Pastāvīgās dzīvesvietas “Niederlassungserlaubnis” trūkuma negatīvās sekas

> Forumi > Bizness un darba dzīve Vācijā > Pastāvīgās dzīvesvietas “Niederlassungserlaubnis” trūkuma negatīvās sekas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, sveicieni visiem

    Ir pagājuši 20 mēneši kopš es ierados Vācijā, viņi pagarināja manu sesiju līdz 1 gadiem pēc 2 gada, kad es pirmo reizi ierados. Tikmēr es nodevu/pabeidzu integrācijas kursu + pilsonības eksāmenu.
    Dzirdēju, ka tā kā mana uzturēšanās atļauja nav beztermiņa, problēmas var rasties gan banku lietās (kredītkartes saņemšana - kredīta ņemšana), gan darba atrašanā. (Šķiet, ka viņi dod priekšroku nenoteiktām sesijām)
    Patiesībā esmu dzirdējis tādas lietas kā, ja jūs pametat darbu citam darbam, mums ir jālūdz atļauja? Vai kādam no mūsu draugiem šī vai citu iemeslu dēļ ir bijušas problēmas?

    Vēlos komentārus no draugiem, kuriem ir zināšanas/pieredze par šo tēmu.

    Sveicieni un cieņa visai germanksu ģimenei.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    aleykumselam bro.

    Vispirms ļaujiet man uzrakstīt to, ko es personīgi piedzīvoju par banku. Es sāku, un mēs ar sievu kādu laiku izmantojām kopīgo bankas kontu, un tad, kad darbavieta iedeva unbefristet vetragi, es atvēru savu kontu no bankas. Es vispirms iekļuvu mājas lietā. Es domāju, ka ņemšu mājokļa kredītu.Mēs devāmies uz banku.Tā kā mana sesija bija līdz 2020. gadam, neviena banka nepietuvojās mājokļa kredītam. viņi to nedarīja. Viņi teica, ka tad, kad sesija ir nenoteikta, viņi izmanto daudz Rabatas, lai nepalaistu garām. Tad es mēģināju paņemt parasto kredītu. šoreiz viņi izveidoja kontu ar maksimālo summu, ko es varētu atmaksāt, un tas bija derīgs līdz manas sesijas pēdējam mēnesim. pieņemsim, piemēram, pieņemsim, ka sesija beidzas 2017. gada 2. mēnesī. vajag arī 1000 eiro. cik daudz jūs varat atmaksāt 250 daļās. bet, ja jūs sakāt nē, es varu maksāt 100 eiro mēnesī, targo, sparda, sparkasse, barclays nepieņem. Jums ir jāmaksā 250 mēnesī. Un, protams, augstākās procentu likmes. Ir vietne ar nosaukumu check24. Angebots atrod aizdevumus ar viszemākajām procentu likmēm. bet diemžēl tie, kuriem ir pastāvīgās uzturēšanās karte, nevar izmantot tur esošās likmes. tāpēc mēs sapratīsim, ka pat tad, ja esat bezatbildīgs, obligātajai dzīvesvietai jābūt nenoteiktai, protams, šim ilgtermiņa parādam. Ko es darīju? Es gatavojos nopirkt automašīnu.Es devos uz galeriju un nopirku vēlamo automašīnu no 2,5%. tas ir loģiskākais.
    šeit draugs ieteica man nopirkt kredītkarti. tas ieguva lielisku vārdu. Ja vēlaties, varat arī pieteikties. Tie sākas no 1000 ierobežojumiem.
    Mainot darbu, ja vēlaties pārtraukt darbu, kuru legāli esat nostrādājis 1 gadu, jums par to jāpaziņo vismaz 4 nedēļas. tas pats neatkarīgi no tā, vai šī sesija pastāv vai ne. Jums nav jāprasa īpaša atļauja, izņemot to.

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Sveicieni vēlreiz,

    Paldies brālim Jeņiceri par garo un aprakstošo rakstu57. Es uzmanīgi izlasīju jūsu teikto. Citiem vārdiem sakot, ja sesija nav neierobežota, tās vai nu saglabā augstās procentu likmes, vai arī saīsina iemaksas periodus. Citiem vārdiem sakot, tas, ka mēs šobrīd atrodamies šādā situācijā, finansiāli darbojas viņu labā. Ja neiebilstat, vai varat padalīties ar šīs kredītkartes nosaukumu?

    Turklāt man ir dubultpilsonības bērns, tāpēc es centīšos padarīt sesiju neierobežotu pirms 3 gadiem. Galu galā es pabeidzu visu nepieciešamo, pamatojoties uz integrāciju.
    Es nedomāju, ka viņi to darīs, bet es pamēģināšu.

    Paldies vēlreiz par jūsu atbildi.
    Sveicieni un ar cieņu…

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    tieši tā es domāju

    Tie ir veseli cilvēki. Iepriekš mēs viņus ļoti sāpinājām. Mēs paņēmām aizdevumu un atstājām šo vietu. Tas notiek ar mums tagad, lai viņi varētu ar to tikt galā.
    Mēs jautājām ausländerbehorde par jūsu pieminēto incidentu, kad es saņēmu savu b1 dokumentu. viņš teica nē. Viņš teica, ka jāgaida sesijas laiks. tāpēc viņi to noteikti nedeva. bet tavā situācijā labāk pajautāt savādāk.

    selametle

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveicināti, ļaujiet minēt piemēru kredīta lietā, man ir sesija vēl 27 mēnešus. Targo banka vēlējās izsniegt aizdevumu uz 5 gadiem, bet tas jāatmaksā 19.000 par 31.000 eiro utt. schuf, bet jūsu atzīme ir zema utt. Tomēr man ir kredītkarte ar limitu 4 eiro uz 7.500 gadiem, es maksāju bez problēmām, samaksāju 11.35 procentus, pēc tam 12.500 24 eiro. Saņēmu aizdevumu Bankaran čekā24 ar nosaukumu creditplus gadam es sesijas ilguma dēļ pieteicos uz 12.500 mēnešiem, saņēmu 4 5 eiro. Nauda pienāca 13.177-677 dienu laikā, 548 10000 būtu jāatmaksā, un 900 eiro procenti tiešām nav nekas, protams, iemaksas ir lielas, bet es šobrīd varu maksāt, 24 eiro mēnesī. Sparkasse ir mana. Mana banka gatavojās dot XNUMX eiro par XNUMX eiro, es to nebiju saņēmusi. Mans padoms, kā teica otrs draugs, saņemiet aizdevumu no checkXNUMX, ļoti jauki Angebots. Noteikti neņemiet aizdevumu no targo bankas, mans padoms. Ilgtermiņa aizdevuma uz nenoteiktu laiku dēļ es to nevaru saņemt, bet vakar. Pieteicos uz nenoteiktu laiku, esmu nenoteikts līdz pat mēnesim. Sveicieni ar ienākumiem

Tiek rādītas 4 atbildes — no 1 līdz 4 (kopā — 4)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.