Bezmaksas vācu apmācības komplekta kampaņa Sona Erdi

> Forumi > Ziņas un paziņojumi par Almancax produktiem un pakalpojumiem > Bezmaksas vācu apmācības komplekta kampaņa Sona Erdi

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Cienījamie biedri un apmeklētāji, ir beigušās mūsu bezmaksas produktu piegādes kampaņas, kuras mēs esam veikuši apmēram 2 gadus.
    Mēs vēlamies pateikties ikvienam, kurš ir izrādījis interesi par mūsu produktiem.

    Mūsu vācu izglītības komplekts, kas sastāv no vācu izglītības DVD ar ietilpību 7 kompaktdiskos un 23 vācu vārdu kartītes (600 vārdi un 60 runas modeļi), tiek piedāvāts pārdošanai krietni zem tirgus cenas, un mūsu dalībnieki un apmeklētāji varēs lai mūsu komplekts būtu samaksāts krietni zem tirgus vērtības.Šobrīd ir pieejama tikai norēķinu iespēja pie durvīm, un ļoti drīz tiks aktivizētas alternatīvas maksājumu sistēmas.

    Mūsu jaunie produkti pašlaik tiek gatavoti, un mēs ļoti drīz būsim ar jums ar lieliskām kampaņām un produktiem.

    sirsnīgi

    3,14
    Dalībnieks

    –> Ja jūs sakāt alternatīvu maksājumu ļoti drīz, cik drīz, Muharrema kungs? :) Esmu ļoti ziņkārīgs par jaunajiem DVD. Iepriekšējos jau atdevu omītei. Esmu upuris??? ;D

    –> Domāju, ka vajadzētu izveidot ieradumu pāris reizes padomāt pirms sūtīšanas. :-X

    Cemalettin
    Dalībnieks

    Sveicieni, Muharrema kungs, es būtu pateicīgs, ja jūs varētu sazināties ar mani, šī ir mana e-pasta adrese.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Tiek rādītas 2 atbildes — no 1 līdz 2 (kopā — 2)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.