Bezmaksas vācu vārdu karšu kampaņa uzsākta

> Forumi > Ziņas un paziņojumi par Almancax produktiem un pakalpojumiem > Bezmaksas vācu vārdu karšu kampaņa uzsākta

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    MuhaяяeM
    Dalībnieks
    ATJAUNINĀJUMS: MŪSU BEZMAKSAS VĀCIJAS APMĀCĪBU KAMPAŅA IR PABEIGTA un PALDIES PAR SAVIENĪGU UZMANĪBU VISIEM MŪSU DALĪBVALSTĪM UN Apmeklētājiem.
    MŪSU PRODUKTI IR PĀRDOTI PĀRDOŠANAI, UN JŪS VAR ĪPAŠI SAVUS PRODUKTUS, MAKSOT PAR CENU, KAS VĒRTĪGU TIRGUS VĒRTĪBU.

    šoks! šoks! šoks!

    TO NEDZIRDĒJA! NAV REDZĒTS! NEDODA!

    VĒL JEBKĀDS AKCIJAS NO VISLABĀKĀM TĪMEKĻA VIETNĒM!

    Kā zināms, vācu IZGLĪTĪBAS DVD, kas ir visvairāk pieprasītais produkts mūsu organizētajā aptaujā pēdējo mēnešu laikā, bez maksas sūtījām apmēram 2 mēnešus.
    Tagad mēs priecājamies parādīt savu produktu VĀCU VĀRDU KARTES, kas mūsu aptaujā ierindojas otrajā vietā starp visvairāk vēlamajiem produktiem, un mēs paziņojam savas kampaņas nosaukumu:

    NO VĀCIJAS NEMācīsies!
    DILEYENE VĀCU IZGLĪTĪBA DVD
    DİLEYENE VĀCIJAS VĀRDU KARTES
    GAN VĒLĒŠANAI
    PILNĪGI BEZ MAKSAS
    KRAVAS NO JUMS
    PRODUKTI NO MUMS

    Mūsu vācu flashcards iezīmes:

    1. Atšķirībā no tirgū esošajām kartēm raksti tiek rakstīti ļoti lielos fontos, to ir ļoti viegli lasīt.
    2. Katrā kartē vienā pusē ir 10-14 vārdi, kartes ir uz priekšu un atpakaļ, kopā ir 23. Kartes ir dotas vairāk nekā 600 vārdiem ar daudzskaitļiem un rakstiem. Pievienoti arī 60 vāciski runājoši raksti.
    3. Šie ir vārdi, kas jāzina tiem, kas gatavojas eksāmenam A1.
    4. Tie ir visbiežāk lietotie vārdi ikdienas dzīvē.
    5. Kartes ir pārklātas ar celofānu, grūti saplēstas.
    6. Vizītkartes izmērs, viegli pārvadājams.

    Zemāk ir dažu karšu attēli, nosūtāmo karšu skaits ir 20, ir aptuveni 600 vārdi.
    Vārdi tiek doti ar daudzskaitļiem un rakstiem.

    Attēli no vācu DVD un zibatmiņām:


    vācu-set-1.jpg

    vācu-set-2.jpg

    vācu-set-3.jpg

    vācu-set-4.jpg

    No šodienas mūsu VĀCU VĀRDU KARTES sāka sūtīt ar VĀCU IZGLĪTĪBAS DVD.
    Pieaugot produktu skaitam, NAV IESPĒJAMA PALIELINĀT PIEGĀDES MAKSU, nosūtīšanas maksa NAV MAINĪTĀ, kā parasti, tā ir no 7 līdz 9 TL atbilstoši pilsētām.

    Paldies par jūsu interesi par vadošo Vācijas izglītības vietnes almancax un almancax produktiem.

    gokhan.gzl
    Dalībnieks

    Es gribētu pateikties almacax vietnes administratoriem par DVD nodošanu kravai, negaidot nekādu izeju. Kravā, kas man tika nosūtīta, es atradīšu vēl tikai vienu nelielu priekšmetu. Ja es neprasīju pēc kelīme kartēm, vai mūsu valdnieki var mums tās piegādāt?
    jauku dienu

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Tā kā mūsu vārdu kartes sāka izplatīt no pirmdienas, tos, kuri pieprasīja DVD, pirms šī datuma nevarēja nosūtīt, tika nosūtīti tikai DVD.
    Protams, mēs varam nosūtīt kartes arī ar nosacījumu, ka jūs maksājat piegādes maksu.

    netalman ar
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Tāpat kā visi līdz šim bez maksas sniegtie pakalpojumi, arī šīs jaunās kartes būs ļoti, ļoti noderīgas tiem, kas vēlas iemācīties vācu valodu, un viņu darbs būs daudz vienkāršāks, gatavojoties eksāmeniem. Lai Dievs tevi svētī. Novēlam jums turpināt panākumus.

    saalesque
    Dalībnieks

    DVD ieradās šodien. Paldies Almanx darbiniekiem

    tētis81
    Dalībnieks

    Pirmkārt,labs darbs,prece uz šodienu ir atnākusi.Prece laba,bet ir problēma.Precīzi jāinformē pircēji.Par piegādes maksu bija norādīta summa 7-9 TL.I nojautu, ka maksa ir liela, jo iepriekš biju sūtījis pa Rācijsaziņas kravu. Sanāca tā, pajautāju virsniekam, kāpēc tik liela, un beigās nebija pat 1 desi. Ko man teica bija preces cena iekšā+sūtīšanas maksa.Domāju efektīvāk būtu ja prece nebūtu bez maksas bet par zemu cenu.Prece laba.Mans mērķis ir informēt cilvēkus.Ko saņēmu ir 1 DVD + 20 vārdu kartes, kā norādīts.

    Es novēlu, lai jūsu studijas būtu nepārtrauktas, ar cieņu, labu darbu

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Sveiki, mēs jau iepriekš esam izteikuši dažus paziņojumus par šo tēmu, darīsim to vēlreiz.
    Pirmkārt, es vēlos jūs informēt par sekojošo: ir divas nosūtīšanas metodes, pirmā ir Sūtītājs samaksāja kravu'stop un otrais PIRCĒJA MAKSĀJUMU KRAVA'Apstājies.
    Sūtītāja apmaksāta piegāde vienmēr ir lētāka nekā jebkur citur, es domāju, ka jūs sūtāt kravas, kas ir apmaksātas, iespējams, sūtot, ko esat sūtījis no PTT, jūs sūtāt kravas no PTT, un maksa, kuru maksājat, ejot (ti, Sūtītāja apmaksātā krava), pašlaik ir 4 ASV dolāri Turcija SŪTĪTĀJU MAKSĀJUMU KRAVĀ operācijas ir vienkāršas, jūs maksājat maksu un nosūtiet kravu, kur vien vēlaties.

    BET PIRCĒJA MAKSĀMĀS KRAVAS operācijas ir atšķirīgas. Īpaši PTT Cargo veic atšķirīgus darījumus nekā citi kravu pārvadājumu uzņēmumi ar apmaksu ar saņēmēju, ti, COPY PARTY MAKSĀJUMS. Piemēram, jūs varat doties uz xxx kravas uzņēmumu un nosūtīt kravu ar saņēmēja samaksu, nemaksājot maksu. piegādes maksa no pircēja.
    Bet PTT Cargo nav tāds, PTT Cargo apsver iespēju, ka pircējs nesamaksā sūtīšanas maksu un to jums saka, nosūtot PIRCĒJA MAKSĀTAS KRAVA: “Jūs iepriekš norādāt piegādes maksu, kad mēs piegādājam kravu, mēs iekasējam maksu no pircēja un pārskaitām jums." viņš saka un piebilst: "Pārskaitot no pircēja saņemto kravas maksu jums, mēs iekasējam arī naudas pārskaitījuma izmaksas, jo mēs saņemam kravas naudu no pircēja, šis darījums ir iekļauts iekasēšanas durvju kategorijā, un mēs iekasējam arī skaidras naudas maksu pie durvīm”. saka.
    Tāpēc, nosūtot kravu, mēs iepriekš samaksājam kravas maksu, tad no pircēja saņemtā maksa tiek pārskaitīta uz mūsu kontiem, pārsūtīšanas izmaksas un iepriekš minētās izmaksas tiek atspoguļotas pircējam un mēs jau sakām, ka KRAVA Pirms pasūtīšanas visiem mūsu apmeklētājiem maksa būs 8–9 TL.
    Tagad jūs teiksiet: "Ja tas tā ir, kāpēc jūs nenosūtāt ar citiem uzņēmumiem?" Sazinājāmies arī ar citām kompānijām, bet saņēmām noraidošu atbildi.Tā kā citas kompānijas nedod sev tādu garantiju kā PTT, tad saka "mēnes nevaram nosūtīt tūkstošiem kravu, ko PIRCĒJA MAKSĀ", jo neviens nevar garantēt šo kravu pieņemšanu. Nepieņemtās kravas atgriežas kravu uzņēmumam kā zaudējumi.
    Rezultātā, lai arī dažreiz rodas problēmas, mēs sūtām kravas šādā veidā, jo tā ir lētākā un vienīgā metode mūsu apmeklētājiem.

    Bernaka
    Dalībnieks

    Sveiki,

    Iepriekš biju iegādājies kompaktdisku, un tagad vēlos iegādāties vācu zibatmiņas. Kā es varu pieteikties? Vai jūs varat man palīdzēt?

    Paldies,

    metāls
    Dalībnieks

    Es arī to gribu, kā es varu to pasūtīt?

    3,14
    Dalībnieks

    –> Kādas ir DVD un karšu izmaksas? Man var būt draugi, kuri vēlas dot savu ieguldījumu un gūt labumu.

    –> Cenas arī rakstītas apakštēmās. Maksa par ilgu laiku būt neaktīvam... :'(

Tiek rādītas 9 atbildes — no 1 līdz 9 (kopā — 9)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.