www.almancax.com komanda

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    redaktors
    apmeklētājs
    Tīmekļa vietnieks un administrators
    Muharrem EFE
    VĀCU INSTRUKCIJA
    Muharrem EFE
    Elif GÖRGÜLÜ

    acelyaxnumx
    Dalībnieks

    Paldies visiem.Tiešām nevaru atrast vārdus ko pateikt,jūs esat lieliski pastrādājuši.Ne velti teica,ka es būšu 40 gadus vergs ikvienam,kas man iemācīja burtu.Mēs,jūsu biedri varbūt nevarēsit būt jūsu vergi, taču esiet drošs, mūsu lūgšanas vienmēr būs ar jums. Lai Dievs dod jums visu, ko vēlaties. Liels paldies. Apskāvieni. Ar lielu mīlestību…

    kelebekgib
    Dalībnieks

    Es izsaku pateicību par visu šo emegi pagātnes komandu. Tie visi ir ļoti noderīgi un noderīgi. Tu esi labs!

    You brīnums
    Dalībnieks

    Meklējot labāko vietu, es atradu bulgum :)

    Andić
    Dalībnieks

    Paldies visiem, kas piedalījās. Tu esi super….

    EVO
    Dalībnieks

    Man ļoti paldies, ka šī vietne man būs ļoti noderīga

    masilh
    Dalībnieks

    …jaunā vietnes versija ir ļoti jauka; Labi darīts visiem.

    acelyaxnumx
    Dalībnieks

    Ar vislabākajiem sveicieniem šīs ļaunās acs krelles vācu valodā…

    Eirovīzija
    Dalībnieks

    Es novēlu jums turpmākus panākumus

    MuhaяяeM
    Dalībnieks

    Mēs pateicamies visiem :)

    dziļi
    Dalībnieks

    PALDIES VISIEM, KAS IESNIEDZĒJA…

    Lehrer
    Dalībnieks

    TĀ IR ĻOTI VEIKSMĪGA VIETNE... PRIEKS, KA ESMU ARĪ ŠĪS VIETNES BIEDRS...

    asigitarists
    Dalībnieks

    Sveiki Es esmu jauns biedrs. Es mācos anatolijas vidusskolā, un, lai gan vācu valodu esmu redzējis jau 3. gadu, nevar teikt, ka es daudz iemācījos un nevarēju: Es atradu šo vietni, meklējot labu avotu internetā. liels paldies :) Pat vācu valodas atrašana tiešsaistē man sagādāja problēmas :)

    Smyrna
    Dalībnieks

      Kā jūs sakāt, vai jūsu dumpīgā ģitāra var būt iemesls, kāpēc nemācāties vācu valodu? ;) Esmu pārliecināts, ka šeit varat atrast meklēto, laipni aicināti

    asigitarists
    Dalībnieks

    hb :) paldies :) jā, varbūt pavadīt nedaudz vairāk laika manai ģitārai :P Eksāmens bija šodien. Tas bija viduvēji: no šejienes es smagi strādāju... Nu, kad tu centies visu iemācīties vienā dienā, tas ir viss. :)

    Mcscream
    Dalībnieks

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Bezgalīgs paldies komandas veselībai par jūsu pūļu draugiem, kurus es neilgu laiku sekoju jūsu vietnei. Esmu izveidojis savu dalību vakar vakarā. Es patiešām priecājos būt kopā ar jums, jūs darāt ļoti noderīgu un ļoti noderīgu darbu, es novēlu jums panākumus No jūsu veiksmes Arkadşlar ;) veiksmi…

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 83)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.