2020 vīzu viesmīļi un teritorijas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    istabene
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Es gribēju šajā sadaļā rakstīt ar draugiem, kuri gaida un saņem 2020. gada vīzu.
    Es pieteicos ar savu bērnu 17. septembrī. Viņi uzskatīja, ka manas sievas alga ir nepietiekama, un noraidīja mani un manu bērnu. Mana sieva ir Turcijas pilsone un viņai ir beztermiņa uzturēšanās atļauja. Mēs esam pārsūdzējuši ar jurista starpniecību, uzlabojot savus nosacījumus, un mēs gaidām. Cerams, ka tas izvērtīsies pozitīvi.
    Novēlu pacietību visiem, kas gaida.

    nsyyn
    Dalībnieks

    Sveiki draugi Es iesniedzu pieteikumu no Stambulas 15.01.2020., Un šodien mana vēstule tika nosūtīta manai sievai. Mana sieva lūdza algu un nomas līgumu uz 3 mēnešiem, mana sieva šodien atgriezīsies un personīgi aizies. Tādā veidā mana sieva ir Vācijas pilsone.

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Sveiki draugi Es iesniedzu pieteikumu no Stambulas 15.01.2020., Un šodien mana vēstule tika nosūtīta manai sievai. Mana sieva lūdza algu un nomas līgumu uz 3 mēnešiem, mana sieva šodien atgriezīsies un personīgi aizies. Tādā veidā mana sieva ir Vācijas pilsone.

    Kur dzīvo tava sieva? Ļoti ātra reakcija MashaAllah ..

    nsyyn
    Dalībnieks

    Kur dzīvo tava sieva? Ļoti ātra reakcija MashaAllah ..

    Augsburg da oturuyor. Evet çok hızlı dönüş yaptılar. tahminen inşallah 3 5 güne kadar pasaportum elime gecer diye düşünüyorum.

    leowo finansējums
    Dalībnieks

    .

    nsyyn
    Dalībnieks

      Sveiki puiši, ļaujiet man visu pārrakstīt. Pieteicos no Stambulas 15.01.2020. 31.01.2020 manai sievai tika nosūtīta vēstule. 05.01.2020 mana vīza ieradās :) Kopumā tas aizņēma 21 dienu. Mana sieva ir Vācijas pilsone. Viņš dzīvo Augsburgā. Un es vēlos atzīmēt, ka gan konsulāts, gan ārzemnieku filiāle ir ļoti noderīgi un ticiet man, ka viņi cenšas izsniegt vīzu pēc iespējas ātrāk. Ja vien trūkst dokumentu un kaut kas ir pilns ar viltus meliem.

    Bekleyen herkesin inşallah vizesi hemen çıkar hepimizi allah kavuştursun. 

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Sveiki. Man bija norunāta tikšanās arī Stambulas konsulātā 2. gada 2020. janvārī. Sanāksme noritēja labi, mani dokumenti bija pilnīgi. Mana sieva ir Vācijas pilsone. Viņi teica, ka, dodoties uz Štutgartes Ārzemnieku biroju, lai uzzinātu par situāciju 21. janvārī, jūs sniegsiet informāciju, ka lieta ir saņemta 6. janvārī, un gaidīsit. Vēl nav apstrādāts. Es gribētu, lai pieredzējušie draugi man palīdzētu. Cik ilgi es varu gaidīt?

    Kāds progress? 20. janvārī pieteicāmies Štutgartē, Ankarā. Mēs nosūtīsim e-pastu, lai uzzinātu statusu.

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Sveiki. Man bija norunāta tikšanās arī Stambulas konsulātā 2. gada 2020. janvārī. Sanāksme noritēja labi, mani dokumenti bija pilnīgi. Mana sieva ir Vācijas pilsone. Viņi teica, ka, dodoties uz Štutgartes Ārzemnieku biroju, lai uzzinātu par situāciju 21. janvārī, jūs sniegsiet informāciju, ka lieta ir saņemta 6. janvārī, un gaidīsit. Vēl nav apstrādāts. Es gribētu, lai pieredzējušie draugi man palīdzētu. Cik ilgi es varu gaidīt?

    Mēs pieteicāmies uz Štutgartas 20. janvāra ankaru. Mēs nosūtīsim e-pastu, lai uzzinātu situāciju. vai jums ir arī uzlabojumi?

    phoenix34
    Dalībnieks

    Henüz bir gelişme yok. Eşim yabancılar dairesine gittiğinde buraya gelmenize gerek yok herhangi bir evrak vs. istersek sizinle iletişime geçeriz demişler. Yabancılar dairesi telefonlara cevap vermiyor, mail e belki bir cevap alabilirsiniz. Stuttgart göçmenlerin yoğun yaşadığı bir bölge. Bekliyoruz valla. Inşallah yakın bir zamanda vizelerimiz çıkar

    hamburg26
    Dalībnieks

    Labvakar,
    Es esmu kāds, kurš pievienojas jums, lai saņemtu 2020. gada ģimenes atkalapvienošanās vīzu. kaut kā pieprasīt tikšanos 5. martā. Ģenerālkonsulāts. Vai mēs varam informēt, ja mums ir draugi, kuriem ir bijusi vīza vai dzirdējuši no Hamburgas?

    nuas finansējums
    Dalībnieks

    Sveicieni,

    Es pieteicos no Ankaras 29. janvārī. Mēs gaidām.

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Dokumenti, kurus es piemēroju 20. janvārī, bija pilni. Es nesaņēmu vēstuli savam dzīvesbiedram vai pastu man. Un mana pase šodien ir ceļā. Vai jūs domājat, ka pastāv noraidīšanas iespēja? Mana sieva ir arī Vācijas pilsone.

    istabene
    Dalībnieks

    Dokumenti, kurus es piemēroju 20. janvārī, bija pilni. Es nesaņēmu vēstuli savam dzīvesbiedram vai pastu man. Un mana pase šodien ir ceļā. Vai jūs domājat, ka pastāv noraidīšanas iespēja? Mana sieva ir arī Vācijas pilsone.

    Hi all,
    Ja jūsu dzīvesbiedrs ir Vācijas pilsonis, nebaidieties, viņi neatteiksies. Teiksim, ir jau laba acs.
    Ben cocugumla bekliyorum. Vize reddi almıştım maas yetersiz görüldü. Avukat aracılığı ile itirazda bulunduk kasimda. Esim iş degisikligi yaptı ve iki aylik maas bordrosunu istedi yabancilar subesi. Onu da gondedik bekliyoruz bakalım bu sefer onay verirler inşallah.  Beklemek çok zor hele cocukla beklemek daha bir zor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

    stuttgartcocuk
    Dalībnieks

    Pienāca mana vīza. Pagāja 23 dienas. Caur bērnu. Mana sieva negāja pie Mašas, vēstule negāja, viņi neko negribēja. Pienāca mana tiešā vīza. Mēs vēlamies pēc iespējas ātrāk vērsties pie visiem, kas ir godprātīgi.

    istabene
    Dalībnieks

    Pienāca mana vīza. Pagāja 23 dienas. Caur bērnu. Mana sieva negāja pie Mašas, vēstule negāja, viņi neko negribēja. Pienāca mana tiešā vīza. Mēs vēlamies pēc iespējas ātrāk vērsties pie visiem, kas ir godprātīgi.

    Hayırlı olsun kardesim Allah bize de nasip eder inşallah.

    phoenix34
    Dalībnieks

    Pienāca mana vīza. Pagāja 23 dienas. Caur bērnu. Mana sieva negāja pie Mašas, vēstule negāja, viņi neko negribēja. Pienāca mana tiešā vīza. Mēs vēlamies pēc iespējas ātrāk vērsties pie visiem, kas ir godprātīgi.

    Ar laba vēlējumiem. Lai Allah padara jūsu ceļu izsalkušu. Vai jūs kādreiz esat jautājuši ārzemnieku birojam Štutgartē par jūsu vīzas statusu? Vai jūs zināt kādu citu iestādi, par kuru mēs varētu iegūt informāciju?

Tiek rādītas 15 atbildes — no 16 līdz 30 (kopā — 1,303)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.