2020 vīzu viesmīļi un teritorijas

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    istabene
    Dalībnieks

    Sveiki draugi
    Es gribēju šajā sadaļā rakstīt ar draugiem, kuri gaida un saņem 2020. gada vīzu.
    Es pieteicos ar savu bērnu 17. septembrī. Viņi uzskatīja, ka manas sievas alga ir nepietiekama, un noraidīja mani un manu bērnu. Mana sieva ir Turcijas pilsone un viņai ir beztermiņa uzturēšanās atļauja. Mēs esam pārsūdzējuši ar jurista starpniecību, uzlabojot savus nosacījumus, un mēs gaidām. Cerams, ka tas izvērtīsies pozitīvi.
    Novēlu pacietību visiem, kas gaida.

    Aya90
    Dalībnieks

    Es domāju, ka Ārvalstnieku birojs nebūtu nosūtījis ziņas uz Turciju, tas nebūtu tik ilgi, cik man zināms, process turpinās Vācijā nez kāpēc izsniedz vīzu... Komentāros lasu, ka dažkārt pēc tam, kad Vācija dod apstiprinājumu vai atteikumu, katra pase tiek saņemta desmit dienu laikā -pasts, lai jautātu, kāda ir situācija.

    Nosūtījām e-pastu un atbildi nesaņēmu.Domāju,ka ir slēgta.Var palikt slēgta līdz 1.janvārim vai ilgāk.Vairs pat nav skaidrs kur fails atrodas,bet piezvanīja Caritas un pateica par ārzemnieku filiāle.

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    draugi,
    Zvanīju un rakstīju tik daudz e-pastu, ka aizliedza vairs zvanīt un rakstīt.

    Aya90
    Dalībnieks

    draugi,
    Zvanīju un rakstīju tik daudz e-pastu, ka aizliedza vairs zvanīt un rakstīt.

    Vai jūs meklējāt pārāk daudz?

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    Vai jūs meklējāt pārāk daudz?

    Jā, daudz zvanīju, jo prasīja dokumentus ar 26.11.2020., teica, ka nosūtīsi pa pastu, kas netiks piegādāts, tikai gribēju noskaidrot vai piegādāts vai nē. Citiem vārdiem sakot, dokumentiem jābūt rokās vēlākais līdz 10.12.2020., bet ziņu joprojām nav. Turklāt viņi man aizliedza zvanīt un rakstīt.

    Štutgarte12345
    Dalībnieks

    Jā, daudz zvanīju, jo prasīja dokumentus ar 26.11.2020., teica, ka nosūtīsi pa pastu, kas netiks piegādāts, tikai gribēju noskaidrot vai piegādāts vai nē. Citiem vārdiem sakot, dokumentiem jābūt rokās vēlākais līdz 10.12.2020., bet ziņu joprojām nav. Turklāt viņi man aizliedza zvanīt un rakstīt.

    Einschreiben yolladiysan sorun olmaz illaki ellerine ulasmistir gelmedi diyemezler…Vallah Ben herseyi maille yolladim maille istediler

    Aya90
    Dalībnieks

    Jā, daudz zvanīju, jo prasīja dokumentus ar 26.11.2020., teica, ka nosūtīsi pa pastu, kas netiks piegādāts, tikai gribēju noskaidrot vai piegādāts vai nē. Citiem vārdiem sakot, dokumentiem jābūt rokās vēlākais līdz 10.12.2020., bet ziņu joprojām nav. Turklāt viņi man aizliedza zvanīt un rakstīt.

    Manā pirmajā pieteikumā trūka dokumentu, es tos nosūtīju, un viņi atbildēja nākamajā dienā, sakot, ka jūsu dokumenti ir atnākuši.

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    Nē, ne einschreiben, es iemetu to shortkasten durvju priekšā, jo tā viņi gribēja. joprojām gaidām jaunumus

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    slm draugi

    herkesin simdiden yeni yilini kutlar, saglik ve huzur dolu yeni bir yil dilerim. insaallah 2021 de hepimiz eslerimize en kisa zamanda kavusuruz.

    Aya90
    Dalībnieks

    slm draugi

    Novēlu visiem laimīgu jauno gadu un veselības un miera pilnu jauno gadu. InshaAllah, mēs visi tiksimies ar saviem dzīvesbiedriem, cik drīz vien iespējams 2021. gadā.

    mutlu yıllar inşallah yeni yıl bizler içinde güzel geçer güzel haberler alırız 🌺

    Aya90
    Dalībnieks

    İstanbul konsolosluğu tıkandı herhalde hiç ses Seda yok kimsede daha ne kadar bekletileceğiz acaba eşlerimizden ayrı geçen zamanı kim döndürecek ki…

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    slm arkadaslar, bizim vizemiz bugün geldi, suan esim hastanede test yapiyor, sonuclar temiz cikmasi ümidiyle en kisa zamanda burda berlinde yanimda olacak insaallah. rabbim hepinizi en kisa zamanda kavustursun, AYA90 arkadasimizin da dedigi gibi, eslerimizden ayri gecen zamani kimse veremeyecek. umarim insaallah en kisa zamanda herkes sevdigine ailesine kavusur.

    Aya90
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, šodien atnāca mūsu vīza, mana sieva šobrīd tiek pārbaudīta slimnīcā, cerams, ka rezultāti būs skaidri, viņa pēc iespējas ātrāk būs pie manis Berlīnē, insha'Allah. Lai mans Kungs atkal apvieno jūs visus pēc iespējas ātrāk, kā teica mūsu draugs AYA90, neviens nevar mums piešķirt laiku, kas pavadīts atsevišķi no mūsu laulātajiem. Es ceru, ka, ja Dievs dos, visi pēc iespējas ātrāk tiks atkalapvienoti ar saviem mīļajiem un ģimenēm.

    yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

    p.yilmaz
    Dalībnieks

    yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

    Liels paldies, lai Dievs svētī tos, kas gaida atbrīvošanu. Mana sieva tagad ir lidmašīnā un būs klāt pēc dažām stundām. Tici man, es lūgšu par tevi no visas sirds, jo neviens mūs nesaprot, izņemot mūs. Lai Dievs tev palīdz.

    Aya90
    Dalībnieks

    Liels paldies, lai Dievs svētī tos, kas gaida atbrīvošanu. Mana sieva tagad ir lidmašīnā un būs klāt pēc dažām stundām. Tici man, es lūgšu par tevi no visas sirds, jo neviens mūs nesaprot, izņemot mūs. Lai Dievs tev palīdz.

    Es biju patiesi priecīga un aizkustināta, lai Dievs mani neapmulsina 🙏🌺

    Grāfs Montekristo
    Dalībnieks

    Sveiki draugi, šodien atnāca mūsu vīza, mana sieva šobrīd tiek pārbaudīta slimnīcā, cerams, ka rezultāti būs skaidri, viņa pēc iespējas ātrāk būs pie manis Berlīnē, insha'Allah. Lai mans Kungs atkal apvieno jūs visus pēc iespējas ātrāk, kā teica mūsu draugs AYA90, neviens nevar mums piešķirt laiku, kas pavadīts atsevišķi no mūsu laulātajiem. Es ceru, ka, ja Dievs dos, visi pēc iespējas ātrāk tiks atkalapvienoti ar saviem mīļajiem un ģimenēm.

    👏👏👏

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1,276 līdz 1,290 (kopā — 1,303)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.