Vācija Turcija Evden Eve Shipping

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    melikexnumx
    Dalībnieks

    Preces Mēs MCS Logistics piedāvā starptautisko māju transporta pakalpojumus.

    Mēs izmantojam nepārtrauktus procesus, piemēram, jūras, gaisa un sauszemes dzelzceļus, lai transportētu preces uz pasauli, kur cilvēki to izmanto personīgi (visas preces, kas viņiem vajadzētu būt vienā mājā) un lopu transporta līdzekli.

    Ja jūs vēlaties atvest savas mājsaimniecības preces no Eiropas un nogādāt tur, es centīšos jums sniegt pēc iespējas precīzāku informāciju par šo tēmu.

    Ja jūsu valstī ir vieta, kur jūs plānojat iegādāties savā mājas adresē, mūsu uzņēmums piedāvā pakalpojumus, kamēr nav pabeigta vienkārša mēbeļu uzstādīšana.

    Mūsu uzņēmumam ir centrālais birojs Stambulā un Nīderlandes izplatīšanas birojs.

    +90216 521 21 52
    Mēs mcslojis

    melikexnumx
    Dalībnieks

    Lai iegūtu informāciju par mūsu dokumentiem, lūdzu, sazinieties ar mcslogistic

    k.uguz
    Dalībnieks

    Es piedzīvoju dažus vārdus, ko rakstīt šim nosaukumam, un vēlējos tajos dalīties ar jums, mani dārgie draugi. Draugi, es pirms 2 mēnešiem pārcēlos uz uzņēmumu ar nosaukumu ********. Man to ieteica mans draugs, puiši dara tīru darbu, un es ieteiktu to ikvienam, kas apsver korporatīvo uzņēmumu. Man šķiet, ka ir pagājuši jau divi mēneši, un es to iesaku saviem draugiem, kuri apsver īpašos piedāvājumus Vācijai. labi, labi:)

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.