importēti līgavu un līgavu kandidāti Altin tavsiyeler

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > importēti līgavu un līgavu kandidāti Altin tavsiyeler

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Štutgartes bāzes
    Dalībnieks

    Sveiki;
    Draugi!
    Viņiem ir liela vēlme un vēlme. Nepārprotiet, bet es gribu jūs brīdināt, ka jūsu fantāzijās tas nav Debesis.
    Pat atkarībā no precējamās personas un ģimenes šī vieta var kļūt sliktāka par elli. Neaizmirstiet to
    Pirmie cilvēki, kas ieradušies Vācijā no ciemiem, protams, var būt izņēmumi.
    Man jums ir daži ātri padomi;
    1 - ja jūsu konkrētais bizness ir Turcijā; Tāpēc, ja jūs sevi pazīstat naktī, noteikti nenāciet uz Vāciju :) )
    2 - Es meklēju piedzīvojumu, ja jūs sakāt, ka es ļoti mīlu savu sievu, (lūdzieties, ļaujiet jūsu sievai un ģimenei būt labam) 
      a-) Pirmos 3 gadus nav bērnu.
      b-) Neejiet bezdarba psiholoģijā, tiklīdz atnākat, nenoskaņojieties, es darīšu visu, kas tas ir.
      c-) Jums jāiet uz valodas kursu. Pašlaik jums ir 6 + 3 mēnešu (900 stundas) kurss (dodiet b1 eksāmenu)
      d-) Turcijā iegūstiet apmācību atbilstoši savai profesijai (neaizmirstiet nokļūt bezdarba sindromā, labākais ieguldījums ir ieguldījums cilvēkiem)
    Patiesībā ir vēl daudz ko rakstīt, bet ir par vēlu...
    Lai Allahs tevi izglābj.
    Jūsu.

    KAZENIS
    Dalībnieks

    saoL bet man nepatīk šis importa vārds !!

    jentzsch2
    Dalībnieks

    Lielākā daļa draugu šeit nemēģina ierasties Vācijā, bet gan satikt savu dzīvesbiedru, cilvēku, kuru viņi mīl.

    Paldies vienalga par jūsu padomu .. :)

    merytyl ir
    Dalībnieks

    Cienījamais stutgartiet, paldies par padomu!!Bet es joprojām nesaprotu, kāds ir tavs mērķis?Šķiet, ka tava turku valoda ir ļoti laba. Manuprāt, tu esi viens no tiem, kas pameta savu ciematu un devās uz Vāciju!! tur ir garlaicīgi, bet neaizmirstiet, ka jums joprojām ir iespēja atgriezties Turcijā. Mēs cīnāmies psiholoģiskā karā. Jautājums ir pārsniedzis fiziskās dimensijas. Tagad! Mēs riskējam ar visu.. Tās var būt debesis vai elle, jūs zināt ko,man pat vienalga!!!Kamēr sanākam kopā ar dzīvesbiedru,tas ir mūsu mērķis!! Es lūdzu paturēt savu BRĪDINĀJUMU un komentārus pie sevis!! Kā arī paldies par lūgšanām! Lai Dievs vada tavu ceļu……

    furdoms
    Dalībnieks

    Man arī nepatika šis termins, nepatika vārds importēts, bet paldies par jūsu padomu. Es arī redzēju, ka jums ir taisnība attiecībā uz valodu Pat turki, kas ir precējušies ar vāciešiem, ļoti nepareizi runā vācu valodā un gramatikā viņi paliek nulle.

    Štutgartes bāzes
    Dalībnieks

    Sveiks atkal;
    Pirmkārt, es priecājos, ka draugi rakstīja savu pozitīvo vai negatīvo viedokli.
    Cik laimīgs esmu, ja varu atstāt jautājuma zīmi jūsu galvā. Mans mērķis ir jūs brīdināt.
    Pārliecinieties, ka jums ir plāns B,

    Mineralwasser
    Dalībnieks

    Sveiks atkal;
    Pirmkārt, es priecājos, ka draugi rakstīja savu pozitīvo vai negatīvo viedokli.
    Cik laimīgs esmu, ja varu atstāt jautājuma zīmi jūsu galvā. Mans mērķis ir jūs brīdināt.
    Pārliecinieties, ka jums ir plāns B,

    Manuprāt, jūsu teiktais ir ļoti loģisks.. piekrītu, ļoti nožēloju, ka esmu šeit ieradies.. nākamie draugi sapratīs, kad atbrauks uz šejieni…….

    Mineralwasser
    Dalībnieks

    Šeit ir ļoti grūti atrast darbu... Jūsu dzīvesbiedram ir jābūt labam darbam, dzīve ir ļoti dārga...

    furdoms
    Dalībnieks

    Manuprāt, jūsu teiktais ir ļoti loģisks.. piekrītu, ļoti nožēloju, ka esmu šeit ieradies.. nākamie draugi sapratīs, kad atbrauks uz šejieni…….

    Ja nožēlojat, ka atnācāt, kāpēc neatgriezāties, draudziņ, es atradu darbu, tiklīdz atnācu, kā ir ar šo darbu? Nevienu neinteresē Vācija vai kāda cita valsts. Protams, neviena tāda skaista valsts kā Turcija, es nevaru mainīt Turcijas atrašanās vietu, taču apstākļi vienmēr ved cilvēkus uz citu ballīti. 

    KAZENIS
    Dalībnieks

    Tātad, kas man jādara, tad jāatsakās no visa?

    Mineralwasser
    Dalībnieks

    Ja nožēlojat, ka atnācāt, kāpēc neatgriezāties, draudziņ, es atradu darbu, tiklīdz atnācu, kā ir ar šo darbu? Nevienu neinteresē Vācija vai kāda cita valsts. Protams, neviena tāda skaista valsts kā Turcija, es nevaru mainīt Turcijas atrašanās vietu, taču apstākļi vienmēr ved cilvēkus uz citu ballīti.  

    Ja tas ir atkarīgs no manis, es tūlīt atgriezīšos bet mana sieva nodarbojas ar ausbildung, tāpēc mums ir jāpaliek .. kad runa ir par darba atrašanu, tas ir atkarīgs no tā, kur tu dzīvo.

    Mineralwasser
    Dalībnieks

    Tātad, kas man jādara, tad jāatsakās no visa?

    Ja tu esi apmierināts ar savu dzīvi, kāpēc tu padoties...

    furdoms
    Dalībnieks

    Ja tas ir atkarīgs no manis, es tūlīt atgriezīšos bet mana sieva nodarbojas ar ausbildung, tāpēc mums ir jāpaliek .. kad runa ir par darba atrašanu, tas ir atkarīgs no tā, kur tu dzīvo.

    Nav nozīmes, es dzīvoju Austrumvācijā. Ārzemju iedzīvotāju skaits šeit ir ļoti mazs, salīdzinot ar Rietumvāciju. Darba iespējas ir mazāk nekā Rietumvācijā, un šeit ir vairāk ārvalstu naidīguma. Vai varat pateikt, kā ir? Es šeit redzēju daudz turku, un es tam dodu Vācijas valstij tiesības, kuri nestrādā. Mans draugs, ja tu nevari atrast darbu, ej ir darbs par 2,5 eiro, ej strādāt tur, ja viņiem patīk tavs darbs, viņi tevi paņems vollzeit

    Simurg
    Dalībnieks

    Ja nožēlojat, ka atnācāt, kāpēc neatgriezāties, draudziņ, es atradu darbu, tiklīdz atnācu, kā ir ar šo darbu? Nevienu neinteresē Vācija vai kāda cita valsts. Protams, neviena tāda skaista valsts kā Turcija, es nevaru mainīt Turcijas atrašanās vietu, taču apstākļi vienmēr ved cilvēkus uz citu ballīti.  

    FUCHS draugs, es piekrītu tev līdz galam. Mans padoms IMPORT draugam, kurš mums sniedz zelta padomu, ir tāds, ka, ja jūs sākat laulību ar plānu B, jūs to jau nožēlosiet.
    Es šeit esmu medmāsa, es ļoti labi nopelnu šodienas apstākļos. Manos apstākļos ir labi, bet nekas mani nevar atturēt no sievas. Es noteikti esmu šeit ieradies, ka tās nav debesis.
    Bet mana sieva ir ļoti dārga, un es visur eju ar viņai aizsietām acīm. Lielākā daļa manu draugu šeit ir tādi; neviens nav Vācijas mīļākais.
    Bet ir skaidrs, ka tā ir valsts, kurā tie, kas iet ar dažādiem plāniem, var būt nelaimīgi.

    KAZENIS
    Dalībnieks

    Ja tu esi apmierināts ar savu dzīvi, kāpēc tu padoties...

    Pēc drauga rakstītā mums no viņa jāatsakās .. !! Vācijai nav slikta darba, nav dzīves, nav ūdens, nav ūdens. Paldies par jūsu padomu, bet tas, kas jums nāk par labu, man ir slikts.
    Rezultātā es mīlēju un vēlos būt kopā ar to, kuru mīlu .. Katrs cilvēks vēlas dzīvot savā dzimtenē, bet ko jūs darīsit, ja nebūs iespējas?

    cildens
    Dalībnieks

    čau stutgartli,

    Jūs pieskārāties ļoti jaukai tēmai. Protams, šeit ir daži izņēmumi.
    Bet tavs novērojums ir pareizs... piekrītu tev.
    (Vai arī jūs esat importēts tāpat kā es? ;D)
    Viens, kurš ieradās Vācijā, to nožēloja, bet otrs, kurš nevarēja...

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 108)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.