Slimnīcas un izmeklēšanas procedūras Turcijā

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Sveiki vēlreiz visiem 🙋🏻‍♀️,
    Man tev ir jautājums. Priecāšos, ja varēsiet mani apgaismot šajā jautājumā.
    Nākamnedēļ dosimies atvaļinājumā uz Turciju😍 Kad braucu uz Turciju, gribu, lai mani izmeklē privātā slimnīcā un veic Check-up.
    Visi ieraksti par mani un manu sievu atrodas Vācijā, un mums nav nekādu attiecību ar TR, ieskaitot adresi. Vai man ir jādodas uz SSI vai jāreģistrējas, dodoties uz Turciju, lai veiktu šīs slimnīcas procedūras? Ja es reģistrējos SSI, vai nākotnē būs parāds utt.? (Tā kā mēs ne pārāk bieži dodamies uz TR, es nevēlos, lai jums sāp galva, ja nevarēšu detalizēti sekot līdzi).
    Tā kā es strādāju, man ir iespēja saņemt starptautisku apdrošināšanu manā krankenkasse (Techniker Krankenkasse). Otrdien es runāšu par ārzemju apdrošināšanas segumu un sīkāku informāciju.
    Es būtu ļoti priecīgs, ja cilvēki, kuriem ir detalizētas zināšanas vai iepriekšēja pieredze šajos jautājumos, varētu sniegt detalizētu atbildi.
    Esmu atvērta arī ieteikumiem 😊
    Paldies jau iepriekš

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Jābrauc uz SSK un jāsaņem AT 11 sertifikāts, Vācijas apdrošināšana sedz visus izdevumus, bet Turcijas privātās slimnīcas ieraugot Vācijas apdrošināšanu izsniedz desmitiem tūkstošu eiro rēķinus Vācijas apdrošināšanai, tie ir kaut kādi krāpnieki. Mūsu radiniekam bija uzlikuši 2 šuves uz uzacs, privātā slimnīca izrakstīja 13.000 XNUMX eiro.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    Dažas dienas paiet tik ātri. Es uzdevu jautājumu šeit, jo man nebija laika to izpētīt. Sīkāku un informatīvu atbildi nesaņēmu.
    Ļaujiet man pastāstīt īsu anekdoti par to, kā es tiku galā ar savu slimnīcas darbu, kamēr biju Turcijā, lai kādu dienu, ja kādam tas būs vajadzīgs, viņi no tā varētu gūt labumu.
    Pirmkārt, ir jāsaņem T/A 11 sertifikāts, lai Krankenkasse segtu medicīniskos izdevumus avārijas gadījumā, dodoties atvaļinājumā no Turcijas uz Vāciju. Jūs saņemat dokumentu, personīgi piesakoties Krankenkasse, ar kuru esat saistīts. Dodoties uz Turciju, jums ir jādodas uz jūsu reģiona SSI ar savu T/A 11 dokumentu un jāsaņem Yupass numurs. Ar yupass numuru, ko jums piešķīris SGK, jūsu slimnīcas procedūras tiek segtas jūsu apdrošināšanā tikai ārkārtas gadījumos. Bez tam, ja vēlaties veikt privātu pārbaudi kā es, jums ir jāsedz visi izdevumi no savas kabatas. Visos slimnīcas darījumos tiek piemērots neapdrošināto maksas grafiks. Par izmeklējumu, citām procedūrām, zālēm, visu maksā no savas kabatas. Ir slimnīcas, kas iekasē maksu par izmeklēšanu un ārstēšanu, jo īpaši no ārvalstu izcelsmes pacientiem, daudz vairāk nekā Turcijas pilsoņu neapdrošinātās ārstēšanas maksas. Ja jums ir turku identitāte, jūs neizturas kā pret tūristu. Tomēr tas var nebūt katrā privātajā slimnīcā. Es gribēju to norādīt šeit, jo viņa teica, ka ārvalstu pacientu izmeklējumu cenas slimnīcā, uz kuru es devos, ir atšķirīgas. Tā kā es jau esmu Turcijas pilsonis, uz mani attiecās neapdrošināta Turcijas pilsoņa izcenojumi. Esmu veicis visus savus darījumus.
    Novēlu visiem veselīgu un priecīgu dienu.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    liels paldies. līdz :)

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    .

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Sveiki vēlreiz visiem 🙋🏻‍♀️,
    Man tev ir jautājums. Priecāšos, ja varēsiet mani apgaismot šajā jautājumā.
    Nākamnedēļ dosimies atvaļinājumā uz Turciju😍 Kad braucu uz Turciju, gribu, lai mani izmeklē privātā slimnīcā un veic Check-up.
    Visi ieraksti par mani un manu sievu atrodas Vācijā, un mums nav nekādu attiecību ar TR, ieskaitot adresi. Vai man ir jādodas uz SSI vai jāreģistrējas, dodoties uz Turciju, lai veiktu šīs slimnīcas procedūras? Ja es reģistrējos SSI, vai nākotnē būs parāds utt.? (Tā kā mēs ne pārāk bieži dodamies uz TR, es nevēlos, lai jums sāp galva, ja nevarēšu detalizēti sekot līdzi).
    Tā kā es strādāju, man ir iespēja saņemt starptautisku apdrošināšanu manā krankenkasse (Techniker Krankenkasse). Otrdien es runāšu par ārzemju apdrošināšanas segumu un sīkāku informāciju.
    Es būtu ļoti priecīgs, ja cilvēki, kuriem ir detalizētas zināšanas vai iepriekšēja pieredze šajos jautājumos, varētu sniegt detalizētu atbildi.
    Esmu atvērta arī ieteikumiem 😊
    Paldies jau iepriekš

    Sveiki,

    Nākamajā vizītē varat noformēt starptautisku veselības apdrošināšanu visai ģimenei par 21 eiro gadā (tik mums tas izmaksāja).
    TK – Envivas
    https://www.envivas.de/tarife/reisekrankenversicherung#/beratung/reise
    Bet tas attiecas arī tikai uz steidzamām slimībām.

    Viņi var vēlēties iekasēt no jums 100% maksu, ko viņi piemēro neapdrošinātiem pacientiem par pārbaudi un izmeklēšanu. Es domāju, ka jums vajadzētu rūpīgi izpētīt šo jautājumu.
    Vācijā TK ir labas pārbaudes programmas 30-35-40 gadu vecumam. Uzmanīgi jautājiet savam ārstam, vai viņš to nevēlas darīt.

    Starp citu, ta11 dokuments, cik man zināms, tagad aptver tikai steidzamas kaites, diemžēl :(

    Es novēlu jums veselīgus un bez problēmām brīvdienas.

    lambdawinner829
    Dalībnieks

    …. Man patika jūsu adrese, un es to redzēju. Cerams, ka tas var palīdzēt! Varat pārbaudīt, vai ir nepieciešama reģistrācija SSI, un apspriest savas starptautiskās apdrošināšanas polises segumu un informāciju, lai izvairītos no parādiem nākotnē. Saglabājiet arī svarīgu dokumentu kopijas un sazinieties ar slimnīcu un Turcijas vēstniecību, lai labāk izprastu.

    Williamserna0628
    Dalībnieks

    …. Man patika jūsu adrese, un es to redzēju. Cerams, ka tas var palīdzēt! Varat pārbaudīt, vai ir nepieciešama reģistrācija SSI, un apspriest savas starptautiskās apdrošināšanas polises segumu un informāciju, lai izvairītos no parādiem nākotnē. Saglabājiet arī svarīgu dokumentu kopijas un sazinieties ar slimnīcu un Turcijas vēstniecību, lai labāk izprastu.

    Lieliskas ziņas par jūsu gaidāmo ceļojumu uz Turkiye! Lai gan es nevaru sniegt konkrētu padomu… Es redzēju, ko jūs minējāt. Ir lieliski veikt pasākumus, lai nodrošinātu skaidrību par SSI reģistrāciju un apspriestu savu starptautisko pārklājumu. Svarīgu dokumentu kopiju saglabāšana un sazināšanās ar slimnīcu un Turcijas vēstniecību ir patiešām gudrs solis, lai nodrošinātu procesa raitu norisi. Es ceru, ka jums ir brīnišķīgs ceļojums un veiksmīga pārbaude! 😊🏥🌍

Tiek rādītas 7 atbildes — no 1 līdz 7 (kopā — 7)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.