Es esmu zvanot no Vācijas uz Turciju vai mājsaimniecības preču uzņēmums, kas ir stingri ieteiktu We gonna jums ir?

> Forumi > Vispārējā nodaļa par Vāciju un citām Eiropas valstīm > Es esmu zvanot no Vācijas uz Turciju vai mājsaimniecības preču uzņēmums, kas ir stingri ieteiktu We gonna jums ir?

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    kadirxnumx
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, es varu paļauties uz atbilstošu cenu, var nonākt pie tā, ka saglamsina vēlas nogādāt savas mājsaimniecības preces no Vācijas vai uzņēmumiem, kurus jūs zināt, ka turkiyede bi transport?

    nesnil
    Dalībnieks

    Es zvanu, ja kāds zina, mēs priecāsimies, ja viņš mūs informēs

    kadirxnumx
    Dalībnieks

    Izpētīju un rēķina izmaksas par kubikmetru, un daudzi uzņēmumi nedod garantiju par atvestajām precēm, un preces, kuras jūs pērkat un piegāde + nodoklis tiek iekasēta vienā kontā, tāpēc es atteicos un nopirku to no šejienes .Personīgi neiesaku.Nav lielas atšķirības.Ja var no šejienes nopirkt tad garantēta.

    Šeima
    Dalībnieks

    Vai esat atradis uzņēmumu vai joprojām meklējat? Es savas mantas atvedu caur uzņēmumu Stambulā. Ja jums tas ir nepieciešams, es varu sajaukt failus un atrast uzņēmuma adresi un tālruņa numurus.
    Ja jūsu preces nav ļoti svarīgas, nemēģiniet tās atvest, ticiet man, tās ir pārāk dārgas. Ja jūs varat to pārdot, iegādājieties to tur, un šeit jūs saņemsiet piemērotākas lietas. Neskatoties uz to, es saku, cik daudz naudas maksā, lai jūsu pētījumi būtu šeit augšup un lejup un atbilstoši izveidotu savu kontu.

    k.uguz
    Dalībnieks

    Sveiki. Es teicu, ka es rakstīšu, lai jūs joprojām meklētu. Pirms diviem mēnešiem es pārcēlos ar uzņēmumu, ko sauc par starptautisko māju pārcelšanos, un es biju ļoti apmierināta. Iesaku arī jums. Es izlaboju saiti zemāk.

Tiek rādītas 4 atbildes — no 1 līdz 4 (kopā — 4)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.