Manu uzturēšanās karti viņi neiedeva melojot

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Man šodien Auslanderam bija termiņš. Lai saņemtu savu ID. Termini pirms 1 mēneša, kad atnācu mājās ar ID pin kodu, pārliecinājos, ka to izdarīju caur internetu. Es pat pārbaudīju, vai tas bija ar sērijas numuru uz papīra, ko viņi man iedeva, pirms es to izdarīju. Viss bija kārtībā un gaidīju, kad esmu gatavs pirkt. Noteicu termiņu tieši pirms 1 mēneša. Es šodien devos uz galapunktu un sievieti, kas pagarināja manu sesiju. Draugi teica, ka ir kļūdījušies, un noteica termiņu, jo neparādījās jūsu ID. Tas nav iespējams, jo es to apšaubīju, tas bija rakstīts internetā. Viņš teica: "Septembris, atsūtiet man e-pastu pēc pusotra mēneša, un, ja es to redzēšu, es atbildēšu." Viņš teica: "Pajautā man septembrim, vai viņš nāks." Tad es uzreiz piezvanīju savai sievai. Jo es pirms mēneša izgāju no mājām. Pirms izbraukšanas mēs kopā atjaunojām sesiju. Es uzreiz pēc tam izgāju no mājas. Jo mums nesanāk. Mana sieva man rakstīja, ka viņa man atsūtīja e-pastu un es viņu pametu un aizgāju. Tātad, pamatojoties uz šo e-pastu, viņi man neiedod manu uzturēšanās karti? Policija nekā. Es nodzīvoju zem viena jumta 1 gadus. Starp citu, mana sieva ir 1 gadus vecāka par mani. Bet es biju pelnījis palikt Vācijā. Kāpēc viņi to dara tagad? Vai varat man ieteikt kādu labu juristu no Frankfurtes, kas dara šīs lietas?

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Arī mans fiktionbescheinigung ir līdz 11. mēnesim. Līdz tam savu karti nesaņēmu. Es nevarēju tos sasniegt jaunā fiktionbescheinigung. Ko man darīt? Man ir vajadzīga mana kvalifikācija. Kad Fiktionbescheinigung termiņš beigsies, es automātiski būšu bezdarbnieks.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveiki, nekas nesanāks, jums ir šis darbs, viņiem tas būtu jādod 11. mēnesī, viņi to galu galā iedos, viņi saka, ka ir 15 dienas starp datumu, kad pieteicāties sesijai, un datumu, kad izgājāt no mājām. nav problēmu, pēdējais variants ir jurists. Ja jums jau ir b1, jūs kļūsiet par Vācijas pilsoni, kad jūsu 7 gadi būs beigušies, tas ir tik vienkārši, neuztraucieties par to.

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Nu bezsirdīgs, pieteicos uz rezidenci ar sievu, kā tu teici, pēc 15 dienām izgāju no mājas. Mana sieva uzreiz uzrakstīja vēstuli, jo es izgāju no mājas un uzrakstīju daudz nepatiesu lietu. Tātad viņi var man pateikt? Vai viņi saka, ka esat pametis manu māju, tagad esat neatkarīgs, tāpēc jums atkal jādod antrag neatkarīgi? Tas ir arī ilgs process, un, ja es līdz 11. mēnesim atkal nesaņemšu uzturēšanās karti vai fiktionbescheinigung, es būšu bezdarbnieks. Kad būšu bezdarbnieks, nebūs nekādu šķēršļu, piemēram, neizraidīt mani no Vācijas.

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Ir pagājuši gandrīz 6 mēneši kopš pieteikšanās, bet mana karte vēl nav atnākusi.Kad ir izraidīšanas process, tad ārzemnieku birojs to nokārto 1h laikā, bet turpina darbu, lai dotu uzturēšanās atļauju. Lācim, kurš atbrauca no Afganistānas ar melnu gumiju kājās, iedeva 1 gadu kartiņu, viņš ir analfabēts, bet mums sagādā tādas grūtības.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Jūs bijāt kopā ar savu dzīvesbiedru, kad pieteicāties sesijai, un tajā dienā parakstījāties tur, pat ja jūsu karte nesaņēma. Jūs esat īpašnieks uz nenoteiktu laiku no pirmās dienas, saskaņā ar likumu, es domāju, ka jums nebūs nekādu problēmu. Pārrakstiet tās pašas lietas. Man vajag,bet neatkarīgi no dzīvesbiedra vīzu var dabūt tik un tā.Piesaki pilsonību.Kad 7 gadi ir beigušies,panika izniekota. Jūs to darāt, kāpēc viņi sūtītu jūs uz Turciju? Jūs jau esat izturējis šo posmu.

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Kad bezsirdīgais izgāju no mājas, sieva manam virsniekam uzrakstīja gan e-pastu, gan vēstuli. Viņš rakstīja, ka es viņu pametu un apprecēju uz Vāciju vai kaut ko citu. Meli uzrakstīja daudz nepareizu lietu. Es baidos, ka ausländeramt šos viltus uztver nopietni. Es domāju, ka tāpēc šī amatpersona man tik un tā neiedeva uzturēšanās apliecību. Viņi mūs meklē. Tomēr tam nav nozīmes, mēs apprecējāmies mīloši. Tā kā viņi nevarēja teikt, ka jūsu iedvesma ir atsūtījusi vēstuli slepenības dēļ, sieviete teica: "Jūs vienkārši atsūtīsit man e-pastu septembrī un pajautāsiet, vai esat atnācis." Kāpēc es viņam tikai prasu, vai tur neviens cits nestrādā? Tagad jūs domājat par rotējošiem skapjiem.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Reizēm es tevi nevaru saprast, tu krīti panikā, tas nav tik daudz darīts.Netici tam ko tu dzirdi no labās uz kreiso utt. tāda laulība lai ir viltota, dieva dēļ :) Tu tērē sevi veltīgi
    Tev būs jādod uz nenoteiktu laiku, aizmirsti par to, kļūsti par Vācijas pilsoni, kad tev būs 7 gadi, ļaujiet prātam atpūsties, mums vienmēr jāsaka vienas un tās pašas lietas, jāskatās uz jūsu darbu, neuztraucieties par tiem, ja Es nebiju pārliecināts, es tā nerakstītu

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Nesaprotu bezsirds. Es to nedzirdu no labās vai kreisās puses, bet mana sieva tiešām uzrakstīja vēstuli, ka es viņu pametu un apprecēju uz Vāciju vai kaut ko citu. Mana problēma tagad vairs nav uz nenoteiktu laiku. Varu droši saņemt savu 3 gadu uzturēšanās karti, kurai jau esmu pieteicies un kas man ir atkārtoti izsniegta.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Pēc šī laika neatkarīgi no tā, kur tavs laulātais raksta vēstuli, kam viņš raksta, viņš tam neticēs, pat ja neviens neticēs, jūs tik un tā dabūsit savas tiesības tiesā.Vai 6-7 gadus ilga laulība varētu būt meli? Ja tā būtu, tu būtu šķīries pēc diviem gadiem utt.

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Pēc 7 mēnešiem atnāca vēstule, ārzemnieku kantoris deva termiņu tikties nākamnedēļ, piešķīra uzturēšanās atļauju 2 afgāņiem, kuri pieteicās pie manis pēc 1 mēneša, ar to nodarbojos joprojām.

Tiek rādītas 10 atbildes — no 1 līdz 10 (kopā — 10)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.