SHOCK SHOCK! KILL WAS SO COME TO DVD INANAMADIMM VİELEN DANK FÜR

> Forumi > Pieprasījums, ieteikums, sūdzība un pieprasījumi > SHOCK SHOCK! KILL WAS SO COME TO DVD INANAMADIMM VİELEN DANK FÜR

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    esra dilber
    Dalībnieks

    Mana tēva autore: BEN HOLIDAY ANNE GALLDİM VILLAGE THIS ONE SİTWNİZD karjera, YYARARLANIY no atsauksmēm Es nevarēju olein TĀLĀK ŠEIT, BET man šodien EDR tas ir jāiegūst I BAKTERIJAS Divējādi es darīju domas par kartēm pat ar perfektu darbu.

    Turkerefe
    Dalībnieks

    Jā, pasūtīju, lai izmēģinātu veiksmi, bet šodien atnāca, lai Dievs svētī, paldies germanx... clap:) clap:) yuppi:) dankeschön.

    Pēc DVD ievietošanas, parādītajā logā noklikšķinot uz Skatīt failus, jūs atrodaties DVD. DVD ir viena automātiskās atskaņošanas mape, 2 automātiskās palaišanas, 1 ikonas nosauktie faili, un, noklikšķinot uz pirmā automātiskās palaišanas faila zem automātiskās atskaņošanas, tiks atvērta DVD sākumlapa. Tad jūs varat sākt nodarbības, sakot ievadu. Starp citu, no visiem aspektiem ir acīmredzams, ka DVD ir lielu pūļu produkts. Es vēlos pateikties visiem, kas piedalījās ideāli izveidotā DVD izveidē.

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Parasti apsveikuma ekrānam vajadzētu parādīties, tiklīdz jūs ievietojat DVD, protams, svarīgi ir arī jūsu datora iestatījumi, ja automātiskās palaišanas funkcija nav iespējota, jums manuāli jāpalaiž DVD autorun.exe fails.

    Jaunus DVD nosūtām bez maksas visiem draugiem, kuriem ir problēmas ar DVD (nav piegādes maksas), ja rodas problēmas, lūdzu contact@almancax.com Ļaujiet viņiem rakstīt uz jūsu e-pasta adresi un būt pārliecināti, ka mēs darīsim visu, ko varam.

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.