Nevar dabūt Unbefristetu!!

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Es rūpīgi savācu visus dokumentus, ko viņi prasīja. Pat ar saspraudi katru sakārtoju kārtībā. Pienāca termiņš, un mēs devāmies ar manu sievu. Mans rindas numurs tika sadedzināts, mēs iegājām istabā, mēs apsēdāmies un es izņēmu dokumentus no lietas un iedevu tos virsniekam. Sieviete skatījās papīrus pēc kārtas un burtiski meklēja attaisnojumu, lai nedotu unbefristet. Viņš izvēlējās renteversicherungsverlaufu starp tik daudziem papīriem, paņēma to sev priekšā un pa vienam aplūkoja laikus, kad es strādāju. Un jūs zināt, ko viņš teica? Es atvainojos, bet es nevaru atteikties. Kāpēc mēs teicām? Viņš teica, ka šogad nestrādājāt 4 mēnešus, šogad nestrādājāt 5 mēnešus. Tāpēc viņš teica, ka nevar dot. Viņš teica, ka jums ir jāmaksā 60 mēnešu īre. Bet es teicu, ka mana sieva ir Vācijas pilsone. Viņš teica, ka tam nav nekāda sakara. Vai šīs runas par 60 mēnešu pensiju parasti netiek prasītas tiem, kuru dzīvesbiedri ir Turcijas pilsoņi? Rezultātā 6 gadu beigās viņi iedeva uzturēšanās atļauju uz 3 gadiem.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Kad viņi nav precējušies, viņi skatās uz 60 mēnešu prēmijas maksājuma statusu. Jums nav tiesību nedot. Tie, kuriem ir Vācijas laulātie, vai nu kļūst par Vācijas pilsoņiem pēc 3 gadiem, vai arī iegūst pastāvīgu dzīvesvietu. 5 gadi tajā laikā nebeidzas. Vai nu nezināšanas dēļ vai apzināti sazināties ar juristu, kurš viņam nav iedevis, lai sakārtotu lietu vai sūdzētos darbiniekam.Viņiem tādu tiesību nav. Piemēram, es esmu Vācijas pilsonības bērns. Pieteicos uz nenoteiktu laiku, jo tā notika, biju šķīries no sievas, man nebija darba 5 gadus, viņš man prasīja cik ilgi strādāji līdz šim, es teicu, ka esmu strādājis kādus 3 gadus, tas neizraisīja kādas problēmas, es rakstīju kā piemēru

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Faktiski virsnieks jautāja, vai jums ir bērni divas reizes. Mēs teicām nē. Viņš jautāja manai sievai, vai tu strādā, jā, mēs pat teicām, ka abrechnungs ir šeit. Citiem vārdiem sakot, abi ar sievu strādājam vollzeit, mums nav nekāda sakara ar nekādu valsts palīdzību. Es arī domāju iet pie jurista, bet nezinu, cik tas maksās.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Nu, jūs iztērēsit daudz naudas, bet ļaujiet man pateikt, vai jums ir stabils darbs un, manuprāt, jūs rakstījāt, ka esat pabeidzis 40 mēnešus. Ja tev ar iedvesmu nav nekādu problēmu un pat ja būs, tad pēc 60 mēnešiem dabūsi bezgalīgi, domāju, netērē naudu juristam, pagaidi. Jā, tie ir negodīgi pret tevi.Vienīgā priekšrocība, saņemot pastāvīgo kredītu, ir iespēja paņemt kredītu vai kaut ko citu.. Bez tam tu atbrīvojies no došanās uz ārzemju biroju pagarināt uzturēšanās atļauju, nav cits joks. Jūs piesakāties vēlreiz ar likumiem, kas tik un tā jāpieņem jaunajai valdībai. Tavā vietā es pretendētu uz Vācijas pilsonību, nevis uz pastāvīgu laiku.

    Ohne idealien
    Dalībnieks

    Mana pirmā vēlēšanās ir iegūt unbefristetu. Pilsonība var būt daudz vēlāk, bet es gribēju iegūt unbefristet un atbrīvoties no auslanderamt problēmas. Mans otrs jautājums ir, vai man jāgaida 3 gadi, lai vēlreiz pieteiktos unbefristete? Piemēram, vai man ir iespēja atkārtoti pieteikties pēc 1 gada?

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Nē, nav jāgaida.Es pēdējo reizi dabūju 3 gadu rezidentūru.Es pieteicos uz 2 gadu rezidentūru, kamēr man vēl bija XNUMX gadu rezidentūras periods, un es to saņēmu.

    yenicerixnumx
    Dalībnieks

    Kā teica bezsirdīgais, jūs, iespējams, esat saskārušies ar virsnieku, kurš vai nu nezina, vai vēlas braukt kalnā. Es domāju, ka tu iztērēsi daudz naudas ar juristu vai kaut ko.. Galu galā tas aizņems vismaz 1,5 gadus, kas ir atkarīgs no vietas, kurā tu dzīvo, blīvuma. Jūs jau pusi no tā pavadāt gaidot. Ja pēc tam neiznāk, tad jums ir visas kārtis. Iesaku pirms došanās pie advokāta aprunāties ar virsnieka priekšnieku. pat ja jūs to izskaidrojat ar likuma pantiem, es domāju, ka viņi to izlabos. Šobrīd gaidu pilsonību.Pagājuši 3 mēneši kopš pieteicos. Pietrūka dokumentu, aizpildīju un iedevu. Es domāju, ka viņi apstrādāja skaņu bez elpas. bet noraidīšanas vai negatīvas atbildes gadījumā domāju rīkoties tāpat.

    istanbullu ir
    Dalībnieks

    Es rūpīgi savācu visus dokumentus, ko viņi prasīja. Pat ar saspraudi katru sakārtoju kārtībā. Pienāca termiņš, un mēs devāmies ar manu sievu. Mans rindas numurs tika sadedzināts, mēs iegājām istabā, mēs apsēdāmies un es izņēmu dokumentus no lietas un iedevu tos virsniekam. Sieviete skatījās papīrus pēc kārtas un burtiski meklēja attaisnojumu, lai nedotu unbefristet. Viņš izvēlējās renteversicherungsverlaufu starp tik daudziem papīriem, paņēma to sev priekšā un pa vienam aplūkoja laikus, kad es strādāju. Un jūs zināt, ko viņš teica? Es atvainojos, bet es nevaru atteikties. Kāpēc mēs teicām? Viņš teica, ka šogad nestrādājāt 4 mēnešus, šogad nestrādājāt 5 mēnešus. Tāpēc viņš teica, ka nevar dot. Viņš teica, ka jums ir jāmaksā 60 mēnešu īre. Bet es teicu, ka mana sieva ir Vācijas pilsone. Viņš teica, ka tam nav nekāda sakara. Vai šīs runas par 60 mēnešu pensiju parasti netiek prasītas tiem, kuru dzīvesbiedri ir Turcijas pilsoņi? Rezultātā 6 gadu beigās viņi iedeva uzturēšanās atļauju uz 3 gadiem.

    Sveiki,

    Ja jūsu laulātais ir Vācijas pilsonis, problēmām nevajadzētu būt. Pirmos 2 gadus rūpējos par bērniem mājās. Es apmeklēju kursus un ieguvu licenci. Starp tiem ir daudz atstarpju. Patiesībā Rentenversicherung maksāja viszemāko summu par gadiem, kad rūpējos par bērnu. Bet man bija arī nepilnības. Unbefristet 3 gadi saskaņā ar likumu, ja neesat saņēmis palīdzību. Protams, tas var būt NRW, ja jūsu valsts atšķiras. (Viņš uzrādīja manas sievas darba līgumu un algas) Patiesībā es dabūju neierobežotu 3 gados un kļuvu par Vācijas pilsoni 3,5 gados. Tāds tur ir virsnieka darbs. (Es pieņemu, ka esat nokārtojis B1 + einburgerungsprüfung)

    Es ceru, ka varēsiet iegūt neierobežotu sesiju skaitu pēc iespējas ātrāk bez problēmām.

    Tagad es meklēju un atradu:

    Rādīt šo lapu o berate e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Fall 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen, kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällenablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Walla, pastāsti man pēdējo situāciju, es rakstu, lai rādītu piemēru. Esmu šķiršanās procesā,pagaidām neviena prasība nav celta.Būs 4,5 gadi.Pirmais pirku uz 3 gadiem. Pēc tam virsnieks to pagarināja vēl uz 1 gadu atkarībā no manas pases derīguma termiņa. Un viņš beidza mūsu interviju, sakot: "Pagaidām dosim jums 1 gadu, līdz jūsu pases derīguma termiņam ir palicis 1 gads, un nākamreiz, kad pieteiksieties, jūs jau dzīvosiet Vācijā 5 gadus, un mēs ar prieku jums dosim laika limits." Starp citu, kopš atnākšanas es strādāju pilnu slodzi. Esmu nokārtojis B1 un pilsonības eksāmenu. Man arī ir beztermiņa darba līgums. :)

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.