valodas kurss, kas jums jāiet, aizņem 6 mēnešus. Bet, protams, šis kurss neatveras tā, kā jūs atnācāt. Ir cilvēki, kas gaida šī kursa atklāšanu pēc 5 vai 2 mēnešiem. Dievs zina, cik ilgi jūs varat gaidīt koronas dēļ. Es to nesaku, lai mazinātu jūsu entuziasmu, nepārprotiet to nepareizi. Ja jums nav angļu valodas, nav iespējams strādāt par inženieri, ja jums nav vismaz B2 līmeņa vācu valodas. Kā lai es zinu? Bija vecākais brālis, kurš gadiem ilgi strādāja par inženieri integrācijas kursā. Viņš arī ieradās Vācijā ar savas sievas darbu (viņa sieva arī bija inženiere) ar zilo kartīti.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Sveiki, es dodos uz Vāciju ar ģimenes atkalapvienošanos. Esmu būvinženieris ar 4 gadu pieredzi. Es nerunāju vācu valodā, kā man meklēt darbu, tiklīdz es aizbraucu? Cik mēnešu-gadu laikā kaut kas atgriežas savās sliedēs?

    Būvniecība ir viena no pieprasītākajām profesijām Vācijā. Lai to izdarītu, vispirms ir jānorāda līdzvērtība.
    Jūs varat noskaidrot savu situāciju, izmantojot šo vietni:  https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/tr/index.php

    Protams, ar līdzvērtību vien nepietiks. Kā Leowoma teica savā draugā, vispirms ir jāiemācās valoda. Ja jūs nevarat iegūt līdzvērtību, tas nozīmē, ka Vācijas iestādes jūsu diplomu nepieņem. Tas noteikti atspoguļos viņa algu. Jo rakstīšana vāciešiem ir vissvarīgākā. viņi nekad, nekad nedara verbālu darbu. Pat vismazākā lieta, papīra oriģinālais dokuments ir ļoti svarīgs. Inženierzinātnēs te var iet uz augstskolu,var nokārtot ekvivalenci.Es domāju,ka vajag 1 gadu mācīties un tad var kārtot eksāmenus un nodrošināt katedras ekvivalenci,kurai nav līdzvērtības. taču var pieteikties darbā ar tiem dokumentiem, kas tev ir bez ekvivalences vai stāšanās augstskolā, bet tā kā nosaukums ir inženieris, valoda noteikti būs nepieciešama.

    Jums būs nepieciešams vismaz 1 gads pēc pierašanas pie vides, socializācijas, valodu apguves, sociālās dzīves orientācijas. Protams, tas ir pilnībā atkarīgs no jums. Šo periodu var saīsināt vai pagarināt. Es novēlu jums veiksmi un veiksmi šajā laikā.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.